Wpis z mikrobloga

Mój ulubiony ateuch i antyklerykał ʕʔ :* :* Szkoda że nie ma go na wykopie. Odnalazł by się na #bekazkatoli xDDD Ostatnio się dowiedziałem na wykopie od jakiegoś ateucha że Kościół Katolicki nigdy nie miał wkładu ani w naukę ani w cywilizację naszą, a ci wstrętni historycy zajmujący się nauką twierdzą co innego! No ale oni są na pewno Watykańskimi agentami... xDDDD

#bekazateistow #bekazpodludzi #heheszki #mirkomodlitwa #religia #katolicyzm #ateizm #patologiazewsi #bekazlewactwa #heheszki #humor #historia
Dr-Livingstone - Mój ulubiony ateuch i antyklerykał ʕ•ᴥ•ʔ :* :* Szkoda że nie ma go n...

źródło: comment_16567062810Volcc6gbiq7DVK4Ln0TbU.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oj, czyżby dumny kat0lik poczuł się niewygodnie jak przedstawiłem co ja usłyszałem od podobnych jemu? O tych wszystkich 100% legit no scam bajeczkach o wszechmocnych boziach i innych aniołkach
Za to ja się od kat0li dowiedziałem, że jakaś bozia stworzyła człowieka


@JamKarzeu2: dowiesz się tego od wielu wierzeń. Jest rzeczą niezwykłą, że istniejemy. Określenie się jako produkt ewolucji jest śmieszne i infantylne.

Co więcej @Dr-Livingstone zobacz jak mało mówi się o śmierci w naszych czasach. Jest ona nieobecna na co dzień ale jest nieunikniona.

Warto sobie to uświadomić, że umrzemy. Sam fakt tego, że musimy umrzeć jest dla nas smutny.
@Dr-Livingstone: No ja nie wiem czy taki psychopata i sekciarz może być wiarygodnym źródłem dla kogokolwiek. Zwłaszcza że samemu wprowadza prawa KRK, żyje jak biskup, promuje ateizmy przeróżne forny formy okultyzmu nawet satanizmu i ośmiesza wszelką krytykę KRK. Sprawia że każdy kto mówi o pedo wygląda na oszołoma z pachołkiem drogowym na głowie.