•  

Siema kupilem nowy telefon napisal by ktos jak przeniesc konto z dokkana z gory dziekuje;)
    #dokkanbattle

•  

@Barii777: Proszę bardzo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz przenieść dane za pomocą konta Google, konta Facebook lub kodu transferu.
      Procedura przesyłania danych jest następująca.

- Transfer danych przy użyciu konta Google
      1. Nawiguj ścieżką: Menu > Łączenie danych i tworzenie kopii zapasowych > Łączenie kont Google i zaloguj się na swoje konto Google.
      2. Zakończ łączenie danych przy użyciu konta Google.
      3. Zainstaluj DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE na nowym urządzeniu (urządzenie do przejęcia).
      4. Stuknij "Kontynuuj grę" na ekranie tytułowym i zaloguj się na swoje konto Google po wybraniu opcji "Transfer Game Data via Google", aby zakończyć transfer danych.

- Transfer danych przy użyciu konta Facebook
      1. Nawiguj ścieżką: Menu > Łączenie danych i tworzenie kopii zapasowych > Łączenie kont Facebook i zaloguj się na swoje konto Facebook.
      2. Zakończ łączenie danych przy użyciu konta Facebook.
      3. Zainstaluj DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE na swoim nowym urządzeniu (urządzenie do przejęcia).
      4. Dotknij "Continue Game" na ekranie tytułowym i zaloguj się na swoje konto na Facebooku po wybraniu opcji "Transfer Game Data via Facebook", aby zakończyć transfer danych.

- Transfer danych przy użyciu kodu transferowego
      Obecnie nie wydajemy kodów transferowych. Jeśli Kod Transferu został wydany przed 11 grudnia 2019 r. i nie zakończono łączenia danych, możesz użyć Kodu Transferu, aby przenieść dane.
      1. Zainstaluj DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE na nowym urządzeniu (urządzenie do przejęcia).
      2. Stuknij "Continue Game" na ekranie tytułowym i wprowadź swój "User ID" i "Transfer Code" po wybraniu opcji "Transfer Game Data via Transfer Code", aby zakończyć transfer danych.

- Uwagi.
      *Smoczych Kamieni nie można przenosić między urządzeniami z różnymi typami systemów operacyjnych.
      *Dane z trwających zadań lub wydarzeń nie mogą być odzyskane po przeniesieniu danych.
      *Kod transferu użyty do zakończenia transferu danych stanie się nieważny.
      *Po zakończeniu łączenia danych za pomocą któregokolwiek z kont osób trzecich, nie można już przesyłać danych za pomocą kodu transferu.
      *Po zakończeniu transferu danych przy użyciu konta Google lub konta Facebook, wszelkie wydane wcześniej Kody Transferowe zostaną unieważnione.
      *Nie będzie można zakończyć transferu danych, jeśli konto osoby trzeciej, które zostało użyte do łączenia danych, zostało usunięte lub jeśli utracono dane logowania do tego konta.
      *Proszę próbować transferu danych tylko w środowisku ze stabilnym połączeniem internetowym, aby uniknąć uszkodzenia danych.

•  

@Qba_89: Dzieki wielkie ! Taka sytuacja ze przenosze z samsunga na samsunga to chyba nic nie strace , jak dobrze zrozumialem na starym urzadzeniu nie trzeba nic robic ?

+: Qba_89
    •  

@Barii777: Ja np nie przenoszę i chodzę jak debil z dwoma telefonami bo android i iOS.
      Tak nic nie stracisz.

•  

@Barii777: To chodzi o Androida i IOS. A same systemy operacyjne już nie.

•  

@masa88: Ok .Starego fona raczej sprzedam zeby sie cos zwrocilo nie mial bym sil grac na obu : )

•  

@Qba_89: Zrobie przez Facebooka chyba najszybciej .Dzieki za szybka odpowiedz

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Qba_89: a mam pytanie jeszcze chodzi wg dokkan na nowym androidzie 12 ?

•  

@Barii777: w internetach mówią że działa na androidzie 12

•  

@Qba_89: Sorry ze tak truje ale bije sie z myslami jak zrobic zeby bylo najbezpieczniej bo przezucam cale konto google i wszystko inne na nowe urzadzenie i nie wiem czy dokkana najlepiej zainstalowac na nowym urzadzeniu i zrobic najpierw transfer code zanim nie przezuce wszystkich innych rzeczy czy nie ma to zbyt duzej roznicy bo tak sobie mysle ze jak to wszystko przetransferuje to na starym urzadzeniu wszytko sie wyczysci i w tym dokkan a cos czytam ze na satrym fonie trzeba bd potwierdzic transfer code nowego urzadzenia.

•  

@Barii777: To zrób tak :
      - czy masz zalinkowaną grę do konta (fb czy google)? Jak nie to zalinkuj grę, mówię Ci to poważnie bo to nie raz mi uratowało dupę
      - ja mam jak widać na fb (na koncie fejkowym i poważnie tego nie sprawdzają możesz nawet na prywatnym jak chcesz to Twoja osobista sprawa)
      - na nowym telefonie zainstaluj grę i podążaj z dalszymi wytycznymi (tak jak tutaj)
      - później logujesz się i pobierasz download data
      - no i grasz w grę na nowym telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      - sprawdź ponownie czy masz zalinkowaną grę do konta
      - transfer code to nie widziałem z 2 - 3 lata

źródło: IMG_20220802_200120.jpg

•  

@Barii777: uciekł mi link to wstawiam (╯︵╰,)

źródło: youtu.be

•  

@Qba_89: Krolu zloty piekne dzieki : ) Jestem na facebooku i na google tez zlinkowany dla pewnosci bo tak jak piszesz nigdy nic nie wiadomo

•  

•  

•  

@Qba_89: tych dwoch pozostalych u mnie na fonie nie widac
      @Barii777: a u mnie też ale to nie jest ważne google i fb wystarczą

•  

Aha po obejrzeniu filmiku dopiero zrozumialem ze on ma ios a nie androida, bo mial jeszcze link do apple ;) teraz wszystko wiem .Dzieki jeszcze raz i przepraszam za klopot

•  

@Barii777: nic nie szkodzi, to pomożesz komuś innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Barii777: mam nadzieję że zalinkowałeś grę że starego telefonu grę a nie z nowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Qba_89: dzis fonik dopiero przyszedl z rana wszystko sie powiodlo zgodnie z instrukcja,tak wczoraj zalinkowalem jeszcze na starym telefonie a dzis tylko posprawdzalem czy jest zalinkowany na nowym urzadzeniu i wszystko jest git tak ze dzieki za troske i pozdrawiam;)

•  

@Barii777: Nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)