Wpis z mikrobloga

Sekta Świadków Jehowy dalej grasuje sobie bezkarnie po ulicach największego miasta w Polsce.

Materiały wskazują na to, że ewidentnie polują na Ukraińców wykorzystując ich nieciekawa sytuację i wiedząc, że mogą szukać w tych trudnych czasach wsparcia duchowego.

Nikt z tym nic nie robi mimo braku zezwoleń na wystawianie materiałów reklamowych w przestrzeni publicznej miasta i mimo tego, że to sekta.

Dziś póki co pierwsze stanowisko jakie widzę.

#codzienneszkalowanieswiadkowjehowy #jehowi #swiadkowiejehowy #takaprawda #sekta #ukraina #wojna #bekazodludzi #wiara
Pobierz bizonsky - Sekta Świadków Jehowy dalej grasuje sobie bezkarnie po ulicach największeg...
źródło: comment_16590744803H8uOssVPulG9QwfiJw7nx.jpg
  • 61
@mondrymiszcz: bo jak się za nich wezmą, to będzie oburzenie. Większość ludzi uważa, że to nieszkodliwe osóbki, które może i mają sprany mózg, ale przecież nic takiego nie robią. Zresztą proszę Cię, dużo ludzi myśli, że im ktoś za to stanie i łażenie płaci, bo nikomu zdrowemu na umyśle nie przychodzi do głowy, że ktoś może to robić za darmo xD więc nic dziwnego, że ludzie w sytuacji zakazu działalności śj
@Sandrinia: przysrost w organizacji jest na poziomie przyrostu naturalnego, albo niższy w niektórych krajach. Przez całe swoje życie poznałem może z 2 osoby,które przyszły z ulicy. Nie liczę oczywiście lat 80/90 gdzie był boom.

Może racja, gdy działają "na wolności",chociaż ten argument im wypada z ręki. Chociaż z zdrugiej strony,wystarczy non stop mówić o wyznawcach np z Rosji,która zakazała działalności. I tak się czują że życie to oni vs świat.
@mondrymiszcz:

przysrost w organizacji jest na poziomie przyrostu naturalnego, albo niższy w niektórych krajach. Przez całe swoje życie poznałem może z 2 osoby,które przyszły z ulicy. Nie liczę oczywiście lat 80/90 gdzie był boom.

Zgadza się, ale o przyroście mówiłam w sytuacji zakazu działalności.

Może racja, gdy działają "na wolności",chociaż ten argument im wypada z ręki. Chociaż z zdrugiej strony,wystarczy non stop mówić o wyznawcach np z Rosji,która zakazała działalności. I
@Sandrinia: Zakaz działalności byłby dobry tylko gdyby walono za to ogromne kary finansowe dla "góry", wtedy by to się bardzo szybko rozpadło, bo by uderzyło w prawdziwy cel tej organizacji - trzepanie kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby góra dostawała duże kary to by się upominali o pomoc do tych jeszcze wyżej, a tamci by się wypieli, bo to uderza w ich interes. Dowalenie jednej czy drugiej
@Zgrywajac_twardziela: wtedy musieliby uderzyć w ciało kierownicze, które siedzi w USA. Efekt bylby taki, że wśród tych, co już są świadkami i tak by wystąpiła oblężona twierdza ¯\_(ツ)_/¯ są kraje, które nakładają na obywateli kary pieniężne za to, że nie biorą udziału w wyborach (a więc każdy śj), ale z perspektywy byłego świadka wiem, że to tylko umocni ich wiarę. Poza uświadamianiem społeczeństwa o tym, jak działają sekty, nie ma tak