Wpis z mikrobloga

@enron: ja musiałem biec od bramek :p


@Soczek7: jeszcze przed samym startem koncertu różne laseczki wokół jojczały do osób wokół nich - "ej, nie pchaj się", "nie opieraj się o mnie" itp. Z każdą chwilą tłum gęstniał i w końcu przestały jojczeć gdy widziały że osoby napierające raczej niewiele mają do gadania...

Ale jak zaczęli grać Zick Zack to wszystkie co do jednej ewakuowały się w tempie torpedy xD
Nie
@enron co koncert R+ to to samo :) drobne psychofanki które słuchają rammstein od 2 tygodni leca na barierki a później zdziwione :) gdyby były chociaż raz na koncercie R+ to by wiedziały żeby się nie pchać na przód...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rav3k: byłam, może po prostu mam inną skalę porównawczą bo na niektórych koncertach jest takie kocioł na pół płyty, że jak nie masz 180 cm wzrostu i min 100 kg wagi, to lepiej nie podchodzić bo faktycznie można wylądować w szpitalu. R+ przy tym to rodzinny piknik :)

Ale z drugiej strony mojej koleżance kiedyś połamali żebra na Perfectcie na juwenaliach ¯\_(ツ)_/¯

Pewnie też wiele zależy kto akurat stoi dokoła Ciebie,
@nika_blue: wiadomo, nie trzeba być Helgą by lubić R+, ale jak patrzyłem po tłumie to od razu było widać kto jest "psychofanem" od paru tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już najwięcej mówiły właśnie te przerażone oczęta podczas ewakuacji mówiące "ale przecież nie wolno się rozpychać" ;)

W sumie stojąc te kilka metrów od barierek korzysta się prawie tyle co ludzie bezpośrednio przy nich (no dobra, mogą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enron: był jeden mega wkurzajacy koleś który cały czas się pchał na crowdsurfing i chyba był nawalony bo jak go rzucali na ziemię to sobie nic z tego nie robił i wskakiwał spowrotem kopiąc ludzi po głowach, jednemu chłopu rozwalił rękę glanem. Pod koniec koncertu miał już w strzępach ubranie, ale dalej się pchał, właśnie takie wielki łysy chłop z brodą. Może to ten sam xD
@nika_blue: nie nie, to jakiś inny - ten miał ciuchy i włosy w komplecie, nie pchał się do góry tylko bezwładnie się obijał między ludźmi. Wydaje mi się, że to właśnie jego tu widać - kawał mięcha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kojarzę też, że w pewnym momencie ktoś bliżej środka i ciut za mną wołał ochronę krzycząc "to oni, to oni" ale potem było spokojnie. No i
enron - @nika_blue: nie nie, to jakiś inny - ten miał ciuchy i włosy w komplecie, nie...
@enron niektóre drobne dziolszki od dawna słuchające R+ mają do wyboru albo być gdzies przy barierkach albo przez 3h oglądać czyjeś plecy lub głowy xD
Ja już w 2 rzędzie nie widzę nic ze swoimi 150 jak trafią się przede mną wielkie chłopy. Więc nie mam wyboru xd
@iEarth: dyć piszę że nie oceniam po wzroście i posturze a po zachowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem obok drobiny które sobie doskonale radziły z przeciwnościami ( ͡ ͜ʖ ͡)
@enron Wg mnie znacznie lepiej jest przy barierkach bo można sie zaprzeć i nie "odpłyniesz" z tłumem. Jest bardziej stabilnie i tylko plecy obrywają ale jest względnie "bezpiecznie" może nie licząc crowdsurfingowców.


@Janekmarciniak: oooo, toto, to, można się zaprzeć i essa :-)

@enron niektóre drobne dziolszki od dawna słuchające R+ mają do wyboru albo być gdzies przy barierkach albo przez 3h oglądać czyjeś plecy lub głowy xD

Ja już w 2