Wpis z mikrobloga

Skumajcie to: dwa tygodnie temu dostałem niedopieczoną pizzę z Pizzy Hut. Dostałem rekompensatę w formie kuponu o wartości mojego zamówienia. Kończyła się ważność, więc w weekend zamówiłem darmową pizzkę. I co?


Pizza Hut nie potrafi upiec pizzy w piekarniku. You had one job. Gdybym nie wiedział, że głupota, to bym myślał, że sabotaż.

Za pierwszym razem zamówiłem ser w brzegach, myślałem, że dlatego im coś nie wyszło. Tym razem wziąłem zwykłą i wcale nie było lepiej. Ciasto na całej pizzy surowe. No iks kurła de.

Nawet nie chcę już nic od nich, bo znowu będą pewnie mnie próbowali otruć surowym ciastem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #jedzenie71
Pobierz Iudex - Skumajcie to: dwa tygodnie temu dostałem niedopieczoną pizzę z Pizzy Hut. Dos...
źródło: comment_1657532481iMXhcdYonZRZmJpASMrLay.jpg
  • 49
@Iudex: W PH nie wyjmują pizzy po jakimś czasie którego sami pilnują, tam pizza jedzie na takim taśmociągu przez piec i tyle, więc się nikt ni przejmuje ile to powinno trwać bo se picka sama wyjdzie po pewnym czasie. Jak to z jednego lokalu to może coś im się w ustawieniach skopało, albo za mała temperatura na piecu. Na ale tak czy siak że po tym jak to wyjdzie to nikt
W PH nie wyjmują pizzy po jakimś czasie którego sami pilnują, tam pizza jedzie na takim taśmociągu przez piec i tyle, więc się nikt ni przejmuje ile to powinno trwać bo se picka sama wyjdzie po pewnym czasie. Jak to z jednego lokalu to może coś im się w ustawieniach skopało, albo za mała temperatura na piecu. Na ale tak czy siak że po tym jak to wyjdzie to nikt tego nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzeznia22: tam jest jeszcze łatwiej tam nie mają pieców jak w pizzeriach. Tam jest pięć na taśmociągu z jednej strony wkładasz a z drugiej wyjeżdża upieczona albo nie jak w tym przypadku xD
@Iudex: ja tam sie nie dziwię - oferują minimalne wynagrodzenie to pracują tam pizzerzy o minimalnym doświadczeniu. Np w Pizza Hut Wroclavia i Kamienna szukają kucharza juz chyba z rok, i pewnie nie znajdą bo po co pracowac za 20 brutto jak mozna za 23-25 netto