Wpis z mikrobloga

To trzeba powiedzieć jeszcze raz - cały świat szykuje się na kryzys gospodarczo-finansowy, jak i nadchodzące niedobory żywności i surowców. Polska jest do tego przygotowana planami bonu na węgiel i "mniej jedzcie, więcej się uśmiechajcie". Inflację wy..bało do kosmosu. Niedługo latanie na amfie będzie tańsze niż tankowanie jeżdżącego samochodu. Ludzie boją się, że potracą domy. Co robi "skupiona na gospodarce", "merytoryczna" opozycja, która twierdzi że naprawiłaby gospodarkę "w 2 miesiące"? Chce się bawić w Indiana Jonesa i odkopywać leżące od 11 lat w ziemi trupy...

#bekazpisu #gospodarka #inflacja #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #lepper #neuropa #urojeniaprawakoidalne #polityka #archeologia
M.....a - To trzeba powiedzieć jeszcze raz - cały świat szykuje się na kryzys gospoda...

źródło: comment_16584945632p7HZjyh55X3xJmojEwtEr.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@getin: tylko to, że cały świat szykuje się na kryzys gospodarczo-finansowy, jak i nadchodzące niedobory żywności i surowców. Polska jest do tego przygotowana planami bonu na węgiel i "mniej jedzcie, więcej się uśmiechajcie". Inflację wy..bało do kosmosu. Niedługo latanie na amfie będzie tańsze niż tankowanie jeżdżącego samochodu. Ludzie boją się, że potracą domy?

Nie, są jeszcze inne rzeczy. Ale te najważniejsze wymieniłem wyżej
jaki program ma KO do którego walisz konia?


@getin: Masz na ich stronie, wystarczy wpisać w Google "KO - Program Wyborczy". Ja wiem żeby od typów broniących świrów pokroju Amber Heard, szurów z konfederosji czy fanatyka religijnego doktura memcena nie wymagać za dużo ale naprawdę postaraj się, to nie jest takie trudne, wujek Google naprawdę nie gryzie, na pewno dasz radę, trzymam kciuki i wierzę w Ciebie! Powodzenia!
@MglawicaKraba: Widzę, że wymówki na śledztwo nad śmiercią Leppera, które zostało umorzone przez prokuraturę (ziobro zaskoczenia) zawsze się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak na serio, pragnąłbym by prawda wyszła na jaw, ale Konfiarze zrobią sobie z tej sprawy hucpę.