Wpis z mikrobloga

Śmiejemy się z postów, gdzie piszemy, ze jakaś forma to x1 basen w tygodniu u jakiejś #!$%@? osoby, prześmiewczo, wyolbrzymiając to jakie ludzie mają o tym wyobrażenie. Najgorsze jest to, że tak naprawdę jest. Pamiętam, że gdy robiłem sobie tam fotki 1,5 roku temu, to do mojej żony przyszli znajomi, parka tam około 30 lat jak my. I cośtam pytają się czym się zajmuje no i że trenerem jestem. Pytają czy mam jakiś instagram, no to podałem i patrzą na poniższą fotkę i bez żadnej szydery kobieta z tej parki zapytała co trenuje i czy może bieganie, że tak wyglądam sportowo. Aż zachłysnąłem się herbatką i przytaknąłem. Mogged as fuck

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #odchudzanie #zywienie #zagrubo #redukcja #fullborsukworkout
Kasahara - Śmiejemy się z postów, gdzie piszemy, ze jakaś forma to x1 basen w tygodni...

źródło: comment_16580867872iGk1z9F1QlAHESR96fSQu.jpg

Pobierz
  • 33
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kasahara: ja lubie dodac, na tego typu pytania, ze bez duzych dawek sterydow nigdy tak nie bedzie ktos wygladal, a nawet z tez nie da rady. Wtedy sie zaczyna gadanie, ze 10 lat temu ktos tam chodzil i lapa duza byla, wiec na pewno sie da.
Zresztą z dietą podobna sprawa wielokrotnie wyjaśniania, dalej 90% społeczeństwa wierzy, że np jedzenie owoców po 18 tuczy, nie je się 2 godziny przed snem bo od tego się grubnie, ziemniaki tuczą (schabowe na smażone głębokim oleju = 200ml to nic złego ofc).


@Pozytywny_gosc: w 2013 jak składałem trening i dietę to na forum kfd normalnie ludzie co siedzieli w tym sporcie lata pisali, żeby na noc nie jeść węglowodanów tylko
@mlodyernest Hahaha, te fora były sztosem. Pamiętam jak miałem 16/17 lat i ważyłem jakieś 60 kg. U mnie głównym sportem była piłka i rower. Koledzy trenowali u jednego z nich w piwnicy, no i postanowili mnie na siłownię namówić. I teraz najlepsze - przy wadze 60 kg, gdzie no to była sama skóra i kości robiłem po 12 powtórzeń na rzeźbę, bo nie chciałem za duży być XD
@Pozytywny_gosc: Akurat liczyc kalorie trzeba przynajmniej na początku bo mozna się już nauczyć na oko co ile ma i ile czego jeść. Jeżeli chcesz schudnąć i dziennie potrzebujesz np. 2500kcal żeby utrzymać wagę to jak ie będziesz liczył to skąd będziesz wiedział czy zjadłeś 2300 czy 2600 bo te 100/200 kcal mogą ci popsuć cały dzień