Wpis z mikrobloga

@Szlasio jest jeden focus do kupienia z tym silnikiem, super auto ale #!$%@? taki zaniedbany że szkoda gadać. Porysowane nadkola tylne, przedni zderzak schodzi lakier itd
@Skowyrny_Johnny: ale te generacje mondeo wychodziło od 2007 a focus od 2011. No i mondeo z 2007 można kupić za grosze, a focusa z 2011 niekoniecznie i na pierwszy rzut oka widać że mam więcej piniendzy niż jakbym podjechał mondeło bo to może być auto za 15k i za 30k eh i jak tu wywrzeć wrażenie na obcych??
@LZBNZ niewiele powiem bo mam tylko sąsiada który chwalił sobie jeżdżąc 80% warszawa i reszta trasa. Ja mam przed lifta Kugę 136km 2.0d i nie wziąłbym tego znowu przez dpf i spalanie 9l w Warszawie i 7l w trasie
@EndriuGolara: z tym powershiftem to też chyba jak się trafi, na FB dołączyłem do grupy mk4 i z tego co obserwuję posty posiadacze tej skrzyni w swoich autach, aż tak bardzo na nią nie narzekają
także ciekawe na ile jest ona awaryjna, a na ile jest to plotka powielana przez osoby, które gdzieś usłyszały taką opinię