Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że gdyby nie zmiana trenera w Bayernie z Flicka na Nagelsmanna, to wszystko by się potoczyło zupełnie inaczej. Ciekawe, czy Robert za kilka miesięcy wypowie się o co tak naprawdę poszło, czy puści to w niepamięć, ale jeśli miałbym wyrokować to Julek nie chciał Roberta, a Robert nie chciał Julka. Nie wiedzieli jak się z nim rozstać, bo głupio nie proponować umowy gościowi, który strzela co sezon po 50 bramek, więc przyjęli taktykę, że będą czekać aż Lewy sam będzie chciał odejść. Później gadka w mediach, że go nie puszczają żeby ugrać na sprzedaży. Nie wiem kto w Bayernie zaczął ogarniać transfery, ale jak na razie chyba najlepsza polityka transferowa w tym okienku spośród wszystkich klubów. Jeszcze Barcelona co by nie mówić o ich problemach finansowych, to robi naprawdę sensowne transfery. Jeśli kupią jeszcze Kounde, Azpilicuetę i Bernardo Silvę to nie mam pytań xd
#mecz #pilkanozna #transfery
Pobierz
źródło: comment_1658265235pjPAuP7WittFsyh9SfFU3o.jpg
  • 8
@qscc: Wyprzedają swoje aktywa. Sprzedali 10% praw telewizyjnych, w kolejce kolejne 15% i jeszcze chcą sprzedać 49% udziałów w Barca Studios. Ze wszystkich sprzedaży zarobią (nie wiem ile dokładnie) w przedziale 500 - 800 mln.
@iksboks: nagelsmann to jest partacz który zepsuł naoliwioną machinę Flicka w zeszłym sezonie. Non stop kombinował ze składem i się kończyło np #!$%@? z Borussią M czy odpadnięcie z Villarealem z LM. Jestem ciekaw jak poukłada ten zespół w tym sezonie ale coś mi się wydaje, że to nie jest trener na taki klub jak Bayern. Owszem ligę wygra ale w Lidze mistrzów będzie znowu męczenie buły.
@iksboks:

No dobra, ale długi z tego co pamiętam są bardzo duże. Nawet nie wiem czy ta umowa ze Spotify w jakimś dużym stopniu ich ratuje...
Mam wrażenie, że idą all in
@qscc:
Biorą kasę z góry za prawa telewizyjne. To tak jakbyś się umówił z kimś, że da Ci z góry sporą sumkę za 10% Twojej pensji przez jakiś tam czas xD
Hazard w #!$%@?, albo im się to uda i będą mieli sukcesy sportowe i jakoś się to zepnie, albo będą zaczynać od 3 ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)