Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu dokupiłem #ps5 do #xboxseriesx i Jezus Maria jakie to jest gówno #!$%@? XD. Pierwsza sprawa unboxing, wszystko upakowane w białe low budget folie, a sama konsola zabezpieczona pudełkiem po jajkach. Wkręcanie jakiejś #!$%@? śrubki, cyrk. Druga sprawa jakość wykonania konsoli i pada dualsense. Cieniutki plastik nieporównywalnie gorszy niż w Xboxowych, do tego jedna z gałek #!$%@? od samego początku bo przy maksymalnym wychyleniu w prawo jakoś dziwnie przeskakuje, tak jakby była nierówno zrobiona. Wibracje na plus, ale spodziewałem się faktycznie zaawansowanej haptyki jak w flagowych smartfonach Apple’a, a to po prostu wibruje tylko troszkę ciszej niż normalnie silniki. Triggery na plus, ale kolejna sprawa - podczas takiego np. Astro’s Playroom są w #!$%@?ę głośne, także całe premium wrażenie jest #!$%@? głośnym terkotaniem XD. Sama konsola również cyka pod mocnym obciążeniem także pewnie mam problem z wentylatorem ale z tym już dam sobie spokój. Generalnie jakość wykonania i feeling z użytkowania sprzętu dramat. Kupiłem do EX-ów, a konkretnie TLOU2 i nadchodzącego Remake’u jedynki, ale jestem zaskoczony bylejakością sprzętu względem Xboxa Series X.

#xbox #xboxseriesx #playstation #playstation5 #ps5
  • 60
@gust4v: Wiedziałem jak wygląda, ale pomacać nie było mi nigdzie dane, a do tego sprzęt w elektromarketach zawsze jest dość mocno zmęczony, nawet jakbym miał gdzie pomacać :)
@MZ23: No tak, lepiej zapakować konsole w złoty papier który i tak tego samego dnia idzie do śmietnika xD Ale jak wg Ciebie wykonanie pada z dual sense jest gorsze od xboxowego to faktycznie chyba nie ma o czym rozmawiać xD. Co do haptyki to masz w grach gdzie wibrują różne silniki w rożna stronę z różną mocą a w takim Ghost of tsushima inne wibracje są podczas jazdy konnej na
Właśnie wczoraj grałem w Forzę Horizon 5: Hot Wheels, kosztem Horizon Forbidden West bo okazało się bez szału, ale tak sobie tłumacz XD


@MZ23: Właśnie wczoraj grałem w Horizon Forbidden West, kosztem Forzy Horizon 5: Hot Wheels bo okazało się bez szału, ale tak sobie tłumacz XD

¯\_(ツ)_/¯

Każdy lubi co innego, żadna w tym filozofia.