Wpis z mikrobloga

@runnerrunner
@kupczyk
@mannoroth
@Aster1981
@Fushnikov
@GreenBag To nie chodzi dzbany o to czy ktoś wierzy czy nie, bo wiara jest indywidualną kwestią i nikomu nic do tego. Poświęcenie pojazdów to jest coroczna tradycja, która przyciąga tłumy ludzi i kierowców. Przykładowo wiosenne "Topienie Marzanny" też jest swego rodzaju symbolicznym obrzędem, który wpisał się w nasza kulturę i tradycje.
Ale no co na ten temat mogą wiedzieć sfrustrowane przegrywy z wykopu, którym wszystko przeszkadza.
To nie chodzi dzbany o to czy ktoś wierzy czy nie, bo wiara jest indywidualną kwestią i nikomu nic do tego. Poświęcenie pojazdów to jest coroczna tradycja, która przyciąga tłumy ludzi i kierowców. Przykładowo wiosenne "Topienie Marzanny" też jest swego rodzaju symbolicznym obrzędem, który wpisał się w nasza kulturę i tradycje.

Ale no co na ten temat mogą wiedzieć sfrustrowane przegrywy z wykopu, którym wszystko przeszkadza.

Także taguj ten wysryw #gimboatezim


@
@Nanuno Od sfrustrowanych przegrywów to ty sobie kolegów wyzywaj jeżeli jakichś masz. Ja do tradycji nic nie mam, przeszkadza mi sposób w jaki jest kultywowana, a mianowicie to że nie mogę się dostać do siebie a akurat sytuacja była podbramkowa. Jest dużo parkingów w Tychach, można też rozbić to na raty.
Wiedziałbyś coś na ten temat gdyby to tobie ktoś odciął dojazd ¯_(ツ)_/¯
@GreenBag Jak masz różnego rodzaju parady LGBT i innych tęczowych stworów to jakoś nie kręcicie afery na wykopie, ale to, że ktoś jest wierzący i obchodzi swoje tradycje to już jest be.
@Nanuno Nie mam żadnych "parad LGBT i innych tęczowych stworów", natomiast jakby mi odcięli dojazd to też by mi to nie pasowało.
Drugi raz pisze że mi wiara i tradycje nie przeszkadzają dopóki nie ingerują w moje życie. Wolność jednego kończy się tam gdzie zaczyna wolność drugiego.
@Nanuno Bzdury? W Tychach nie ma parad LGBT, marsz kobiet był, z tym że to nie tradycja tylko wyraz sprzeciwu społeczeństwa, i też nie blokował mi możliwości wyjazdu i wjazdu na posesje. Uprzedzając kolejne argumenty, rekonstrukcje bitwy pod Grunwaldem też mi nie przeszkadzają, festiwale też mi nie przeszkadzają, protesty na Sri Lance też. Przeczytaj że zrozumieniem co mi się w tym nie podoba bo trzeci raz nie będe pisał. Nudne te fikołki
@GreenBag Czyli dobrze napisałem, jesteś dzbanem, bo przemarsze kobiet były głównymi ulicami miasta przez co sparaliżowały ruch i uniemożliwiały przejazd mieszkańcom. Też nie każdy się z nimi zgadzał i niektórych to wkurzało i blokowało im wjazd na posesję.