Wpis z mikrobloga

@Pituch: swoją drogą widzę, że w świecie żużla to jeszcze większe dzbany niż w piłce xD

Czy przejście do innego klubu może Zmarzlikowi wyjść na dobre?

Nie chcę być brutalnym, ale większość zawodników, która odeszła ze Stali, wróciła tutaj, ale niestety w charakterze tylko i wyłącznie widzów. Myślę tutaj o Krzysztofie Cegielskim, który wrócił na wózku inwalidzkim. Podobnie Bogusław Nowak. Zenon Plech też wrócił z ciężką kontuzją ręki, bo zaprosiłem go,
@bh933901: Klasyka z ust kibica najbardziej prymitywnej dyscypliny sportu, gdzie 22 spoconych mężczyzn biega za gumowym flakiem. Najbardziej ekscytujący sport, szczególnie w rodzimej ekstraklasie.
@koldinho: klasyka z ust kibica, który ogląda jakiś sport nie dlatego, że jest sam w sobie ciekawy, ale dlatego, że sukcesy osiąga w nim gość mówiący akurat tym samym językiem co ty.

Tak, nawet ekstraklasa jest chyba ciekawsza od żużla, gdzie więcej jest przerw między wyścigami niż faktycznego ścigania się, choć to w sam raz dla mieszkańców miasteczek, których nikt nie potrafiłby wskazać na mapie, bo tam i tak nie ma
@bh933901: Ja nie kibicuje Zmarzlikowi. Poza tym żużel jest chociażby we Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie, Toruniu, Łodzi, Gdańsku, Bydgoszczy, Rzeszowie, Częstochowie, Opolu.
Średnia frekwencja we Wrocławiu 2021/22:
ŚLĄSK WROCŁAW 9 287
BETARD SPARTA WROCŁAW 12 108
Czyli jednak ktoś woli najnudniejsze jeżdzenie motorkiem w kółko w mieście, gdzie jest koszykówka, piłka i żużel na najwyższym poziomie.
Ale i tak najlepszy jest fakt nazwania czegoś nudnym sportem, samemu oglądając prymitywną