Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! Właśnie zauważyłem, że jestem już z wami ponad 15 lat

Z tej okazji zrobimy małe #rozdajo
Prowadzimy z różową #cateringdietetyczny Slow Chef w Szczecinie. Jesteśmy małą rodzinną firmą, do niedawna też lokalną, bo od jutra wchodzimy też do #poznan i #gorzow

Dla plusującego Mirka lub Mirabelki przygotujemy 3 dni dowolnej diety pudełkowej za free. Jedyną zasadą jest to, że musi mieszkać w naszej strefie dostaw, którą znajdziecie na: Strefa Dostaw

Mamy też dla was kod rabatowy. Na hasło WYKOP -10% zniżki. Kod będzie działał, powiedzmy do 12.08.

Możecie nas sprawdzić na:
Instagram
Facebook
slowchef.pl
patrol24 - Hej Mirki i Mirabelki! Właśnie zauważyłem, że jestem już z wami ponad 15 l...

źródło: comment_1659426124ye617ttBkKA5AMMerv6PVH.jpg

Pobierz
  • 37
@patrol24: nie hejtuje ale pozwól że opiszę pewną sytuację. w konkurencyjnej firmie płacę 81zl(u Was ten sam wariant droższy), mam aplikację w której wybieram posiłki po zamówieniu na konkretne dni(u Was chyba wybiera się przy zamawianiu?), dostawa jest idealnie nad ranem, mam ustawione do g. 8 i przed 6 nigdy się nie pojawiło. te rzeczy wowołują u mnie pewien komfort, w jaki sposób byś mnie namówil na Waszą oferte? bo chętnie
@allX: U nas Wyborze Menu też możesz zmieniac posiłki na konkretne dni po zamówieniu, musisz tylko założyć Panel Klienta, chyba że masz już Panel na Dietly.pl wtedy wystarczy sie tylko zalogować przez naszą stronę.

A czym się różnimy od innych? Działamy w idei Slowfood. Większość naszych dostawców jest lokalna, ze Szczecina i okolic. Gotujemy na pewno na ‚świeżo’, kilka godzin przed dostawą. Nie znajdziesz u nas, żadnych produktów ze ‚złym składem’.
@patrol24: obiecuje przetestować w takim razie, szkoda ze niedziel nie macie, nie myśleliście aby rzucać w sobote podwójną paczkę po prostu? nawet z tym samym menu? chyba że to logistycznie grubsza sprawa niż mi się wydaje xD ale na pewno wezmę na testa jak mi się skończy obecna dieta