Wpis z mikrobloga

Kurła udało mi się dostać takiego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę się za szlifowanie i malowanie, a następnie "LEJ BETON" i umieszczę ją obok ławeczek z palet na ogrodzie. Będzie klimat starych wiosek lat 90-00 ( ͡º ͜ʖ͡º) plusujacy otrzymają gotową fotkę za 3 tygodnie po wstawieniu. W komentarzu żarówka MADE IN GDR :D

#remontujzwykopem #ogrod #lampa #zrobtosam
M.....8 - Kurła udało mi się dostać takiego #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) biorę się za szlifowani...

źródło: comment_1658590091aIWjORuc2zbxWZDxmcg1CM.jpg

Pobierz
  • 64
@Matti28: Ogólnie rzec biorąc to produkty NRD stały na dość wysokim poziomie.
Moi rodzicie mieli przez 20 lat hydrofor DDR, który uległ jakiejś mini awarii, wystarczyło wytoczyć zamienna cześć i dalej działa. Niestety ojciec postanowił go zamienić marketowym badziewiem z OBI o nazwie Alko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe w 10 lat zużył chyba 3 takie hydrofory, a tamten czeka na cholera wie co ( ͡
@Pepe_Roni dej adres to wyślę ( ͡º ͜ʖ͡º) Dwa tygodnie mnie od poniedziałku nie będzie więc darmowa przesyłka jak wrócę (różowy nie zrozumie czemu komus opłacam wysyłkę), albo za pobraniem i żona wyśle pojutrze;) akurat Kiełbe piekę więc jak dasz szybko znać to dzisiaj wyrwę chwasta, albo jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
M.....8 - @Pepe_Roni dej adres to wyślę ( ͡º ͜ʖ͡º) Dwa tygodnie mnie od poniedziałku ...

źródło: comment_1658600230Wu3j3QWL6LVK6xpGkVJrNe.jpg

Pobierz