Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
575 705 + 3 + 3 + 3 + 3 + 337 + 7 + 38 = 576 099

38 - Tak żeby się nie zmęczyć, a żeby się tylko poruszać przed weekendem
336 - Miała być nowa życiówka, i pod względem kilometrażu (530km) i przewyższeń (6000 w pionie). No cóż, nie do końca to wyszło XD Tour de Silesia, wersja 530 kilometrów, zebrało się dwóch debili. Plan z Panem @Aczo był taki: pierwsi na starcie, ostatni na mecie XD byle się zmieścić w limicie 34h.
Skończyło się w niedzielę nad ranem na 336 kilometrze i ewakuacją pociągami, a chęci na ewakuację były nawet już w sobotę w nocy, ale z tych wigwizdowów nic nie odjeżdżało XD
Generalnie trasa ładna, jednak od samego początku potężny #wmordewind, do tego nieco chory towarzysz w biedzie, awarie sprzętu (tym razem nie moje), podwójne zlanie deszczem, przemoknięte buty i temperatura w nocy wahająca się od 0 do 7 stopni...

Jedzenie na punktach żywieniowych w porządku, oprócz punktu w Lądku Zdroju, makaron z gotowaną marchewką i jakimś innym warzywem, a w tym wszystkim ukryty maciupki kotlecik XD Przynajmniej czym innym się dało pojeść. Poza tym dziwna sprawa, jadłem w opór na punktach i między nimi, a całą trasę byłem głodny XD

Na razie jestem wyleczony z ultra, ale zobaczymy co przyjdzie do tej gupiej głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i dziękuję również #krabozwierz i @againcognito za wsparcie w nocy XD

#rowerowyrownik #rower #rowery #szosa #cannondale #tourdesilesia

Skrypt | Statystyki
guru8 - 575 705 + 3 + 3 + 3 + 3 + 337 + 7 + 38 = 576 099

38 - Tak żeby się nie zmę...

źródło: comment_1658339291cddHfEjPtK0J47B2s6PvT0.jpg

Pobierz
  • 8
zapomniałeś napisać że szukałeś czeskiego elfika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aczo: Niestety wersja czeska nie jest tak urodziwa jak wersja polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Luuuuzik! Na przyszłość weź zimowe rękawiczki xD


@krabozwierz: Rękawiczki zostały w przeciwwiatrówce, a przeciwwiatrówka w piwnicy XD

walić, co przejechaliście, to Wasze ;)


@PrzekliniakCQ: No pewnie, załamywać się nie będziemy ;D

Ależ służę uprzejmie xD

zawsze