Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób ze STWIERDZONYM niedoborem witaminy D3. Czy suplementacja D3 była dla was "przełomem" i drastyczną poprawą samopoczucia wraz ze wzrostem stężenia we krwi? #pytanie #medycyna #witaminy #witaminad3 #depresja #zdrowie

Czy suplementacja spowodowała u was wzrost energii, mniejsze zmęczenie, lepszy stan psychiczny

  • Tak 34.8% (8)
  • Nie 65.2% (15)

Oddanych głosów: 23

  • 11
@Darthal suplementacja na pewno nie zaszkodzi a co do Wit to polecam te produkty

Musisz odpowiedzieć sobie na 4 pytania ile ważysz ile śpisz co jesz i czy się trujesz uzywkami

Jeżeli masz nadwagę to od tego źle się czujesz
Jeżeli mało śpisz to j/w
Jeżeli jesz przetworzone śmieci i dużo cukru to j/w
Jeżeli alkohol i papierosy to j/w

Wyeliminuj te cztery rzeczy wyżej, samopoczucie się poprawi nawet z niskim poziomem
@Czimchik masz rację :) robiłem test w tamtym roku po wakacjach i miałem około 50 nie suplementując, norma to okolo 40-50 ( a jakoś cudownie się nie czułem ) chodź podobno stężenie we krwi za wiele nie mówi, z tego co twierdzi Skoczylas, w naszych warunkach klimatycznych wskazane jest podobno suplementowac 4-10 tys jednostek dziennie, i ja tak robię, ale samopoczucie mi się poprawiło dopiero jak schudłem z 100 na 80 kg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darthal: byłem na dolnej granicy normy, teraz jestem wysoko i nie czuje żadnej różnicy. Mogę za to powiązać poprawę samopoczucia ze zwiększeniem aktywności fizycznej.
@Darthal: tak, jeżeli połączysz to z innymi wymienionymi przez
radoskor3. Przyjmijmy że wit d to 10%, więc mała poprawa, z innymi będzie to już minimum 50% więc...
Ja dorzuciłbym drugą połówkę (jak nie masz) to taki katalizator mnożący wynik razy 2 lub więcej, ale to broń obosieczna (jak ją stracisz :)