Wpis z mikrobloga

Elo, witam mirasów, pierwszy wpis na wykop pe el od 2014 roku, kiedy to zrobiłem #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z tej (i jeszcze jednej okazji) - #rozdajo! Co to za druga sprawa?

Otóż w domu rodzinnym znalazłem starą koparę i postanowiłem pokazać kaszojadowi co ten sprzęt potrafi. Pokazywał mi gdzie kopara ma śmigać. Nagle pokierowaliśmy się w rejony, w których dawno nie byłem i bingo! Mała łycha kopary trafiła na coś, o czym rodzice i dziadkowie dawno zapomnieli, sam też się tego nie spodziewałem. Dziwny dźwięk spod łychy mógł zwiastować tylko jedno - B O G A C T W O. Kilkaset gratów wartych jest ~5PLN, kilkaset 2 PLN i jakieś tańsze też się znajdą. Sami zobaczycie na fotce.

Czemu nie mogę wrzucić fotki teraz?

Bo jestem na zadupiu i coś nie śmiga net lub ziemniaczane serwery wykopu nie wyrabiaja (Niepoprawny adres obrazka lub video) i nie mogę wgrać fotki tego co znalazłem, "wieczorem więcej info" #pdk

Plusujących zawołam do wpisu z fotką znaleziska i powiem co trzeba zrobić zeby wziac w #rozdajo. Żeby nie było - to każdy z plusujących ten wpis też weźmie udział w osobym rozadjo, nie wiem co jest teraz modne - jakies kody na allegro/pyszne albo inne paysafecardy czy jakis set #lego?

#ciekawostki #bogactwo #koparka
  • 3