Wpis z mikrobloga

https://www.yafud.pl/47727/ Mam 38 lat i jestem znudzona życiem. Tj. uważam, że wszystko co najlepsze mam już za sobą i nic nowego mnie w życiu nie czeka. Obecnie wpadłam w rutynę, #praca, zajęcia domowe, przeglądanie neta, spanie i znowu praca i tak w kółko. Pojechałam na urlop nad morze, ale po jednym dniu mi się znudziło leżenie na plaży i pluskanie się w wodzie. Wróciłam rozczarowana. Potem pojechałam w góry, też mi się znudziło i wróciłam rozczarowana. Poszłam do lasu, ale pełno robactwa, więc zrezygnowałam. W sumie #gry i #ksiazki też mnie już nudzą. Wszystko mnie nudzi. Próbowałam chodzić na jakieś spacery, ale też nuda. Poszłam na dyskotekę, po godzinie wyszłam - nic ciekawego. Znalazłam sobie nowe hobby, ale zaraz też mi się znudziło. Nie wiem co ze sobą zrobić, chyba zwariuję. Robię wszystko jak automat i zastanawiam się po co. Mogłabym już teraz umrzeć i nie byłoby różnicy. Czuję się martwa za życia. Ktoś mi doradził żebym zrobiła sobie dziecko to się nudzić nie będę. Nienawidzę dzieci i nie zamierzam mieć nawet jednego. Ech YAFUD
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WormRider: nie sądzę żeby moderacja posiadająca parę chromosomów za dużo się tym zajęła. Ich interesuje tylko jak nie ma tagów typu polityka czy nsfw, lub anime, to Ci je dodadzą. A co robisz poza tym to możesz spamować tagami i nic z tym nie zrobią
@yafud: to tylko jakaś przeklejka ale miałem tak przez prawie 3 lata, mało na czym mogłem się skupić.
Pomogło samozaparcie do czytania właśnie książek jakieś 3,5 roku temu, dzięki temu że codziennie czytałem sam siebie wyciszyłem, potrafiłem czytać nawet 10 godzin siedząc po prostu ze skrzyżowanymi nogami i wyprostowanym kręgosłupem, bywało że miałem jakieś pachnące jedzenie obok ale odmawiałem jedzenia w czasie czytania i przez godzinę do 4 godzin czyli tyle