Wpis z mikrobloga

Tak było nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykopki już wiedzą że pOlka nauczycielka i typowa pOlska szkoła xD przecież w typowej szkole przy takiej sytuacji są bagiety i karetka. Teraz nawet na zdarte kolano jest procedura szkolna. Ale to trzeba mieć dzieci w szkole lub znajomych z dziećmi w szkole żeby o tym wiedzieć.
Pewnie jeszcze bestie, n0rmiki miały hecę, że wykończyły przegrywa. A nauczycielka, jak zawsze w p0lsce, miała wszystko gdzieś.


@Levander: Powiedziała im "No, to teraz podajcie sobie ręcę na zgodę!" i każdy z gnębiących przechodził obok wiszącego ciała i pione zbijał.
bestie, n0rmiki miały hecę, że wykończyły przegrywa


@Levander: Ja wiem, że znaczna część wykopków miała pewnie w tym temacie problemy, ale dzieci są po prostu dziećmi, nie żadnymi "bestiami", gnębienie słabszych to naturalne zjawisko towarzyszące ustalaniu hierarchii, a dzieciaki po prostu lecą za falą hormonów.

Zabawne, że spora część tych gnębionych z wiekiem stanie się "prawicowcami", którzy będą tłumaczyć swój rasizm, antysemityzm czy homofobię "naturalnym porządkiem rzeczy". xD
@michau507: jakieś 10 lat temu mój młodszy brat kończył lekcje w podstawówce, przechodził na pasach, które są centralnie przy szkole, a wtem potrąciło go auto. Finalnie trochę się potłukł, ale wiecie co zrobiła nauczycielki które biegły mu z pomocą? Zamiast zawieźć go do szpitala na oględziny i wezwać policję, brata przywiozły do domu gdzie w dodatku nikogo nie było, bo starsi w pracy, a sprawcę puścili wolno. ¯_(ツ)_/¯
@Elaviart: Dzieci są dziećmi, głupimi istotami które należy NAUCZYĆ że gnębienie nie jest w porządku. Będąc w gimnazjum jeden z dzieciaków się powiesił bo był gnębiony w szkole, wielka afera, próba wyprostowania sytuacji. Szkoła organizowała apele, szukała winnych. Oskarki które gnębiły dostały uwage do dziennika.
Czy cokolwiek się zmieniło ? NIE, dzieciaki dalej były gnębione ( w tym ja).
Ja wiem, że znaczna część wykopków miała pewnie w tym temacie problemy, ale dzieci są po prostu dziećmi, nie żadnymi "bestiami", gnębienie słabszych to naturalne zjawisko towarzyszące ustalaniu hierarchii, a dzieciaki po prostu lecą za falą hormonów.


@Elaviart: jak dzieciaczki przegną i jednemu gnębionemu w końcu psycha siądzie i #!$%@? kilku oprawców, to wtedy już nie ma takiego gadania o "naturalnym zjawisku" - ciekawe dlaczego
gnębienie słabszych to naturalne zjawisko towarzyszące ustalaniu hierarchii, a dzieciaki po prostu lecą za falą hormonów.


@Elaviart: Oczywiście, że tak. Podobnie jak chęć do zwiększania swoich zasobów wszelkimi dostępnymi środkami, dążenie do społecznej sprawiedliwości, frustracja seksualna, skłonności do przemocy itd.

To wszystko to naturalne zjawiska, a jednak państwo dba o to, byś nie mógł sobie kręcić karuzeli z VATem, odstrzelić lokalnego patusa, zgwałcić losowej panny, albo pobić kogoś, bo jesteś silniejszy