Wpis z mikrobloga

Daily reminder - że słuchanie wszelkich porad/rad normictwa na wykopie mija się z celem. Dlaczego? Otóż normictwo w 99,99% nawet nie zna mechanizmów kobiet. Taki normik jeden, z drugim, trzeci, jedzie całe życie na AUTOMACIE. Paradoksalnie to typowy przegryw incel, obrzydliwy prawiczek, mizogin, diviarz ma większą wiedze odnośnie mechanizmów tego świata niż n0rman.

Można to porównać do samochodu. Norman jeździ nówką SUVem z salonu. Co 2-3 miesiące zjeżdza sobie do ASO, gdzie mu nawet wycieraczki wymieniają, dolewają wszystkie płyny, niczym nie musi się martwić, więc nie glówkuje, nie rozkminia, nie interesuje się. Tak naprawdę norman o swoim SUViku kupionym za bananowy hajs rodziców nie ma bladego pojęcia. Jeździ to jeździ, na cholerę drążyć temat prawda?

Przegryw jeździ 20-30 letnią betą po niemcu. I ciągle coś nie działa. A to klima, a to skrzynia biegów, a to silnik, a to wahacz, turbina, uszczelka pod głowicą. Taki przegryw zaczyna analizować - ciągle coś naprawia i auto dalej nie działa. Po kilku latach zna już każdy zakamarek swojego pojazdu i co? Auto dalej jest tragiczne, bo w zasadzie jest tak wyeskploatowane, że w zasadzie co by nie naprawił to by nic nie dało, bo on był drugi w kulach #pdk Ale wie czemu, co i jak działa, jakie mechanizmy za tym stoją itd.

I ten normik z SUVa będzie dawal przegrywowi rady. "Nie dziala ci fura? Pewnie nie wlałeś paliwa, no mówię ci. Ja wlewam paliwa i zawsze działa. Aaaaaa nie jedzie do przodu? No to może nie masz powietrza w kołach, musisz dopompować. Uderz pięścią w pompkę i zacznij pompować, to takie proste, wystarczy chcieć"

To teraz dla niekumatych wyjaśniam analogię - normik nie rozkminia, po prostu ma powodzenie u kobiet, naturalnie z tego korzysta. Ale nie wie dlaczego, musi to sobie jakoś zracjonalizować. Robi to w sposób przyjemny dla własnego EGO (poczytajcie sobie jak działa EGO, podstawy psychologii, nie chce mi się tłumaczyć poraz 2137) - dlatego taki normik nigdy nie stanie w prawdzie przed sobą i przyzna "hmm, w sumie to powodzenie mam w wyniku LOSOWANIA od życia, to nie moja zasługa, że urodzilem się z genami do 190cm wzrostu w dorosłym wieku i ładnej mordy, nie wybrałem sobie bogatych rodzicow, ktorzy dali mi bananową młodość i zazdrosnych kumpli, którzy zafundowali mi masę imprez (przez to skille społeczne i masa zaruchanych j00lek), żeby kolegować się z cool bananem"

NIE.

Taki normik powie sobie coś, co połechta jego ego, np. To zasługa mojego charakteru!!! Oczywiście charakter nie jest LOSOWY prawda? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Bo wybieramy sobie czy rodzimy się z 200cm czy 160cm, czy jesteśmy gnojeni w szkole czy gnoimy innych, czy mamy wspierających kochających rodziców czy przemocowych, gołodupców alkoholików? Sami kształtujemy swój charakter w wieku 0-20 prawda (kiedy zgodnie z waszym wykopowymi BOGAMI - psychologami cementuje się 95% charakteru i potem tych zmian nie da się odwrócić, tylko wpłynąć w dorosłym życiu na pozostale 5%)? Otoczenie i czynniki losowe mają ZERO wpływu, NO MÓWIE CI ZIOM, to twoja wina że urodziłeś się mając 160cm i ojca alkoholika, gdybyś miał dobry charakter to miałbyś ojca prawnika i 200cm wzrostu!!! Wystarczy chcieć!!!

Dlatego właśnie przegryw wie więcej - bo rozkminia, próbuje wielu rzeczy, od siłowni, barbera, sztuczek manipulacji PUA, redpill i inne #cope kołpy. Przegryw drązy i działa z kobietami i w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że w sumie to ma 80% lepszą sytuację po latach niż norman, ale nie ma jednej rzeczy którą ma norman - wyglądu.

Normik nie musi nic próbować, bo od losu ma za darmo, więc nie inwestuje w wiedzę o świecie, korzysta bezmyślnie. Tak jak większość z was korzysta z internetu, elektryczności, fizyki, mechaniki nie mając nawet bladego pojęcia jak to działa! Dopoki coś się wam nie zepsuje to nigdy nie będziecie grzebać, dłubać, tylko korzystać w opór bezmyślnie. A różnica u normika/przegrywa jest taka, że u normika zawsze działa, a u przegrywa całe życie nie dziala, dlatego przegryw inwestuje w wiedze i rozkminia, norman nie musi, ale do dawania rad pierwszy.

Tyle na dzisiaj, zapamiętajcie sobie tą prawdę objawioną. Solidna dawka lektury dla was na dziś. Do następnego.

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo
P.....c - Daily reminder - że słuchanie wszelkich porad/rad normictwa na wykopie mija...

źródło: comment_1657742612j2skVhuoIT9vGN997gdSNg.jpg

Pobierz
  • 77
a wystarczy se przejrzeć 200 takich badań gadziego mózgu, żeby wiedzieć wszystko o babach

https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
https://www.wykop.pl/wpis/66075307/blackpill-essentials-v2-wojna-plci-spoleczenstwo-f/

Tutaj kanał na youtubie częściowo fajny (ale częściowo #cope bo redpill gadający coś, ze facet w wieku 40 lat jest w szczycie SMV i inne smoki w tej bajce)
P.....c - a wystarczy se przejrzeć 200 takich badań gadziego mózgu, żeby wiedzieć wsz...
@ManiacTeam: no i znowu rozumienie normika robi error.exe. Wiesz jak się buduje dom? Stawiasz najpierw dach czy piwnice i ściany? No własnie

Masz kogoś takiego jak masłow i pirmidę potrzeb. Na samym spodzie masz potrzebe jedzenia, spania i ruchania. Nie wybierasz sobie potrzeby samorealizacji ze szczytu, musisz jechać po kolei. Jak nie masz spelnionego jednego szczebla to nie wskoczysz na drugi dopóki pierwszy nie zostanie spełniony.

Dlatego np: dziecko w afryce
P.....c - @ManiacTeam: no i znowu rozumienie normika robi error.exe. Wiesz jak się bu...

źródło: comment_1657743658y5OWVQLS59quiMFx2TIqSh.jpg

Pobierz
@ManiacTeam: Co za #!$%@?. Skąd wiesz, że nie poświęca też czasu na siebie? Poza tym nawet jakby ten "ogrooomny" czas sobie zostawił, to i tak gówno by mu to zmieniło. Załóżmy na poznawanie wiedzy na temat ludzi spędzi godzinę. Z kolei na siłownię spędzi dwie godziny. Myślisz, że jak odłoży ten czas poświęcony dotychczas na zbieranie wiedzy, to dołoży godzinę do siłowni? Nie najpewniej przepierdzieli, bo wszystko ma swoje limity.

Zresztą
@Pozytywny_gosc: A co ty miałeś z zachowań międzyludzkich? Nie znam cię a już mnie drażnisz i obrażasz w taki sposób, że ręka mnie świerzbi żeby dać ci klapsa. Jeśli tak samo postępujesz z kobietami to każda się na ciebie wyleje lub zwyczajnie uzna za nawiedzonego czubka. Problem w tym, że to do ciebie nie dociera. Płaczesz, wymyślasz jakieś teorie z dupy jednorożca i obwiniasz wszystkich wokół, jakichś obcych ludzi którzy są
@Pozytywny_gosc: A co ty miałeś z zachowań międzyludzkich? Nie znam cię a już mnie drażnisz i obrażasz w taki sposób, że ręka mnie świerzbi żeby dać ci klapsa. Jeśli tak samo postępujesz z kobietami to każda się na ciebie wyleje lub zwyczajnie uzna za nawiedzonego czubka. Problem w tym, że to do ciebie nie dociera. Płaczesz, wymyślasz jakieś teorie z dupy jednorożca i obwiniasz wszystkich wokół, jakichś obcych ludzi którzy są
@Pozytywny_gosc: A teraz zacytuj te słowa, w których nazwałem cię nieruchającym przegrywem. Bo nazwać cię dziwakiem to nie obelga lecz diagnoza a kłamcą to zwykłe stwierdzenie faktu.
Dla mnie nie jesteś przegrywem tylko zwykłą babą, która ma syndrom wyparcia i robi z siebie ofiarę. Ja nie wiedziałem, ja nie przewidziałem oni winni tylko nie ja. Dałem z siebie całe 30% i dalej nie działa, zgłębiłem całą wiedzę o uwo i trp