Gorące dyskusje ostatnie 12h

W 1987 do zabicia predatora potrzebny był oddział badassowych komandosów, w 2022 wystarczy indiańska nastolatka z toporkiem do którego przymocowała sznurek. #trollsky #film #heheszki

odpowiedzi (79)

Co byście zrobili na moim miejscu?
    Prolog jest taki że udało mi się kupić rodzicom 3.5t ekogroszku z PGG na swoje dane, rodzice biedni nie są (tata pracuje za granicą, niedawno młodemu kupili moto za 6k a ma 15lat) a auto mam zarejestrowane na tatę bo OC tanie.
    Ubezpieczenie wychodzi wiec zażartowałem że w ramach ostatnich urodzin i jako podziękowanie za kupno węgla mogliby mi opłacić to ubezpieczenie, mama stwierdziła że chyba mnie „coś boli”, poczułem się jakby mi ktoś w twarz napluł, bo Ja ślęczę przy tym kompie od maja a oni nawet dziękuje nie powiedzieli. Mam plan żeby ten węgiel sprzedać dalej po prostu, Ja mieszkam w bloku wiec opał mi nie potrzebny a oni może by nabrali do mnie trochę szacunku, jedynie co to mi babci szkoda bo ona niczego nie zawiniła a też tam mieszka.
    #rodzina #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (289)

W Polsce ludzie przechodzący na emeryturę powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze. Bo nie ma większych wyborczych szkodników jak emeryci.

Niezrozumiałe jest by o przyszłości kraju decydował człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na swojej wygodzie. Nie interesuje go rynek pracy, nie intetesują go inwestycje. Za to coraz bardziej zaczyna interesować się spotkaniem ze Stwórcą a więc jest szczególnie podatny na wpływy KK.

Dodatkowo polscy emeryci to w większości ludzie przesiąknięci komuną a więc wstrętem do tych „złodziei prywaciarzy” (którzy są motorem napędowym gospodarki). Nienawidzą też młodych bo zazdroszczą im lepszych pieniędzy niż sami mieli w młodości, nowych samochodów, wczasów za granicą.

Tacy ludzie przy urnie zawsze kierować się będą goryczą i głosować będą za partiami typu PiS, które tak samo jak swoi wyborcy nie myślą dalej niż miesiąc do przodu. Ale nie oszukujmy się, nikt im nie odbierze praw wyborczych. Za dużo ich jest i za łatwo nimi manipulować :/

#takaprawda #niepopularnaopinia #polska #gospodarka #emerytura
    pokaż całość

odpowiedzi (172)