Wpis z mikrobloga

Jakim cudem mieszkania na starym mieście, Szczepinie i południu od centrum są takie tanie? W sensie nie jest to nadodrze tylko prawie że centrum miasta, a ceny takie same jak na jakimś psim polu. Po co w takim razie mieszkać na zadupiu Wro skoro można kupić mieszkanie prawie że w centrum? Nie rozumiem tego. Spodziewałam się #!$%@? cen a tam czasem nawet nie wychodzą poza 10k xd

#wroclaw #pytanie #nieruchomosci
  • 16
@Paula_pi: Ale ogólnie jak jest cena już te 11kzł+ to nie są gówno kamieniczki. Tylko że te ceny na starym mieście są takie normalne, a nie wywindowane do góry. I ofert jest sporo. Ja myślałam że tam drożyzna że klękajcie narody, a tu zaledwie nieco drożej
@KoninaBeZiomeczka: nie wiem, czy jest co porównywać Szczepin z Psiakiem. W zeszłym roku kupiłem mieszkanie na Młodych Techników za niecałe 9k za metr, podczas gdy na Psiaku mieszkania stały po 7k czy mniej, I to w budownictwie po 2000 r. Do tej pory zaglądam raz na jakiś czas z ciekawości na oferty i kiedy na Psiaku pokazuje mi kilka czy kilkanaście różnych mieszkań, to w tych samych widełkach na Szczepinie mógłbym
@mojemirabelki: jak to, okolice Długiej w tej chwili to jedna wielka budowa (za obi, za transformatorownią, cavatina na Sikorskiego, niedawno skończone za zusem na litomskiej), w planach zabudowanie wszystkich możliwych działek wieżowcami (np. 17 pięter przy Odra House ma stanąć)
@durielek2: Patologia jest wszędzie, różni się jedynie to jakiego typu jest to patologia. Na nowym osiedlu wyjdą ci z głośnikiem o 2 w nocy na korytarz i będą drzeć ryja, ale co prawda nie zobaczysz pijanego sebixa pod blokiem.

@KoninaBeZiomeczka: Często dla wielu osób bardzo ważne jest posiadanie własnego miejsca parkingowego a to jest możliwe tylko w nowym budownictwie.
Spodziewałam się #!$%@? cen a tam czasem nawet nie wychodzą poza 10k


@KoninaBeZiomeczka: bo to taka normalna realna cena za metr w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Weź pod uwagę, że masz stare budownictwo i nie ma miejsc parkingowych, masz płatną strefę parkowania, mieszkanie do remontu, blok już jakiś starszy, korki non stop, daleko do sklepów.