Wpis z mikrobloga

Trochę randkuję, jest zabawnie - one czasami mają dzieci, jest kwik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P0lki się oburzają, że nie chcę być z taką, która już ma dziecko czy dwójkę, no to ja im tłumaczę - słuchaj, ja chcę mieć dwójkę własnych dzieci, Ty już masz jedno/dwoje więc zakładam, że nie urodzisz kolejnej dwójki dla mnie. OBURZENIE, ona już urodziła top tier bombelka i jak to moich marzeń nie spełnia jej dziecko z innego związku.

DLACZEGO NIE MARZYŁEŚ BY WYCHOWYWAĆ CUDZE DZIECI TYLKO BEZCZELNIE CHCESZ WŁASNE GENY PRZEKAZAĆ DALEJ!!!!!

#badoo #tinder #p0lka #randka #randkujzwykopem #zwiazki #milosc
  • 11
@not_me ojciec biologiczny jest zawsze w pakiecie o czym Panie niechętnie informują. Jeśli jest w więzieniu to w końcu wyjdzie i może sobie rościć prawa do dostosowania Twojeho życia pod wizyty z synem, córką.

Jeśli nie siedzi to wszystkie urodziny czy święta, mikołajki, dni dziecka - może się zjawić. Temat alimentów jako jeden z tematów codziennych rozmów z partnerką. Czy nawet konkurowanie z obecnym partnerem, podburzanie dziecka. Nie ma absolutnie żadnych plusów
@gzymspiwniczny: Warto jeszcze do tego co napisałeś dodać, że jak już nawet ktoś wpakuje swoje zasoby i czas w obce dziecko, a dojdzie do jakiejś spiny to zawsze facet może oberwać argumentem "ale o co ci chodzi? przecież to nie twoje dziecko!" I co wtedy taki chłopek odpowie? Przecież partnerka będzie miała 100% racji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzymspiwniczny: chyba bym wolał adoptować dziecko z domu dziecka niż wychowywać po jakimś sebie.

Wiem jednak, że są amatorzy kwaśnych jabłek co lubią ten klimat, że seba potrafi odwiedzić późnej na święta starą rodzinkę i ustawiać cuckolda po kątach xD