Wpis z mikrobloga

BRUTALNY #dickpill (nie dla wrażliwych)

Mam mały dylemat- od jakiegoś czasu jestem w związku, dość udanym jeżeli chodzi o kwestie życiowe, intelektualne i emocjonalne. Facet jest wykształcony, elokwentny, przystojny, gotuje do tego troszczy się o mnie, o nasz dom nawet bardziej niż ja :)) Jest jeden problem- seks jest taki sobie, tzn gorszy niż z poprzednimi facetami, a próbowałam już urozmaiceń, różnych pozycji itd. Po prostu jest słabszym kochankiem. Pewien wpływ ma na to wielkość jego penisa, który do dużych ani grubych nie należy i to wpływa zarówno na moje mniej intensywne doznania jak i na jego pewność siebie, a jej brak jeszcze pogarsza sprawę i koło się zamyka. Nigdy rzecz jasna niczego nie powiedziałam mu na temat jego wymiarów ale jest to dla mnie problem.

Co byście zrobiły na moim miejscu-szukały dalej kogoś kto jest was w stanie zaspokoić również seksualnie czy pozostały w związku bardzo udanym pod pozostałymi względami. To naprawdę fajny facet tylko trudno jest mi się pogodzić z tym, że raczej nie jest w stanie dać tego/takich doznań jakie dawali/i mogą dać inni.


https://forum.gazeta.pl/forum/w,1182,137051069,137051069,zostawilybyscie_faceta_z_powodu_malego_penisa_.html

#seks #heheszki #rozowepaski
  • 3