Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój znajomy z podstawówki udostępnił nieironicznie tego demotywatora
Z bardziej śmiesznych informacji - jego ojciec ma dwa duże sady czereśni xD xD xD

Nie muszę się zastanawiać ile płaci. 5zł/łubianka, bo (nie) mam studenta i Ukraińca na Pana miejsce
#bekazjanuszy #januszebiznesu #lato #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1656839252PfFVzE5G6MsZ4bsNmpJR0t.jpg
  • 42
@niochland: tak. To ja jestem tym znajomym. Ten demot krąży już po całym internecie. Poza tym cena 5zl na łubiankę czereśni, to jest zajebista cena. Siedzisz sobie w cieniu na drzewie i jesteś w stanie spokojnie urwać 100 łubianek czereśni, wiec miałbyś dniówkę 500zl. Nie ma szans, żeby ktoś aż tyle płacił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Winsomeboy:

Siedzisz sobie w cieniu na drzewie i jesteś w stanie spokojnie urwać 100 łubianek czereśni

W sensie, że to drzewo to jakiś stumilowy las i tam sobie cały czas zrywasz z jednego, czy one się respią po jakimś czasie?
Januszerskie #!$%@?, niech sobie znajdują jakichś ukrów do czarnej roboty.
A szacunek do pieniądza bierze się stad, że masz poczucie dobrze wykonanej pracy, za którą dostajesz sensowną wypłatę, a nie
@niochland: Ale z drugiej strony, później płacz jakie to wszystko drogie, albo jak mało. Wasz niedawno lubiany Korwin żalił się, że jego jakiś znajomy wolnorynkowiec (czyli tak zwany janusz biznesu) musiał zaorać dwa hektary truskawek, bo nie było komu zbierać, bo ludzie +500 wolą i wszystkiemu winny PiS.