Wpis z mikrobloga

2+6+8+3=19

Przyjeżdżając do Krakowa będziemy w ⅔ całego projektu… Czas ucieka niemiłosiernie, ale tempo przybierania baryłki w ramach akcji #barylka22 pokazuje, że nie marnujemy go. () Nie marnujemy także okazji, aby uświetnić wydarzenia poprzez obecność na nich ambulansu do zbiórki krwi.

W gordzie Kraka pojawimy się bezpośrednio na Małym Rynku, gdzie tego dnia odbywać się będzie Festiwal Pierogów organizowany przez Krakowską Kongregację Kupiecką. Cholera - jacy to fajni ludzie to głowa mała. Pojechałem specjalnie na kilka chwil ugadać możliwość udziału Baryłki w ich wydarzeniu, a zastałem szeroko rozłożone ręce do współpracy. Dzięki temu dość szybko mogłem zacząć ogarniać biurokrację, która wcale nie jest taka łatwa, jeśli chce się stanąć tam gdzie my. Na szczęście jesteśmy na finiszu, za kilka dni powinienem dostać info, że Urząd Miasta przyklepał nam dokumenty i działamy!

Zastanawiacie się pewnie o co chodzi z tytułem…


Dziś @BarylkaKrwi zajmuje właśnie to miejsce w rankingu (2683), więc będąc na miejscu i ja poświętuję zjadając właśnie tyle pierogów ile wynosi wynik dodawania. Kto mi będzie towarzyszył albo spróbuje pobić mój wynik? (σ ͜ʖσ)

11.08.2022 w godzinach 9:00-14:00
Mały Rynek
Ambulans RCKiK Kraków
Prosimy was o udostępnienie tego postu na grupach społecznościowych wśród znajomych i gdzie tylko się da!

Wracam także do konkursu memowego. Wygrał oczywiście @getresh. Liczę, że memik będzie się pojawiał częściej na baryłkowym tagu ( ͡ ͜ʖ ͡) A ja właśnie jestem w drodze do Warszawy, aby przekazać nagrodę w ręce własne.

A jeśli pozostali chcą pomóc w logistyce projektu BARYŁKA22 to również mogą rzucić groszem na nasze konto, z którego środki przeznaczane są na wysyłki, pakowanie i wszystkie niezbędne sprawy związane z akcjami terenowymi. ʕʔ


#barylkakrwi #krwiodawstwo #krakow #polska #podroze #ciekawostki
BarylkaKrwi - 2+6+8+3=19

Przyjeżdżając do Krakowa będziemy w ⅔ całego projektu… Cz...

źródło: comment_1658915123cCKOvKdbqn7MGB79yIpo3N.jpg

Pobierz
  • 27