Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie PS3 specjalnie dla tych gierek () cieszę się jak dziecko, szczególnie z MGS, może jeszcze pokuszę się o Yakuza Dead Souls.
Są jeszcze jakieś ciekawe gierki fabularne których nie zdobędę na PS5 ani na PC, a są właśnie tylko na PS3?
Szkoda, że Yakuza Kenzan i Ishin wyszły tylko po japońsku, bo one właśnie były tylko na PS3.
#ps3 #playstation #gry
Amenotejiikara - Kupiłem sobie PS3 specjalnie dla tych gierek (。◕‿‿◕。) cieszę się jak...

źródło: comment_1658867500OvK7WckwOicKxDFAk2b4lB.jpg

Pobierz
  • 11
@MaxVerstapen: RDR2 bardzo mi się podobało, dlatego wiedziałem że musze poznać RDR1. Niestety dostałem już na wykopie spoiler co do zakończenia ale i tak ciekawi mnie jak to wszystko się potoczy.

@RapowyKondom: 320, wiem że pewnie dałoby radę taniej, ale dla mnie była spoko opcja bo 14 dni gwarancji rozruchowej no i od razu miałem pod ręką, nie musiałem na to czekać a czas to pieniądz, szczególnie że mam teraz
@Amenotejiikara: Dobry zakup, jak masz miejsce, to dokup sobie jeszcze PS Move, to przy okazji będziesz miał trochę ruchu i zabawy jak znajomi wpadną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą jest w cholerę fajnych gierek na PS3, a dużo z nich jakoś graficznie poza rozdzielczością i teksturami nie odbiega od tych od PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)