Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login_login: gdy jestem na zewnątrz to nie odczuwam temperatury aż tak gdy siedzę w piwnicy, zwykle gdy coś robię czy gdzieś idę to jest ok a dopiero jak usiądę to leje się że mnie pot, więc jak dla mnie idealne rozwiązanie
@Jake_921: też kupiłem w sobotę bo split'a nie mam jak zamontować (mimo że to dom). Wylot dałem do komina. Ale włączam tylko wieczorem żeby mi schłodził sypialnię przed spaniem bo mam na piętrze od strony południowej.
Pamiętaj że to pudło zasysa powietrze z innych pomieszczeń (czyt. jakimikolwiek otworami powietrze z zewnątrz) więc inne miejsca w mieszkaniu / domu mogą się nagrzewać.
chudnę, sporo kg już spadło ale jeszcze równie dużo przede mną. Jednak znam kilku szczupłych ludzi którzy też nienawidzą upałów, więc to w pewnym stopniu też kwestia indywidualna. Wychodzę z założenia że zbyt niskie temperatury są lepsze niż zbyt wysokie bo zawsze można się cieplej ubrać


@Jake_921: oby tak dalej, powiedzenia Miras. Dlatego piszę że jeśli ktoś nie ma nadwagi to prawdopodobnie ma problemy z regulacją ciepła z innych powodów. Przyczyny
@killzone: Dzięki :) Nie wiedziałem, że zimne napoje przeszkadzają w termoregulacji ciała, poczytam o tym bo w ostatnim czasie piłem na zmianę zimną wodę, zimne Pepsi Max i zimne mleko. Natomiast z tych rzeczy które wymieniłeś

nadciśnienie, papierosy, alkohol, nikotyna


żadna mnie nie dotyczy, tak więc jest spora szansa że gdy moja waga będzie w normie to będzie mi o wiele lżej :)
@broker: Rozumiem że chodzi ci o zdjęcie od wewnątrz? Jeśli tak to proszę.

Są tam 4 zasuwaki którymi można zrobić dwie dziury, jedna na rurę a druga do wychodzenia na balkon. Niestety u mnie drzwi balkonowe są osadzone głęboko w ścianie i powstała szczelina jest zbyt wąska żeby wyjść, sama rura zmieściła się wyłącznie dzięki temu że na końcu jest taka zwężona dysza.

Mógłbym teoretycznie przykleić te rzepy na których trzyma
Jake_921 - @broker: Rozumiem że chodzi ci o zdjęcie od wewnątrz? Jeśli tak to proszę....

źródło: comment_1656950727LA9WBhDvQTMxsHgJLQJkUv.jpg

Pobierz