Wpis z mikrobloga

Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych do stycznia włącznie zaoszczędzę ponad 20 tysięcy, drugie tyle myślę wziąć w kredycie normalnym, dorzucić z 2-3 tys. od siebie i kupić sobie jakiegoś fajnego SUVa, bo zawsze o tym marzyłem. Widzę, że do 45k można złapać Q7, Tuarega, a czasami nawet Cayenne w niezłym stanie. Najlepiej diesel, chociaż w tym ostatnim przypadku może to być niemożliwe, a nie powiem - jakoś mnie te Porsche kusi. Coś jeszcze z marek premium warto obserwować? Ważne, żeby kupić zadbany egzemplarz i potem faktycznie nie wyrzucać za dużo kasy na eksploatację. Jeżdżę raczej krótkie trasy.

#audi #volkswagen #porsche #motoryzacja #samochody #pytanie #finanse #pytaniedoeksperta #pracbaza
Pobierz teddybear69 - Mirki podpowiedzcie. Jak dobrze liczę to na tych wakacjach kredytowych ...
źródło: comment_16578653328UuxRuCkAlMrhOJ4TVfmuP.jpg
  • 95
@teddybear69: Bierz porsche tylko zostaw tak z 1000 zł na podstawowy serwis, oleje tarcze, klocki, no moze z 1500 bo może być rozrząd do zrobienia. Szukaj 4.5 v8 benzynki, to najlepszy silnik w tym modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KopecyFan: Nie lepiej jakieś A8 albo S6? Są za pół darmo i z cała pewnością do serwisu się nie jeździ tylko go mija ( ͡° ͜