Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie śmieszy i denerwuje nagrywanie takich filmów. Olaboga chiński Shein zły, bo zatruwa środowisko, ma #!$%@?ą jakość i promuje się u wszelkich influenserów i jutuberów (każda marka tak robi, lol), ponadto na magazynach i produkcji nie przestrzega się bhp a płaca jest nierówna, bo zależy od produkcji. No spoko, ale tak właśnie wygląda dzisiejszy świat XD Jak ktoś zaczynał pracę w jakimkolwiek dead end jobie to wie jak to wygląda i nie będzie wygadywał bzdur i udawał, że w chociażby Polsce jest jakoś dużo lepiej pod tym względem. No, ale jak ktoś się nigdy gównorobotą nie skalał, to potem można udawać, że świat kryształowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do jakości - kupiłem kiedyś kilka rzeczy w rzeczonej chińskiej sieciówce i jakość jest porównywalna z wszelkimi wyrobami ciuchopodobnymi wszystkich marek Inditexu, a więc ZARY. Bershka, P&B, czy rzeczona Zara szyję taką samą "fast faszynową" tandetę. To całe odwoływanie się do etyki i żeby tam nie kupować, bo to złe, jest po prostu śmieszne. Sami sobie stworzyliśmy taki świat, nastawiony na konsumpcję, jakie niby mamy alternatywy? Ludziom zależy na tym żeby coś wyglądało jak najlepiej i żeby miało przy tym jak najniższą cenę, nie każdego stać na jedwab, kaszmir, czy len xD
Założę się, że ta sama typiarka, która nagrała ten film popija sobie w łykend kokokolę do drineczka i ma zerowe refleksje na temat tego jak szkodliwą dla środowiska i całego świata jest Coca-Cola xd
#modameska #modadamska #ubrania #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 4
Co do jakości - kupiłem kiedyś kilka rzeczy w rzeczonej chińskiej sieciówce i jakość jest porównywalna z wszelkimi wyrobami ciuchopodobnymi wszystkich marek Inditexu, a więc ZARY. Bershka, P&B, czy rzeczona Zara szyję taką samą "fast faszynową" tandetę.


@murmurlrl: Lata temu kupiłam jakieś tshirty i torbę. Koszulki tak gównianej jakości, że nawet na szmatę się nie nadawały i poszły do kosza, a torba rozwaliła się po pierwszym użyciu ( )
@murmurlrl: Ja mam większość ciuchów w shein. Jakość podobna do bluzek 5 dych droższych. Sukienki przechodziły ze mną całe lato, nie wspominając o koszulkach czy leginsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darjahn: Dlatego najlepiej czytać skład + opinie i zdjęcia. Mi się jeszcze nie trafiły jakies złe rzeczy, chyba ze rozmiarowo, to bez problemu zwrot i kasa 3 dni później na koncie