Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo przed nami, a nagroda nie byle jaka! Do zdobycia jest książka, która swego czasu narobiła sporo szumu. Mowa o tytule Nie ma i nie będzie… Magdaleny Okraski. Do tego zestaw gadżetów – kubki, długopisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od wydawnictwa:


O wrażeniu, jakie książka zrobiła na opinii publicznej, przeczytacie w wielu artykułach dostępnych w sieci.

Przechodząc jednak do sedna – zasady rozdajo:
Klikacie plusik
Wchodzicie w link i czytacie, gdzie w aplikacji Revolut znajduje się quiz, który pozwoli zarobić Wam około 65 zł w 10 minut. A jeśli nie macie jeszcze konta, to zdobędziecie dodatkowo 50 zeta – załatwiłem. ( ͜͡ʖ ͡€)
Odpowiadacie na pytanie: Czy Twoim zdaniem małe i średnie miasta w Polsce mają jeszcze szansę odbudować swój potencjał? Krótko uzasadnij
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - Kolejne #rozdajo przed nami, a nagroda nie byle jaka! Do zdobycia jes...

źródło: comment_1659186400BjkZkaHPtOZSFtbBlRcres.jpg

Pobierz
  • 19
Czy Twoim zdaniem małe i średnie miasta w Polsce mają jeszcze szansę odbudować swój potencjał?


@JakDorobic_com: nie. Beda sie dalej wyludniac na rzecz duzych ośrodków miejskich i zagranicy. Ale beda ludzie, którzy zdecyduja sie tam osiedlic - całkowicie niezalezni finansowo, ktorzy beda pracować w trybie home office. To zmiana, która wyksztalcila sie po pandemii. Ci ludzie nie beda sie specjalnie integrować z lokalna wspolnota, moze nawet nie beda glosowac tam w
@JakDorobic_com: Należy w końcu odbrązowić mit cudotwórczego Balcerowicza i spojrzeć na to jak katastrofalne skutki miały jego przemiany gospodarcze zrobione po łebkach przy rozkradaniu krajowego przemysłu, w większości tego całkowicie rentownego i nowoczesnego. Aktywiści polityczni możecie już mi pisać dm-y że jestem socjalistą, prawda ma boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakDorobic_com: To są procesy wieloletnie, a obecnie mało kto myśli w perspektywie dłuższej niż najbliższa kadencja. Samorządy mają coraz większe wydatki, przemysł w wielu miesięcy zabito, więc mniejsze miasta będą się zwijać. Nie wszystkie i nie w równym tempie.

Może się jednak okazać, że koszty życia tak wystrzelą, że młodzi wrócą do swoich miast rodzinnych. Jednak bez systemowych rozwiązań w niczym to nie pomoże. A takich nikt nie chce wprowadzać bo