Wpis z mikrobloga

Stalowa psycha chadów xDDD

Jeden z popularniejszych youtuberów z branży fashion/look/lifestyle/dating z kwadratową szczeną Brett Maverick zrobił sobie transplantacje włosów, bo mu lekkie zakola wyszły xD

Oczywiście we wcześniejszym filmiku zakłada maskę i #!$%@?, że nazywajcie mnie łysolem, #!$%@? mnie to i nie rusza, no dawajcie xD (tutaj), a 4 miesiące później już jest w klinice u turasa xD

Już nawet nie wspomnę, że pewnie ta jego linia włosów nawet z zakolami jest w najatrakcyjniejszym top 10% populacji męskiej globalnie. Ale bluepillowiec się osrał, bo już wygląd lekko zmieniony, pewność siebie nie ta, prime odchodzi xD

Niech ktoś mu powie "Po prostu bądź pewny siebie, bro" XD

Nie wyśmiewam problemu, żeby była jasność. Nakreślam tylko po raz kolejny hipokryzję społeczną.

"Wygląd nie ma znaczenia, po prostu bądź pewny siebie, bro. Liczy się charakter" mówi chad/high tier normik.
Ten sam chad/high tier normik po pierwszych oznakach łysienia - Yes it is true, I got a hair transplant in Turkey!

Tyle warta jest ta wasza pewność siebie, look to wszystko, a mentalnie chady po glow downie nie różnią się od #przegryw

#blackpill #podrywajzwykopem #lysienie #chad #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #redpill #bluepill
MarteenVaanThomm - Stalowa psycha chadów xDDD

Jeden z popularniejszych youtuberów ...

źródło: comment_1657729870moyfyVJCQv0YD2YVNqfmKa.jpg

Pobierz
  • 28
@MarteenVaanThomm: Chadzi to 2 najbardziej zblackpillowana grupa społeczna zaraz po przegrywach. Jedyna różnica jest taka, że chadzi wylosowali geny po drugiej stronie miarki 0-10 i dosyć szybko stają się tego świadomi. Widać to szczególnie u high tier normików którzy np mają bardzo dobry potencjał ale wcale nie dbają o siebie i są zapuszczonymi grubasami. Często wysocy i z dobrą szczęką ale przez to, że są ulani wyglądają na spierdoxów. Schudną i
@CloudSpanner mi sie wydaje ze jest tez trzecia. Mam na mysli siebie, nagle po 30 zmienilem lifestyle I wyrobilem sie. I jak przed 30 kobiety mialy #!$%@? I delikatnie mowily #!$%@? to teraz mowi mi ze przystojny jestem. Zagaduja, kazda rozmowa klei sie. Cuda na kiju I fakt ze jak ktos mial tak od poczatku swojego istnienia gdzie to jest niesamowita bomba w Twoje samopoczucie, pewnosc siebie I nagle to traci I