Wpis z mikrobloga

"Model ma 192 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar M"

Też Was wkur*iają te złote rady w e-sklepach, które nigdy nie oddają rzeczywistości? Też mam 192 cm i w życiu nie zmieściłbym się w nic, co ma rozmiar M (waga w miarę normalna dla wzrostu - 95 kg). Jakieś debile to sugerują. Potem zamawiam L, no bo jak ktoś się zmieścił w M to na pewno będzie dobra, a tu #!$%@?, za ciasne.

#zalesie ##!$%@? #modameska #moda #ubierajsiezwykopem
  • 70
@JMorrison: Miałoby to sens, gdyby pokazali kilka modelów/modelek z różnymi sylwetkami. Co mnie obchodzi, że modelka ma 175 cm wzrostu jak ja tyle nie mam? Co mnie obchodzi, że modelka, która ma płaskie cycki ma rozmiar S stroju kąpielowego, jak ja mam większe i jak mam po zdjęciu ocenić ile razy są one większe? No i te rozmiary przecież nie idą proporcjonalnie. Nawet kiedyś poszalałam i zaczęłam korzystać z tabelek rozmiarów.
@not_me: @Limonene: no właśnie z tymi rozmiarówkami to w ogóle jest patologia. Czasami bierzesz z tego samego sklepu 2 różne modele koszulek i leżą zupełnie inaczej. Gdyby były takie same to człowiek by się nie zastanawiał po 100x i zamawiał przez internet częściej.
@JMorrison: Możesz zamówić dwa rozmiary a nawet trzy, z czego wszystkie zwrócić, możesz też iść do sklepu i przymierzyć i dopiero wtedy kupić, naprawdę możesz wiele zrobić
Za tymi rozmiarami też są ludzie, którzy je szyją i stosują się do wytycznych ale jesteśmy tylko ludźmi, zapewne szyją po 14h na dobę w tych swoich Bangladeszach byś ty mógł ponarzekać bo nie przewidzieli, że ludzie nie są tacy sami i wystarczy mieć