Wpis z mikrobloga

W niedzielne poranki lubie wejść w gorące i sprawdzić, jak wiele znajdę tam wpisów Mirków, którzy opowiadają ile to już tygodni wytrwali bez alko. Jak to znajmomi ich nie cisną, żeby pili, jak to się cieszą, że było super itp.

I mam wrażenie, że coraz więcej takich wpisów widzę, co niezwykle mnie cieszy i życzę ich autorom powodzenia w walce z tym gównem, które ich dotknęło. Tak trzymać!

! To jest moja pierwsza niedziela bez kaca od hmmm, wielu miesięcy. I to mimo faktu, że juz ze dwa lata nie piłem niczego mocniejszego od piwa

#alkoholizm #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie
  • 14
@Antydepresant co ? Jeszcze o 6 mozna przeczytac wpisy z tagu przegryw. I zastanawiam sie dlaczego na wykopie w nocy z soboty na niedziele nie sprzedaja akcesori do popelnienia samobojstwa lol mozna niezly biznes zrobic
W niedzielne poranki lubie wejść w gorące i sprawdzić, jak wiele znajdę tam wpisów Mirków, którzy opowiadają ile to już tygodni wytrwali bez alko.


@Antydepresant: Jak człowiek porozmawia ze znajomymi to ogólnie masa ludzi rzuca alko albo w całości albo wybiera lekkie trunki typu cydr czy lekkie piwerko. Idea zabawy polegającej na chlaniu do przesady umiera śmiercią naturalną co mnie osobiście bardzo cieszy.
@NPC_358034 Znajomy co pracuje w hurtowni alkoholi mówi, że nawet jak na wesela pary kupują wódkę, to mniej niż dawniej w przeliczeniu na osoby. Sam też zauważyłem, że kult chlania mija i dobrze.