Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Najlepsza przyjaciółka zaprasza mnie na wesele
2. Zaproszenie tylko dla mnie i męża, córka nie jest zaproszona
3. Piszę jej na messengerze "Przykro mi, ale dziecko jest na cycu i nie jest na tyle duże żebym mogła je zostawić z kimś. Przyjdę na sam ślub :)"
4. Przyjaciółka zaczyna coś pierdlić, że przesadzam, ale po wytłumaczeniu jej, że dziecko co chwilę potrzebuje cyca odpisuje "Ok, fajnie że chociaż przyjdziesz na ślub".
5. Przychodzi dzień ślubu, mąż odwozi mnie do kościoła. Wszystko ładnie, po wszystkim wracam do domu.
6. Po weselu przyjaciółka przestaje odpisywać na messengerze. Myślę, że może ma taki intensywny "honeymoon".
7. Od wspólnej koleżanki dowiaduję się, że przyjaciółka jest na mnie obrażona, że nie przyszłam wesele. Panna młoda na weselu miała żal do dzieciatych, którzy nie przyszli XD

Przykro mi. To nie była pierwsza lepsza koleżanka tylko przyjaciółka od liceum. Rozumiem, że ktoś może chcieć wyprawić wesele bez dzieci. Nie mam z tym problemu, absolutnie żadnego! Tylko niech taka para młoda nie myśli, że nagle oddam swoje małe dziecko na cały wieczór i noc i będę się świetnie bawić na weselu.

#dzieci #wesele #slub #rozowepaski #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e95214fc29d98cefd58c2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 38