Wpis z mikrobloga

Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie jedziemy na NATUŁAŁNE zawody gdzie można brać udział, jeśli 10 lat jest czysty.

Będzie wariograf, będą badania krwi, oczywiście ja jestem znawcą i komandosem, przekazałem Adiemu wszelkie instrukcje jak to przejść.

Na ten moment leci 2g testa i 1g trenu, delikatnie bo to jego pierwsza bombka, no i wiadomo, trzeba dbać o zdrowie, chociaż to wygrana jest najważniejsza.

Wołam Adasia @Kasahara żeby potwierdził naturalność, oczywiście moją, nie Adriana…

#sterydy
#silownia
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie je...

źródło: comment_1656701375VoLchc5psyGEQAd6oOT6rz.jpg

Pobierz
  • 38
@Lewusx:

Co mam za zdanie - nie ma to znaczenia dla faktów :).

A mam, ze nie jest i przez to myśle, ze używał w przeszłości środki. Czy obecnie używa przed startami w federacji naturali - być może nie. Ale ja nie jestem nieomylny, być może jest w promilu chadów - był taki przypadek murzyna co też za #!$%@? nie wyglądał na naturala i napisał, że właśnie wbija na 1 cykl
@Sisyphus: 10iu hormonu wprowadzone, wszystko dopięte po zawodach, może uda się zrobić fajny progress na przestrzeni roku. Colemana drugiego to chyba już nie będzie nigdy. :D
Jeśli trzyma taka formę cały rok no to niestety w cuda nie wierzę


@stefan8800: To w sumie dla mnie u niektórych wątpliwych naturali jest największy znak ostrzegawczy. Zrobić spoko formę i do tego dociąć da się naturalnie spokojnie, sam byłem mocno docięty. Ale utrzymać bardzo niski bf i do tego progresowac przez miesiące albo i dłużej trzymając taka formę naturalnie? No to już minimalne szanse, chyba że ktoś jest jakimś genetic
@krzysiek944: @stefan8800: niby tak, ale z tego co słuchałem jego fragmentów to on dość restrykcyjnie podchodzi do diety, czyli żadne 80/20% czyli większość zdrowego żarcia + okazyjnie kebab + kilka piwsk w tygodniu, nie. On podchodzi w 100% restrykcyjnie na zasadzie zero żarcia na mieście, zero śmieciowego jedzenia, w dodatku nie patrzy na jedzenie przez same "kalorie muszą się zgadzać" tylko tam jeszcze patrzył na inne parametry już nie pamiętam
P.....c - @krzysiek944: @stefan8800: niby tak, ale z tego co słuchałem jego fragmentó...

źródło: comment_1656767351Pl1jkJJOaHBwKbyl8C3Woo.jpg

Pobierz
o teraz zastanówcie się ile osób po prostu liczy kalorie i skupią się na jedzeniu ryżu/kurczaku? 99%? Ile osób pochodzi restrykcyjnie jeszcze bardziej ponad poziom nieprzetworzone żarcie + kalorie?


@Pozytywny_gosc:

Ja prawie całą moją nautralność - 3-4 lata jadłem akurat jak kulturysta, nawet nie dopuszczałem mozłiwosci róznicy o 5 kcal i jadłem

4x ryba/kurczak + ryż + brokuł + oliwa/olej lniany
1x omlet białkowy (bez żółtek) oraz na tydzień twaróg chudy
jeżeli masz taką restrykcyjną diete i masz dużą ilość mięśni, to nawet przy 20% body fatu wyglądasz nieźle


@Pozytywny_gosc: Co? Co ma restrykcyjna dieta do 20 % bf? 20% to 20%, a że mając więcej mięsa lepiej sei wygląda to oczywiste.

Taki inny przykład naturala


@Pozytywny_gosc: W sensie jest naturalny, bo tak napisał na insta?
Może i jest i jestem w błędzie, no ale nie wierzę w nsturlanosc ludzi którzy
krzysiek944 - > jeżeli masz taką restrykcyjną diete i masz dużą ilość mięśni, to nawe...

źródło: comment_1656773071rTz08cQEuRdztBqHdk5GiL.jpg

Pobierz