Wpis z mikrobloga

Assay Management - klienta Magda nie wytrzymuje

Wątek Assay żyje nie tylko na wykopie. Są też wpisy na gowork:
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966632

Najlepiej kliknąć "Najnowsze opinie" by być na bieżąco. A tam znajdziemy post klientki Magdy:
"OSTRZEŻENIE! Uwaga na nick Bednarz, to ten sam co Virgola na wykop. Opisuje, ze UOKIK zainteresował się wekslami Assay! Sieje ferment, że nie posiada linku, że należy tylko wpisać w google UOKIK contra Assay i wyjdzie na 1 miejscu. Ale co wyjdzie? No oczywiście jego wypociny na wykop odnośnie wymyślonej przez siebie sytuacji. Firma jak najbardziej wie o tym osobniku, ale zwyczajnie im szkoda czasu aby walczyć z nim, a przede wszystkim zniżać się do jego poziomu. Tyle w temacie, miłego wieczoru :)"

Dzięki Magdzie możemy się lepiej chronić przed oficjalną wiedzą o Assay! Ostatecznie moje wpisy nie zawierają przecież
żadnych źródeł! Wszystko co piszę to tylko domysły i "wymyślone przeze mnie sytuacje".

A jak jest w rzeczywistości?
Wszystko co się znajduje na tagu pochodzi z KRS, UOKiK, KNF i oczywiście od samego Assay. Dane w KRS też są od Assay, to on tam wysłał sprawozdania finansowe przecież. (przypominam: 20 milionów straty 2021r. Można samemu sprawdzić)
Zawsze podaję źródło albo sposób weryfikacji. Dodaję do tego czasem jakiś komentarz czy analizę, ale podstawa i dane mają swoje źródła.

Przy okazji zwracam uwagę, że Magda nie odniosła się do żadnej, kompletnie żadnej kwestii podniesionej na tagu.

Tak więc zapraszam wszystkich klientów Assaya i innych zainteresowanych tematem na priv, jeżeli chcieliby zweryfikować jakieś informacje od Assaya lub uważają, że się gdzieś pomyliłem albo chcieliby przekazać nam jakieś dane.

Mam dziwne wrażenie, że klienci dzwonią do Assaya, a on im nie przekazuje "pełnego obrazu sytuacji". Takie sprawdzenie u mnie nic nie kosztuje.

ps.
Magdo! Napisz do mnie na wykop!

Dla niewtajemniczonych: co to jest Assay?
Assay ASI to taki fundusz inwestycyjny (zarządza nim Assay Management), który ściąga pożyczki zabezpieczone wekslem od zwykłych ludzi, a potem środki przekazuje tzw. start up'om - obejmuje w nich udziały, ale też pożycza im kasę. Na bazie zebranych danych z 2020 roku okazuje się jednak, że start-up'y Assaya mają bardzo słabe przychody, a zamiast zysków często są straty. Wiele z nich zostało wycenionych na zero złotych, czyli można przyjąć, że taki star-up się nie powiódł.

#assay
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay

Pobierz virgola - Assay Management - klienta Magda nie wytrzymuje

Wątek Assay żyje nie tyl...
źródło: comment_1658236139gtHi6wu6wUNDubVGhAsOdQ.jpg
  • 15
@virgola:
Wszystkim klientom polecam zadzwonić do swojego doradcy i zapytać np.:
- czy jest prowadzone postępowanie UOKiK w firmie,
- ile sztuk elektrycznego pojazdu do logistyki udało się do tej pory sprzedać spółkom z grupy Elimen,
- kiedy Assay (ASI i Management) przestaną przynosić straty,
- czemu nastąpiła zmiana audytora sprawozdań finansowych,
- ilu klientów miał instapay na koniec zeszłego roku, a ilu obecnie,
- kiedy będzie pierwsze IPO którejkolwiek spółki
ciekawe ile teraz proponują na wekslu skoro obligacje korporacyjne potężnych realnych spółek to przynajmniej 6% + wibor

20? xD ciekawe z czego na to zarobią, nie wiem choć się domyślam


@krabczy:
Mam informację, że co najmniej 12% (poproszę o info, jeśli ktoś ma inne, świeże dane). Ale dodaj jeszcze ok. 7% na prowizję dla asystentów i doradców płatną z góry. Czyli ze 100 zł zostaje 93, a mają oddać 112zł. To
Pobierz virgola - > ciekawe ile teraz proponują na wekslu skoro obligacje korporacyjne potężn...
źródło: comment_1658237728uR8E221WEgyyVMjwkhzBTO.jpg
@virgola: Ja to nie rozumiem :-D ......przeanalizowałem go work - Assay.....same panienki Ci odpisują.....to ma być taki kamuflage czy jak......:-) A klientka pani Madzia twierdzi, że Assay szkoda czasu ....naprawdę wg Madzi szkoda im czasu zmierzenie się z prawdą. Pan Virgola od dawna zaprasza do rozmowy .....cisza.....To teraz się zastanówmy dlaczego z ich strony jest cisza....jaką mają kontrę na raporty ekonomiczne i rzetelne na podstawie źródeł przedstawione przez Pana Virgola
@virgola: OSTRZEGAM PRZYKŁAD Jeśli na świecie jest taka sytuacja, że klient ,,zawierza na ładne oczy,, to ja nie wiem....ludzie na jakim my świecie żyjemy?!??! Mi w takiej sytuacji już dawno by zwieracze puściły i po prostu bym się obsrał jak małe dziecko.....gdybym był na miejscu klienta, który nie ma zwątpienia. Ciekawi mnie ten temat tych panienek, które tak intensywnie do Ciebie odpisują. Hehehe Jakich słów trzeba użyć i wyeksponować zdanie, aby