Wpis z mikrobloga

#ukraina #polska #przegryw #logikarozowychpaskow

Dla wszystkich przegrywow co tu narzekają jak to Polki na nich sikają i traktują jak największe dno. Pomyslcie sobie jak muszą czuć się żołnierze na froncie ukraińskim, którzy umierają za swój kraj, za ludzi, za ziemie, za wolność. A Ukrainki wrzucają stories na Insta jak się bawią w wolnych od wojny miastach Ukrainy, jak imprezują, jak chleja, zdjęcia w bikini i restauracji. Nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale mi byłoby zwyczajnie koorwa wstyd. Trzeba żyć jak najnormniej się da, nie mówię że nie, ale po co w takiej sytuacji jaka panuje w kraju wrzucać takie rzeczy? To jest nieprzyzwoite i nieakceptowalne. Pracowałem z nią około 2 lata, zarobiła swoje i wyjechała tuż przed wojna. Takich jak moja znajoma jest wiele, a ma 27 lat, a nie 18. I to jest dopiero smutny obraz dzisiejszego podziału spoleczenstwa nie tylko polskiego. Kompletne odcięcie od rzeczywistości i wywalone na wszystko.
  • 51
@putabarca: w sumie nie tłumaczę pustaków bez względu na narodowość … ale wolałbym siedząc w okopie mieć świadomość że są bezpieczni i dobrze się bawią niż że płaczą w bunkrze pod ostrzałem ;))
Od wybuchu wojny nie widziałem tylu obrońców moralności i cnoty ukrainek jak teraz ;))
@putabarca: Tak było zawsze i wszędzie mężczyźni umierają a kobiety się bawią. Co więcej ewolucyjnie to kobiety wykształciły sobie pogardę do słabych i przegranych i podziw i pociąg do silnych i wygranych.
Państwo to mężczyźni.
@putabarca: Przecież to historia stara jak świat. Poczytaj co n1emki wyrabiały z jeńcami wojennymi w trakcie IWŚ gdy ich mężowie walczyli na froncie. Dla społeczeństwa mężczyźni to zasób taki sam jak stal bądź ropa naftowa.
@RyouNarushima: Mamy 2022, a nie 1915. Dzisiaj możesz wszystko zobaczyć z każdego zakątka świata. Dlatego tak bardzo oczy bolą. A znam ja, dużo z nią rozmawiałem. To nie była typowa karyna. Co one mają w głowach...nigdy nie wiesz.
@putabarca: @putabarca: #!$%@? o szopenie. Mężczyźni, którzy zostali walczą o swoje idee albo zostali do tego zmuszeni przez innych mężczyzn. Nie ma nic złego w tym że ktoś wyjechał i ma w dupie co się dzieje w "jego" kraju. Nie wszyscy są patriotami. Prawda jest taka, że nikt nie robi niczego z myślą o innych tylko tak naprawdę dla sobie.
@putabarca: no a co miała robić, płakać cały czas, stresować się, ostatecznie wykończyć psychicznie? Nie wiesz jak działa jej psychika, może to była obrona przed tym żeby nie zwariować. Zachowania ludzi w skrajnie obciążających ich psychikę sytuacjach są tak samo skrajnie różne.
@ArthurFleck: mylisz się lub powtarzasz kacapska propagandę … onuce uważali za część zsrr a ukraincy uważają się za część ue i to jest cała powód tej wojny
Poszukaj w necie to znajdziesz dokumenty z 1994 jak kgb wydało wytyczne jak traktować ukrainę … usa nic do tego nie miało.
NIE WYBIELAMY FIUTINA( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wyczopek: mężczyźni umierają bo inni mężczyźni lubią bawić się w wojny. Kobiety ewolucyjnie niosą ciężar przedłużenia gatunku (bo jakby ktoś dalej zapomniał jesteśmy zwierzętami i żyjemy w świecie zwierząt), dlatego wybierają "odpowiednie" osoby. Co nie zmienia faktu, że im mamy bardziej rozwinięta chociażby medycynę to te zwierzęce instynkty stopniowo zanikają, bo wraz z rozwojem zanikają różne niebezpieczeństwa.