Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc,
Osoby z #lublin gdzie polecacie kupić pierścionek zaręczynowy? Słyszałem, żeby raczej unikać sieciówek. Polecacie jakiegoś jubilera?
#zareczyny

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e806d1d0bd886629be79e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: @warszawiak39: Przejdź się po każdym jubilerze na Lubartowskiej, zobacz co Ci pasuje, pogadaj o rabatach, nie skreślaj sieciówek. Wydaje mi się, że Apart ma kiepski stosunek jakości do ceny, ale mam znajomych którzy kupili w Aparcie i są zadowoleni. Wydaje mi się również, że w razie czego w sieciówce łatwiej będzie o jakąś gwarancję.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden brałem na Wodopojnej/Świętoduskiej (obok Chiszy), drugi w sieciówce (YES) bo taki wpadł w oko ;) A obrączki u Jubilera na Narutowicza (obok dawnego Orange, teraz chyba jest tam pyszne.pl)
Najlepiej przejść się po różnych Jubilerach i rozejrzeć, każdy praktycznie ma inną ofertę - znajdziesz to co się podoba to się będziesz zastanawiać czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zaręczynowy kupiłem w Savickim, bo jeszcze wtedy dziewczynie jeden model od nich się podobał, co do ceny i pierścionka nie miałem zastrzeżeń, do tego w każdej chwili można oddać do wyczyszczenia i to chyba jest dożywotnio z tego co pamiętam. Co do obrączek to polecam pana Rafała Blażejczyka z Łęcznej, koszt 2 obrączek w porównaniu do właściwie takich samych w Savickim (już że zniżka z zakupu zaręczynowego) był prawie