Wpis z mikrobloga

Mirasy opcja na zarobek,(dalej jest dużo miejsca) już pisałem o AutoNation, jednak tym razem podaję moje argumenenty-takze jedziemy z tematem

Z racji tego iż w Stanach coraz więcej ludzi ma problem ze spłata rat
Za auto już w tym momencie wynoszą uwaga, 712 dolarów na miesiąc-i to są dane sprzed miesiąca. Jak wiecie to nie koniec, bo rata będzie wyższa i wyższa
Przeciętna cena za nowe auto to 47 tysięcy dolarow
A ceny nowych jak i używanych samochodów cały czas rosną - z prostych przyczyn, nie wystarczającej ilości nowych na rynku

Wpiszcie sobie koniecznie to:the avarage credit card interes rates in america today is 20.81%

Wyobrazacie sobie takie raty, a to oczywiście nie koniec, bo dalej będą podności stopy procentowe to jest nieuniknione
Także póki co za każde 10.000 dol oddajcie ponad 12 tysięcy

Nie ma opcji, aby w tym czasie firmy co sprzedają używane samochody miały rację bytu
Niektórzy powiedzą nie prawda, ponieważ za Covid też był kryzys a samochody szły jak ciepłe bułeczki i od tamtego momentu tylko są droższe
Zgadza się tylko :za Covid nastąpił historyczny dodruk który zalal gospodarki gotówki, oraz kredyty były dosłownie darmowe, przy zerowych stopach
Także firmy samochodowe miały na placu tysiące samochodów po niskich cenach, nagle nastąpił dodruk pieniędzy, co oczywiście spowodowało, że wszystko zaczęło rosnąć (dużo pieniędzy w obiegu=inflacja) i dlatego mogli sprzedać całe floty za dużo wyższe ceny i na tym ładnie zarobić

Natomiast teraz mamy zakręcony Kurek i są cały czas podnoszone stopy procentowe
Natomiast takie firmy już nie mogą wykorzystać tego jak sprzed Covid, bo teraz już muszą kupować samochody które są już w tym momencie na rynku drogie i muszą dużo za nie płacić
Nikt nie będzie kupował samochodów w tych czasach AutoNation Inc CFD - AN.US - Short
Już o tym pisałem 1.5 miesiąca temu

"https://www.wykop.pl/wpis/66202657/https-www-wykop-pl-wpis-65722629-11-pozycji-wszyst/"

Zobaczcie gdzie jest np carvana, albo carmax (podpowiem dno)a to, ten sam sektor
I to, że to jeszcze nie skończyło na dnie to tylko kwestia czasu
Także Poczekajcie tylko na wybicie, widzę Tesla jest ponad 700 a to dla niej dobrze, bo to jest, bardzo ważne liczba dla niej, jak tylko, ja przekracza to rośnie i na odwrót
Czemu mówię o Tesli? Bo Ona wyciągnie AutoNation w górę nieco
Poczekać na górke i shortować, póki co niech sobie odbije po spadku
A teraz w drugą stronę z dniem kiedy, Tesla runie na 400 a to jest tylko kwestia czasu takie AutoNation, leci na pysk
Chyba, że myślisz, że Tesla to the moon, to, śmiało all in, tylko, żeby później nie było jaki jak naiwny bylem

Tu cena akcji tylko będzie nurkowala, możecie mnie trzymać za słowo

#gielda #inwestycje #inwestowanie #ekonomia #pieniadze #gospodarka #inflacja #tesla #finanse
  • 4
Byku, samochody były rekordowo tanie przed covidem a nie podczas. Rabaty spokojnie powyżej 20%, ceny w najmach poniżej 1% wartości katalogowej miesięcznie.