Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Psychoterapeuta wyrzucił mnie z sesji, bo wyciągnąłem jego prywatne sprawy, że sobie nie radzi z życiem. Wiem że to nie było ok z mojej strony, ale gość udaje specjalistę, a okazuje się że sam jest na pigułkach szczęścia to go chciałem utemperować. Szczególnie, że zaczął wyciągać jakieś brudy z tego co mówiłem na poprzednich sesjach. Chce mi wmówić jakieś traumy z dzieciństwa mimo że ich nie mam.

#psychoterapia #terapia #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d07de03badb5d6227d4ed7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
@bizonsky przecież większość ludzi ma jakieś problemy, ale nawet tego nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć. Taki psychoterapeuta sam musi przejść ileś godzin terapii, zanim będzie mógł wykonywać zawód. I skąd idiotyczne założenie, że psychoterapeuta nie może mieć swoich problemów? Zachowanie OPa ewidentnie mówi, że terapeuta miał rację i uderzył w czuły punkt, a OP do terapii chyba nie dojrzał jeszcze i oczywiście wie lepiej, niż specjalista w tej dziedzinie.
@zasadzka01: Ja powiem więcej, uważam że pomóc może tylko osoba która sama miała problem i niego wyszła. Jak ktoś ma wiedze z książek to nie jest w stanie utożsamić się z drugą osobą i po prostu nie rozumie jak druga się czuje co przeżyła.