•  

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
    1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
    2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
    3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
    4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: beciak.png

•  

@Pozytywny_gosc: co tu sie to ja nawet nie wiem

źródło: comment_1644330267bcws6yJjwwg9dsBqrcLYVe,w400.jpg

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Pozytywny_gosc: dla mnie to całe PUA to zawsze była jakaś totalna abstrakcja. Nigdy nie chciało mi się wierzyć w to, że ktoś to łyka. Przecież nawet zakładając że wyrwie laskę na te krindżiwe techniki co tam pokazali to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą? Swoją drogą jakim trzeba być prymitywem żeby żerować na takich cwanych technikach. To jest dobre do wyrywania na jedną noc. M.in. Dzięki nim większość lasek ma taki przebieg a nie inny ¯\_(ツ)_/¯

•  

to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą?

@skarpetien: i to jest dobre pytanie do @jah00 @eldzej_10 oraz @LatajacyJe

Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie. Całe życie w ciele yorka udając oskarka Niemieckiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: owczarek.jpg

•  

@Pozytywny_gosc: kwintesencja pua, czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że na normicką mordę da się coś wyrwać i gdy taki ananas coś ogarnie, to nadal na ten swój przeciętny wygląd, a nie na jakieś pierdolenie o szopenie? najwidoczniej dla niektórych jest to nie do pojęcia

•  

@Pozytywny_gosc: to nawet nie beciak, to cuck
      księżniczkę se wziął :)))

•  

@Pozytywny_gosc: On wynajmujący mieszkanie na siebie i je opłacający ma być wyjebany legalnie i ma płacić za pobyt tej żonki, a ona nie chce płacić, jak kurwa w tej chwili musi się czuć gość który wynajmuje mu to mieszkanie, w jakiej on jest pozycji XD jprdle

•  

@Pozytywny_gosc: no to szkoda ze nie dałeś ostatnich wpisów, tylko te które ci pasowały.

Tak jak pisałem wyżej, mam dość wykorzystywania mnie, więc nie odpuszczę. Prawnika mam ugadanego i na pewno pójdzie z orzeczeniem o jej winie, mieszkania jej nie zostawię i dla pewności zrobię testy dna.

Co do samej sytuacji zdrada jakich wiele, koniec końców postąpił prawidłowo.

•  

@zbigniew23: niemożliwe, on by nigdy tak nie napisał

•  

@Pozytywny_gosc: PUAzjebów powinno się wysyłać na przymusową terapię albo chociaż orzekać stopień niepełnosprawności umysłowej. Najbardziej rozpierdala mnie teoria z zachowywaniem się jak ten mityczny samiec alfa i udawanie pewności siebie. Nie staniesz się alfą jeśli będziesz go naśladować. Alfą się albo rodzisz, albo nie i nawet jeśli będziesz stwarzać pozory to wewnętrzny beciak nigdy z ciebie nie wyjdzie. Pokaż mi w stadzie małpę beta, która zgrywa alfę i próbuje dominować - w ciągu minuty przyjdzie większa małpa i wypierdoli słabszą bez mrugnięcia okiem pokazując jej miejsce w szeregu. PUA i cały redpill to jeden wielki cope dla przegrywów na wyparciu.

•  

@Fekalny_okuratnik: wystarcza afirmacje, york może stać się owczarkiem niemieckim, fake IT till you make it

•  

Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie.

@Pozytywny_gosc: Otóż to.

Przecież nawet zakładając że wyrwie laskę na te krindżiwe techniki co tam pokazali to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą?

@skarpetien: PUA odpowiada na wszystkie pytania.

No już pisałem o tym. Techniki są do nauki. Nauka jest zakończona jak techniki nie są już "krindżiwe" i ich nawet nie potrzebujesz, bo nastąpiła zmiana w mózgu i stałeś się alfą, myślisz jak alfa, mówisz jak alfa, zachowujesz się jak alfa i nie musisz nic udawać. Na to potrzeba lat. A jeżeli coś tam próbujesz to po miesiącu umiesz udawać alfę przez 5 min, a potem beciak wychodzi z ciebie, bo psychika się męczy, tak jak mięśnie gdy trenujesz.

•  

•  

PUAzjebów powinno się wysyłać na przymusową terapię albo chociaż orzekać stopień niepełnosprawności umysłowej.

@Fekalny_okuratnik: No proszę bardzo blackpillowy przegryw wspomina coś o terapii xD

Jestem redpillowcem i nie mam żadnej niepełnosprawność umysłowej. To właśnie wśród przegrywów znalazłoby się trochę ludzi z orzeczeniem o autyzmie.

Najbardziej rozpierdala mnie teoria z zachowywaniem się jak ten mityczny samiec alfa i udawanie pewności siebie. Nie staniesz się alfą jeśli będziesz go naśladować. Alfą się albo rodzisz, albo nie i nawet jeśli będziesz stwarzać pozory to wewnętrzny beciak nigdy z ciebie nie wyjdzie.

@Fekalny_okuratnik: No popatrz, ale jakoś ludzie wychodzą z biedy, uzależnień, zmieniają swój temperament, kształtują swój charakter przez lata pod wpływem otoczenia itp. Pewności siebie nie nauczysz się w tydzień ale po kilku latach jesteś w stanie zaszczepić odpowiednie wzorce. Nie ma czegoś takiego jak wewnętrzny beciak - albo zaczniesz trzymać ramę w związku i zachowywać się jak alfa, albo jesteś pipą w związku i stajesz się beciakiem. Beciak się bierze z desperacji a nie jest wynikiem żadnej genetyki.

Pokaż mi w stadzie małpę beta, która zgrywa alfę i próbuje dominować - w ciągu minuty przyjdzie większa małpa i wypierdoli słabszą bez mrugnięcia okiem pokazując jej miejsce w szeregu.

@Fekalny_okuratnik: Tylu niskich ludzi i niekoniecznie urodnych osiąga sukcesy w życiu, ma władzę, zostaje prezydentami. Nawet taki Jarkacz, ktorego wzrost teoretycznie powinien dyskwalifikować do czegokolwiek - trzęsie całą Polską. Ale Ty oczywiście będziesz bredził o małpach, bo o ile mamy trochę z nimi wspólnego to jednak cywilizacyjnie jesteśmy na takim poziomie, że porównywanie się jeden do jednego do małp jest po prostu błędne z góry.

PUA i cały redpill to jeden wielki cope dla przegrywów na wyparciu.

@Fekalny_okuratnik: No ale zobacz, ludzie dzięki czerwonej pigułce coś zmieniają w swoim życiu, robią rachunek sumienia, widzą jakie błędy popełniali w relacjach z kobietami i dzisiaj wracają do matrymonialnej gry a Ty dalej walisz konia i siejesz ferment swoimi wysrywami.

Może to Ty wypierasz fakt że PUA w pewnym sensie zdaje egzamin, czerwona pigułka istnieje i wszystko wyjaśnia, a ta czarna to tylko nihilizm który do niczego dobrego nie prowadzi?

•  

L @Pozytywny_gosc: @Jah00: @Fekalny_okuratnik: @zbigniew23: @ciasteczkowy_otwur: @CalderX: Ludzie są w stanie ocenić urodę innych zwierząt i dobrze typują na pierwszy rzut oka samce alfa, bo mamy wrodzoną ocenę atrakcyjności. To zawsze jest potężny byk na rykowisku z ogromnym porożem, silny i zarazem i duży wilk. Tym wszystkim rządzi atrakcyjność fizyczna.

•  

@gnomol: może po 5 latach stosowania PUA zachodzą jakieś zmiany w DNA i taki puas mutuje, rośnie fizycznie i pod wpływem regulek dostaje lepsze geny?

Kobiety przeciez tak samo jak zwierzęta oceniają po fizyczności, a nie po nastawieniu i charakterze. Lwica wybiera największego, najsilniejszego lwa, a nie tego mniejszego, który nauczył się najbardziej męsko ryczeć i drapać. Takie same zasady obowiązują na rynku matrymonialnym. Wygląd. Geny

Ale w takim razie wystarczyłoby wstrzykiwać testosteron i w kilka Miechów powinien być ten sam efekt co po latach kursów PUA? Tymczasem git gościa #gymcele z ciałem 9/10 i kartoflana twarzą 4/10 to jedna z najmniej ruchajacych grup społecznych

•  

Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie. Całe życie w ciele yorka udając oskarka Niemieckiego

@Pozytywny_gosc: A słuchaj różnych umiejętności w życiu też się nauczyłeś przez 15 minut? w 15 minut to się można nauczyć co najwyżej obsługi sprzętu AGD a nie czegoś co ma być wewnętrzną zmianą. Na to potrzeba wiele miesięcy a nawet lat treningu, nauki, determinacji, zaangażowania.

To jest jak z siłownią - kilkoma wizytami na siłowni nie zamaskujesz lat zaniedbań i nie sprawisz że Twoja sylwetka będzie odrazu wyglądała prawidłowo. Tak samo jest z odpowiednimi wzorcami zachowań w Twojej psychice - musisz na to poświęcić sporo czasu żeby to zmienić.

•  

@gnomol: no spoko tylko co ma wspólnego z tym tematem? OP zrobil wpis tylko dlatego że typ wspomniał o jakieś książce w swoim wpisie? Chyba ważne jest sama zdrada i to jak na koniec jednak postąpił, a nie jakieś glupie dywagacje o samcu alpha xDDD

+: Devilus
    •  

@eldzej_10: czyli york w 5 lat pracy nad sobą TE RA PII może stać się owczarkiem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co z najważniejszą rzeczą dla kobiet? Wzrost i twarz (zakładając że nawet programisty 15k nie stać na milionowe operacje plastyczne)

•  

@Pozytywny_gosc: A wiesz że ten mityczny oskarek 190 cm z kwadratową szczęką i hunter eyes to ta sama rasa w biologii co mirek przegryw 170 cm 5/10 z zakolami?

Owczarek niemiecki i yorkshire terrier to zupełnie inne rasy psów - więc porównanie psów do ludzi Ci chyba nie wyszło xD

PS. Na pocieszenie dodam że akurat yorki to dosyć popularna rasa psów wśród Julek więc owczarek niemiecki wcale nie musi być pierwszym wyborem jeśli chodzi o adopcję psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

udzie są w stanie ocenić urodę innych zwierząt i dobrze typują na pierwszy rzut oka samce alfa. To zawsze jest potężny byk na rykowisku , ogromny i silny wilk. Bo tym wszystkim rządzi atrakcyjność fizyczna.

@gnomol: Tak, zgadza się. I wtedy pojawił się człowiek i zbudował cywilizację. I okazało się, że samcem alfa nie musi już być najsilniejszy i największy, a np. może być najsprytniejszy, najbardziej inteligentny, albo posiadający wysokie umiejętności, np posługiwania się bronią. I typowanie alfy po wyglądzie stało się niemożliwe. Ale wystarczyło poczekać chwilę i zobaczyć kto wygra, kto kogo zdominuje i kto komu spuście wpierdol. Dlatego kobiety przestały polegać już na wyglądzie, a zaczęły patrzeć na oznaki dominacji czyli pewność siebie, charakter, relacje, status. Tylko to im gwarantowało zasoby, ochronę i przeżywalność dla siebie i potomstwa.

Pokaż mi w stadzie małpę beta, która zgrywa alfę i próbuje dominować - w ciągu minuty przyjdzie większa małpa i wypierdoli słabszą bez mrugnięcia okiem pokazując jej miejsce w szeregu.

@Fekalny_okuratnik: Bardzo słuszna uwaga. Jeszcze 200 lat temu PUA nie byłoby w ogóle możliwe, bo udawanie alfy było niebezpieczne. Można było zginąć od miecza albo maczugi. Ale dziś konfliktów nie rozwiązuje się siłowo, a ludzi jest tak dużo, jest dobrobyt, technologia, że najgorsze co może się stać to cringe lub wyśmianie. Więc korzystajcie z PUA póki możecie.

czyli york w 5 lat pracy nad sobą TE RA PII może stać się owczarkiem?

@Pozytywny_gosc: Czyli chuderlak może stać się w 5 lat pracy na siłowni Arnoldem Shwarzenegerem?
      Czyli klasowy niedorajda po 5 latach biegania za piłką na boisku może stać się Lewandowskim? No nie wiem, może?

no spoko tylko co ma wspólnego z tym tematem?

@zbigniew23: Wpis OPa to tylko pretekst do tej samej dyskusji co zawsze czyli blackpill kontra redpill.

•  

@Jah00: tak OP robi wpis, zbiega sie grupa przegrywow, która bije mu brawo (takie wajemne lizanie sie po jajkach xD), tworzy sie dyskusja na poziomie szurskim o jakis z dupy teoriach. Gadają o samcach alfa, relacjach damsko-meskich, jakby byli największymi specjalistami, a ich doświadczenie w tych kwestiach jest dość często zerowe, ale oni wiedzą lepiej! xD

•  

@zbigniew23: Bo tu cały czas są nawracający na PUA i negujący doświadczenia brzydkich

•  

@zbigniew23: Ty za to umiesz wyśmiewać cudze doświadczenia. Przyznam, że to eleganckie i kulturalne.

•  

@gnomol: ja bardziej widzę że wy wszędzie widzicie to PUA, ktoś komuś chce doradzić - PUA, ktos w jakis konkretny sposób postąpił - PUA itp itd. Tak brzydcy i niscy mają trudniej, no sorry tak działa świat i nikt tego nie neguje, ale czy uzalanie się na sobą, w kółko powtarzanie tego gówna i wpędzanie siebie i innych w depresję to napewno dobra droga?

•  

@zbigniew23: Nie ma innej. To wy tu przychodzicie nawracać i przeszkadzacie, a nie na odwrót. Jak masz pretensje do głodnego, że chce jeść to twój problem.

•  

@gnomol: w czym przeszkadzamy niby? Dyskusja jak każda inna, to że nie lubicie słuchać argumentów innych bo jesteś po uszach w tych ideologiach pillowych to inna sprawa.

•  

@zbigniew23: Ośmieszacie czyjeś doświadczenia, chociaż znacie prawdę, a to już jest hipokryzja.

•  

@gnomol: ale przeciez wy sami piszecie że go nie macie ¯\_(ツ)_/¯ a jednocześnie zgrywacie ekspertów. A jak ktoś doświadoczny chce wam pomóc, doradzić czy cokolwiek to go zlewacie i wyśmiewacie. Niewidzisz ironii w tym?

•  

@Pozytywny_gosc: Podziwiam za chęci do dyskutowania z tymi fanatykami, którzy wypierają absolutnie wszystko. To jak rozmowa z płaskoziemcami - czegokolwiek nie napiszesz i uargumentujesz oni i tak wiedzą swoje.

Ale pamiętaj liczy się DO-MI-NA-CJA INTZELU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@zbigniew23: Przecież wiele tych osób podrywa, ale bez rezultatu, bo są brzydcy, a tu im się wmawia, że im się wydaje lub źle się uśmiechali i inne pierdoły.

•  

@zbigniew23: Daj spokój. W grupach skupiających ludzi pokrzywdzonych w internecie tworzą się koła wzajemnej adoracji, w których nie chodzi o nic więcej jak tylko o lizanie się po jajach i poprawę poczucia własnej wartości. Jakiekolwiek próby zreformowania Towarzystwa są niemożliwe z zewnątrz i nie wolno się wyłamać. Podobną sytuację jak tu (blackpill kontra pua) zaobserwowałem na jednym większym forum dla dłużników (tam rządzą antywindykacje a każdy kto twierdzi że długi trzeba spłacać albo dogadać się z wierzycielem jest uznawany za windykatora). To dowodzi że przegrywami bardzo łatwo manipulować albo blackpill to po prostu biznes (możliwe promowanie looksmaxingu).

•  

@skarpetien: No właśnie o to chodzi że PUA powinno bazować raczej na psychologii i wiedzy handlowej a nie na jakimś gównianym redpillu. Mało który trener z tego co się zorientowałem uczy jak wchodzić w trwałe związki. Wszędzie tylko w tym PUA chodzi o to jak wyrywać laski i nic tylko poznawać i podrywać i tak w nieskończoność. Na pewno targetem nie są ludzie skrajnie atrakcyjni (nie potrzebują tej wiedzy) ani też skrajnie brzydcy (tacy łykają radykalne ideologie typu blackpill), tylko przeciętniacy a takich ludzi jest najwięcej. Tu raczej nie chodzi albo nie powinno chodzić o to żeby PUA gość był jakimś pewnym siebie samcem Alfa ale o to żeby nauczył się obycia z kobietą w realu i takich umiejętności, które pozwoliłyby mu znaleźć partnerkę a nie zostać zaszufladkowanym tylko jako kolega. PUA to jest miej więcej odpowiednik marketingu w handlu, z tym że w takim wydaniu jak to się praktykuje to raczej odpowiednik typowej akwizycji. Słabo to w praktyce wygląda.

•  

@Pozytywny_gosc: Przegryw w ciele normika to chyba najlepsza diagnoza spierdolenia pua jaką do tej pory spotkałem xD

•  

@Camel665: @daro1: @Fekalny_okuratnik: @zbigniew23: @Pozytywny_gosc: Tylko, że tutaj jest mowa o brzydkich, ale oczywiście to jest zawsze pomijanie i pisze się o przeciętnych. Na tym tagu brzydcy nie stanowią mniejszości. I co to za idiotyczne myślenie, przyjść do kogoś obrazić go i dziwić się, że się denerwuje. Blackpill to przede wszystkim; psychologia ewolucyjna, socjobiologia oraz trochę antropologia, ale po co to wiedzieć. Wy musicie pisać kocopoły. Dziwicie się się, że ktoś kto ma twarz kulufna i słyszy codziennie takie debilizmy, jak to wygląd się nie liczy, przychodzi sobie na tag, poczytać historię innych, pocieszyć, że nie jest sam, a tu pojawia się taki ,,wujek dobra rada" oczywiście z radą dla przeciętnych, bo brzydkich jest mało. Jak to ma nie denerwować? To jest plucie w twarz brzydkim ludziom. Poradź coś konstruktywnego dotyczącego podrywu, ale brzydkim mężczyznom - słucham?

•  

Pocieszasz się tym, że ktoś inny ma tak samo źle jak ty? (-‸ლ)

•  

@gnomol: oni wszyscy zakładają że tutaj ludzie mają 180cm wzrostu i twarz 5/10 nie potrafią zrozumieć, że tutaj każdy ma twarz 1-3/10 oraz wzrost 160-170

•  

@zbigniew23: I ty chcesz komuś radzić? Ja się nie bawię w sztuczki erystyczne.

•  

@Pozytywny_gosc: Dokładnie, może nawet z twarzy 6/10.

•  

Poradź coś konstruktywnego dotyczącego podrywu, ale brzydkim mężczyznom - słucham?

@gnomol: niech uderzają do swojej ligi, niepełnosprawne, albo brzydkie, kobiety też szukają miłości. Jak masz japę jak kartofel i wzrost niziołka to faktycznie max to zbajerować trickami przeciętna dziewczynę, ale na pewno nie utrzymać przy sobie ;)

•  

oni wszyscy zakładają że tutaj ludzie mają 180cm wzrostu i twarz 5/10 nie potrafią zrozumieć, że tutaj każdy ma twarz 1-3/10 oraz wzrost 160-170

@Pozytywny_gosc: No to jak się ma SMV w granicach 1-3/10 i wzrost w granicach 160 cm to może rzeczywiście lepiej dać sobie spokój z kobietami? Wkurwianie się i czytanie historyjek o odrzuceniu takich ludzi jeszcze bardziej was pogrążą i prowadzi do jeszcze większych kompleksów.

•  

@Jah00 @zbigniew23 chyba nie ma co dyskutować z ludźmi spod znaku czarnej piguły. Oni są tak zafiksowani na punkcie swojej ideologii że nie potrafią dostrzec niczego innego. Kiedy redpillowcy potrafią przyznać że dla ludzi z niskim SMV faktycznie nie ma ratunku - to oni i tak będą się upierać że bez twarzy chada 10/10 i wzrostu 190 cm nie można nic ugrać.

A swój czas który mogliby przeznaczyć na rozwój osobowości bądź zdobycie wiedzy jak lepiej odnajdywać się z kobietami to wolą przeznaczać na czytanie historyjek które utwierdzają ich w fałszywym przekonaniu że nic nie mogą ze sobą zrobić.

To są już mentalne trupy. Oni sami siebie ściągają na dno.

•  

@eldzej_10: To po co dyskutujesz? Radę dla rady zachowaj dla siebie.

@Camel665: Więc się nie pluj tak, że ktoś się żali na swój los.

•  

@gnomol: Tylko że wiesz co ja zauważyłem? Jakoś ci co uważają się za brzydkich na ogół nie pokażą swojego ryja, że już nie mówię o całej sylwetce. Byłyby jaja gdyby niektórzy blackpillowcy tutaj byli dość atrakcyjni, można by to co najmniej kwestionować. Na podstawie jakich to kryteriów ci co uważają się za brzydkich tak się oceniają? Co do porad dotyczących podrywu, masz pojęcie że przy odpowiednim marketingu da się sprzedać nawet gówno? A bez marketingu to nawet z najlepszym produktem można zdechnąć. Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego jakie znaczenie może mieć fizyczna atrakcyjność. Ale dlaczego do jasnej cholery ci co tu niby uważają się za brzydkich i tak bronią tego blackpilla jak dziewica cnoty nie potrafią zrozumieć że rynkowo to nawet z ich ryjem teoretycznie mogliby sobie kogoś znaleźć? Nikt nie jest bez szans. To właśnie PUA zakłada aktywne działanie, wychodzenie na miasto, podrywanie. A co zakłada blackpill a raczej to siedzenie tutaj? Od siedzenia w domu przed komputerem i ciągłego użalania się nad sobą nie ma żadnych szans na znalezienie partnerki, no bo niby jak. Nie ważne czy do związku, czy tylko do zabawy. Siedzenie tutaj i pieprzenie bez przerwy o tym samym, trwając w kole wzajemnej adoracji i lizanie się po jajach jeszcze nikomu nie pomogło.

•  

@daro1 XDDDDDDD
      Chlop co napisał głupoty-spróbuj znaleźć jakąkolwiek której się podoba cofnięta szczęka a raczej jej brak, ogromne wory pod oczami, polacki nos i robota za minimalną

•  

@daro1: Na pewno rady z dupy i gówno PUA nie pomogły jeszcze żadnemu brzydalowi. To sprzedawaj gówno.
      W marketingu zdecydowanie preferuje się wysokich przystojnych mężczyzn. Chyba nie wierzysz w NLP marketing ? Nawet jeżeli trafia się skuteczny brzydki sprzedawca, to jego predyspozycje są wrodzone. Jak ktoś pisze, że jest brzydki i jeszcze opisuje przykłady odrzuceń, to nie mam powodu mu nie wierzyć. Większość tych osób próbowała podrywu i zmian, ale wy nie chcecie tego widzieć. Nikt nie ma obowiązku wysyłać komuś zdjęć, to jest nawet niebezpieczne. Macie syndrom misji. Odkrywanie prawdy pomaga.

•  

@scotieb: To też się szuka kobiet z urodą na tym poziomie. Zawsze się takie znajdą, co się za nimi goście nie uganiają i przez to są wolne bo nie grzeszą urodą. Tymczasem pewnie by się każdemu marzyła piękna lala, 8+/10 ale to nie takie proste. Ja też bym chciał mieć nie wiem Ferrari, Lamborghini tyle że mnie na to nie stać a cieszę się tym co mam, Audi 80. Tak samo i tutaj.

•  

@daro1 Baby brzydkie są jeszcze gorsze dla brzydkich chłopów niz te średnie i ładne.
      Bo ich zakompleksione hipergamiczne mózgi każą im szukać po wyższych ligach a od chadów dostają tylko ons a nie związek

•  

@scotieb: O właśnie. Co by nie powiedzieć i jakich by rozwiązań problemu nie szukać to zawsze znajdziecie wymówkę. Typowa mentalność ofiary. Gratuluję podejścia.

•  

@gnomol: A skąd Wy to możecie wiedzieć? Próbowaliście coś z kobietami czy tylko tak tu siedzicie i liżecie się po jajach? Zasadniczo PUA polega na przedstawieniu się w takim świetle by właśnie wyglądać na atrakcyjnego. Ale tu jest potrzebna rzeczywiście fachowa wiedza a nie jakieś pierdoły o pewności siebie, bo to rzeczywiście jest śmieszne.

•  

@daro1 Mówię po prostu jak jest a nie oszukuje się ze mogę być jakimś Alvaro bo on może powiedzieć swojej babie "pier%l sie" a ona i tak rozłoży nogi a ja bym dostał jedynie obrażenie na 48h

*Skąd wiem? Bo naocznie słyszałem...

•  

@daro1: Tak próbowałem i to tysiące razy w życiu. Ja byłem ekstrawertykiem, dlatego te swoje kocopały możesz sobie wsadzić w d...

•  

@gnomol: Ale to ty się tutaj zesrałeś i zaplułeś w komentarzach xP

•  

@scotieb: A masz pojęcie dlaczego te baby na takie coś lecą? Widocznie ci goście dostarczają im odpowiednich emocji. Kto normalny zalecając się do baby używa takich słów? Możliwe też że ci przystojni goście, może z mrocznej triady przyciągają tylko pewne typy kobiet. Mogę się tylko domyślać jakie. Źródeł tych zachowań można szukać w dzieciństwie. Jak to się mówi swój ciągnie do swojego. Teoretycznie dla kobiety najlepszym facetem powinien być taki o cechach jej ojca, dla mężczyzny taka kobieta o cechach jej matki a ponieważ to z dzieciństwa biorą się pewne wyuczone wzorce, nie muszę nawet mówić co to w praktyce może oznaczać.

•  

@gnomol: No ale czego konkretnie próbowałeś? Bo tu nawet nie chodzi o to czy ktoś jest ekstrawertykiem czy nie, tylko o typowe zachowania godowe. W przeszłości obserwowałem zachowania swoich kolegów. I wcale nie takich atrakcyjnych a i dość niskich. Mieli powodzenie i to niezłe. Ale i przyciągali też tylko określone typy kobiet, raczej też niskie, na które ja bym nie poleciał bo jakoś mi się nie podobały. Coś w tym jest z tym wyglądem ale pierdoły że wystarczy być wysokim chadem to też można sobie w d... wsadzić. Wiesz możliwe że PUA na tych szkoleniach za grube tysiące uczą jakichś niedziałających głupot. Zresztą oglądałem na YT niektóre z nagrań podrywu na ulicy. Gdyby te metody były skuteczne zaraz pewnie rozeszłoby się pocztą pantoflową i ich biznesy by szybko padły. To tak samo jak i w programowaniu, wiedza niby jest a jednak rozproszona gdzieś w necie, więc samemu bardzo trudno ten temat ogarnąć a odpowiednikiem są bootcampy.

•  

@Camel665: Ja nie wchodzę do kogoś i go obrażam.

•  

@gnomol: No popłacz się jeszcze snowflake’u xP

źródło: IMG_7166.PNG

•  

@daro1: Bardzo przystojny facet, to nawet nic nie musi robić. Kobiety same go podrywają. Tak brzydki facet nie ma powiedzenia nawet u brzydkich kobiet, bo jest coś takiego, jak akceptowalność wyglądu. Tak, są wyjątki, ale one reprezentują prawdopodobieństwo jak jeden skuteczny traf na kilkadziesiąt tysięcy niepowodzeń.

•  

@Camel665: Śmieszą mnie misyjni onanisci.

•  

A wiesz że ten mityczny oskarek 190 cm z kwadratową szczęką i hunter eyes to ta sama rasa w biologii co mirek przegryw 170 cm 5/10 z zakolami?

@eldzej_10: york i owczarek to pies, tylko inne rasy
      przegryw i normik to człowiek, ale inna rasa. Przegryw to homo przegrywus, osiąga maksymalnie 160-175cm wzrostu i twarz 0-5/10, Normik to homo normikus, osiąga 175-185cm i twarz 5-7/10, jest jeszcze Homo czadus, osiąga wzrost 185 do nawet 220cm i twarz 8-10/10

Tak samo jak york nie stanie się owczarkiem, tak samo karzeł zakolak przegryw 5/10 nie stanie się alpha i nie zastąpi chada 195cm 8/10 w hierarchii

•  

Czyli chuderlak może stać się w 5 lat pracy na siłowni Arnoldem Shwarzenegerem?
      Czyli klasowy niedorajda po 5 latach biegania za piłką na boisku może stać się Lewandowskim? No nie wiem, może?

@Jah00: każdy z tych panów na pewno zna się na diecie, treningu i na pewno trenuje minimum 3-5 lat kilka razy w tygodniu.

Zagadka dla ciebie - który z nich to samiec alpha?

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: wykop.pl

•  

@Jah00

źródło: preview.redd.it

•  

@gnomol: Nie angażowałbyś się tak i nie odpisywał wszystkim elaboratami gdyby cię to tylko śmieszyło. Dobrze widać, że boli. Za to wygląda na to że ja niepotrzebnie się śmieje i robię ci krzywdę, także sorry i eod

•  

@Pozytywny_gosc: Ale się namnożyło tych misjonarzy.

•  

tworzy sie dyskusja na poziomie szurskim o jakis z dupy teoriach.

1. Podsumujmy fakty:

Normik gdy rozmawiamy o covidzie?

1. żułte napisy? Plandemia? Co za szury, zaufajcie nauce! Trust science bro! Tylko nauka, naukowcy mają racje. Żadne tam "bo mi się wydaje", "moje doświadczenie"

Normik gdy rozmawiamy o kobietach:

1. Naukowe badania, statystyka, badania nad kobiecym gadzim mózgiem? Incelu ty chyba nigdy nie ruchałeś co? PA NA TEGO MATI jaki incel nigdy nie ruchał haha. W tyłek se wsadź badania naukowe incelu. Liczy się CHŁOPSKI ROZUM oraz to czy RUCHAŁEŚ. Liczy się dowód anegdotyczny. Nie obchodzą mnie badania, na kobietach się znają ci co je ruchali, a nie incele!!!
      Więc kto tu jest szurem? Który odrzuca naukę

Za blackpillem stoją nieleżne, całkowicie spójne badania naukowe na sporej grupie statystycznej.

https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill
      https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/

Dowody na poparcie waszych normickich tez:
      -
      -
      oraz
      -

Gadają o samcach alfa, relacjach damsko-meskich, jakby byli największymi specjalistami, a ich doświadczenie w tych kwestiach jest dość często zerowe, ale oni wiedzą lepiej! xD

@zbigniew23: Dokładnie, jak idziesz do restauracji i nie smakuje ci danie, wołasz kucharza i kucharz ci mówi
      "TYPIE jak chcesz się wypowiadać o jedzeniu to pokaż CV z 5 letnim stażem zawodowym jako kucharz! Nie gotowałeś? TO się nie wypowiadaj!"

źródło: jakiBlackpill.png

•  

w czym przeszkadzamy niby? Dyskusja jak każda inna, to że nie lubicie słuchać argumentów innych bo jesteś po uszach w tych ideologiach pillowych to inna sprawa.

@zbigniew23: ale wasze doświadczenia to "wyszedłem do parku i zauważyłem 5 karło 160cm z modelkami 190cm", kompletnie negujecie dobrze opisaną i udokumentowaną naukę i piszecie wysrywy typu:
      - "idź samotnie na event i zagaduj obcych ludzi (chociaż ja normik tak nie robiłęm, bo mam 100% znajomych ze szkoły i pracy)
      - idź do stylisty
      - idź do barbera
      - pasek do spodni

Negując FAKT że problemem przygrywa jest coś, czego nie da się niczym nadrobić, morda + wzrost

+: gnomol
    •  

A jak ktoś doświadoczny chce wam pomóc, doradzić czy cokolwiek to go zlewacie i wyśmiewacie.

@zbigniew23: doświadczony w czym? Ilu incelom 160-175cm z twarzą 1-4/10 pomogłeś znaleźć laski?

Jeśli nikomu nigdy nie pomogłeś to twoje rady są g00wno warte, tak samo jak rady spychologów

•  

niech uderzają do swojej ligi, niepełnosprawne, albo brzydkie, kobiety też szukają miłości. Jak masz japę jak kartofel i wzrost niziołka to faktycznie max to zbajerować trickami przeciętna dziewczynę, ale na pewno nie utrzymać przy sobie ;)

@Camel665: oczywiście, po pożadanie działa w taki sposób, że WYSTARCZY chcieć i podnieca cię gruba/niepełnosprawna laska

Zrozum typie, że tutaj przegryw jest jednowymiarowy, ktoś urodził się z twarzą 1-3/10 i wzrostem 160-175cm, ale na innych pola może trzepać 20k+ w IT, mieć wyrzeźbioną formę, własną firmę, być mistrzem w danym fachu, zadbanym gościem (ale przez społeczeństwo, znajomych, laski, rodzine jest traktowany jak przegryw, bo nie ruchał, nie miał związku, a to jest kluczowy status społeczny - związek i powodzenie. Możesz być milionerem, ale jak nie ruchasz i nie masz związku to jesteś traktowany jak przegryw)

I ty sugerujesz gościowi, który jest wygrywem w innych dziedzinach życia, żeby się brał za niedbające o siebie kobiece odpady, tylko dlatego że w wyniku losowania GENETYCZNO-GEOGRAFICZNEGO dostał słabą partię, z którą nie może nic zrobić?

Super rady, pisz więcej

•  

@Pozytywny_gosc: No to jak się ma SMV w granicach 1-3/10 i wzrost w granicach 160 cm to może rzeczywiście lepiej dać sobie spokój z kobietami? Wkurwianie się i czytanie historyjek o odrzuceniu takich ludzi jeszcze bardziej was pogrążą i prowadzi do jeszcze większych kompleksów.

@eldzej_10: a kto powiedział, że ktoś sobie nie odpuścił? Każdy sobie odpuścił, ale po prostu warto szerzyć prawdę, żeby inni nie marnowali czasu?

I nie łudzili się, że jak mają 160 to mogą nadrobić stylistą czy innym barberem wady?

•  

york i owczarek to pies, tylko inne rasy

@Pozytywny_gosc: To może jeszcze raz:

Yorkshire terrier - rasa psa
      Owczarek niemecki - rasa psa

Jeśli dalibyśmy geny tych dwóch ras wyszedłby mieszaniec.

A teraz przejdźmy do ludzi:

Człowiek rozumny (Homo sapiens) – gatunek ssaka naczelnego, współtworzący z szympansami, gorylami i orangutanami rodzinę człowiekowatych (Hominidae, wielkie małpy)

Czyli jak widać wszyscy należymy do jednego gatunku. Oczywiście różnimy się płcią, kolorem skóry ale biologia nie rozróżnia ludzi na podstawie symetrii szczęki albo wzrostu danego przedstawiciela.

Przegryw to homo przegrywus, osiąga maksymalnie 160-175cm wzrostu i twarz 0-5/10, Normik to homo normikus, osiąga 175-185cm i twarz 5-7/10, jest jeszcze Homo czadus, osiąga wzrost 185 do nawet 220cm i twarz 8-10/10

@Pozytywny_gosc: Nie ma czegoś takiego. To są Twoje wysrywy. Nauka nie definiuje ludzi w ten sposób. Poza tym ludzie ze wzrostem 160-175 spokojnie mogą mieć twarz powyżej 5/10 a ludzie ze wzrostem powyżej 190 cm mogą być brzydcy jak noc - kojarzysz może taką osobę jak Robert Wadlow?

Tak samo jak york nie stanie się owczarkiem, tak samo karzeł zakolak przegryw 5/10 nie stanie się alpha i nie zastąpi chada 195cm 8/10 w hierarchii

@Pozytywny_gosc: York nie stanie się owczarkiem bo to inne rasy. Co najwyżej wyjdzie krzyżówka.

Jako cywlizacja doszliśmy do takiego momentu w którym dużo bardziej niż fizjonomia czy wzrost liczą się inne umiejętności: kapitał społeczny, kulturowy, finansowy, umiejętności związane ze sprytem, zjednaniem sobie innych ludzi, inteligencja, wysokie umiejętności społeczne. To dlatego prezydentami nie zostają wysokie turbochady ale ludzie przeciętnego czy małego wzrostu np. Zełeński albo Putin.

Nie jesteśmy jakimś prymitywnym społeczeństwem w którym wygrywa ten kto jest najsilniejszy fizycznie albo najprzystojniejszy. Za samca alfa może zostać uznany człowiek który wcale nie wygląda jak chad i nie ma wzrostu, ale wyróżnia się innymi cechami. Po prostu swoją przeciętność w wyglądzie kompensuje innymi rzeczami.

Hierarchia społeczna natomiast dzieli bardziej ludzi na status finansowy i społeczny a nie na to kto jak wygląda i ile ma wzrostu.

•  

a kto powiedział, że ktoś sobie nie odpuścił? Każdy sobie odpuścił, ale po prostu warto szerzyć prawdę, żeby inni nie marnowali czasu?

I nie łudzili się, że jak mają 160 to mogą nadrobić stylistą czy innym barberem wady?

@Pozytywny_gosc: Tylko że taka wiedza to broń obosieczna. Powiesz im, odpuść sobie ale oni to zrozumieją na zasadzie odpuszczenia sobie wszystkiego. Rzucą pracę, pójdą w neet, używki, rozrywki typu granie na kompie co przełoży się na samotność, depresję, liczbę samobójstw. Jako społeczeństwo zapłacimy za to wszyscy.

Ja zachęcam do tego aby ludzie stawali się najlepszą wersją samego siebie obojętnie ile mają wzrostu i jak wyglądają. Wzrost i wygląd nadal nie przeszkadza w rozwoju osobistym, dbaniu o siebie, chodzeniu do barbera, czy prowadzeniu szczęśliwego życia opartego na finansowej niezależności.

•  

Kto prędzej walnie samobója? Pacjent: nieświadomy wykopek przegryw 165 5/10 z ryja

Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat.
      Śmieszki-normiki z wykopu dają mu ciągle rady, że kobieta jest dosłownie na wyciągniecie ręki, tylko za słąbo się stara!
      Za mało terapii!
      Za mało barberów!
      Za mało PUA!
      Za mało alpha!

Przegryw stara się jeszcze bardziej, jeszcze bardziej stawia baby na piedestale, żeby w końcu baba dała mu szczęście! Już 5 lat pracy za nim, jeszcze 1, 2 lata i kobiety będą jego! Porucha sobie 5, 10, 15 lasek na ONS/FWB a potem znajdzie porządną laske i weźmie ślub, będzie taki szczęśliwy.

Jednak taki przegryw zaślepiony PUA/redpill po latach się budzi. Dopasował w swoim życiu 2137 pasków do koloru butów, posiadał na głowie 13 różnych (bo różne są) pędzli pompadour undercut od BA RBE RA. Odbywał sesje psychodynamiczne, normiczne, behawioralne, grupowe, indywidualne. Nic.

Taki przegryw zdaje sobie sprawę, że przez te ostatnie 10 lat mógł np poświęcić je na motoryzacje, naukę tańca, nurkowanie, fotografowanie kolei czy co tam ludzi robić. Ale nie. Normictwo dawało mu fake rady, które nie miały prawa zadziałać na przegrywa.

Historia kończy się samobójem

Wariant nr 2: przegryw poznaje blackpillową prawdę. Its over. Wylewa przez jakiś czas frustrację na wykop pe el. Po jakimś czasie mu przechodzi. Usuwa tindera, zaczyna chodzić na divy. Poświęca czas na motoryzacje, naukę tańca, nurkowanie, fotografowanie kolei czy co tam ludzi robić. Jednocześnie dalej brak baby go boli wiec wchodzi se na wykop popisać i wyprowadzić innych z błędu, szerzyć brutalną prawdę. Że nie ma gwarancji. Że baba patrzy brutalnie na twarz i wzrost i tylko to ją obchodzi.

Wykopek przez chwile będzie miał depreche, a potem będzie sobie wegetowal. Profit

•  

@Pozytywny_gosc: Badania na temat atrakcyjności i jego wpływie na życie codziennie, gdzie tam jest badanie ze ktoś przeciętną czy poniżej przeciętną urodą nie może być związku?

> - "idź samotnie na event i zagaduj obcych ludzi (chociaż ja normik tak nie robiłęm, bo mam 100% znajomych ze szkoły i pracy)

- idź do stylisty

@Pozytywny_gosc: akurat tego pierwszego to chyba nikt nie pisał tutaj ani w żadnym wątku gdzie się udziałem, nei wiem dlaczego ciągle wymieniasz to jako przykład. Dwa stylista też nie padł - no ale. To ze można po przez zmianę ubrania i lepszą fryzurę poprawić swoją atrakcyjność - to jest przecież fakt. Mało to jest programów z metamorfozą?

Jeśli nikomu nigdy nie pomogłeś to twoje rady są g00wno warte, tak samo jak rady spychologów

@Pozytywny_gosc: no właśnie nie wiesz ¯\_(ツ)_/¯ i nie zależnie co napisze i tak powiesz, że pisze głupoty bo z góry jesteś ustawiony na nie i koniec basta. Ja mam racje ty nie masz i koniec, mam zjebany ryj i nikt mnie nie chce i nie zrobi nic by coś z tym zmienić. Tak w ogóle to pisałeś, gdzieś ze byłeś na 30 randkach i nic. Skoro jesteś taki brzydki to dlaczego kobiety się umawiały z Tobą na spotkanie?? A możę jednak to nie Twarz jest Twoim problem, tylko ty tak sobie tak wmawiasz. Ty co najwyżej pomagasz ludziom popadać w coraz większa depresje, zatruwając im głowę tym gównem. Nawet ten wpis rozpocząłeś od manipulacji - wybierając posty pod tezę.

•  

Ja zachęcam do tego aby ludzie stawali się najlepszą wersją samego siebie obojętnie ile mają wzrostu i jak wyglądają

@eldzej_10: nie, wy mówicie że każdy może miec babe bez problemu i dajecie im fałszywą nadzieje. Ludzie się starają, pracują, bo prostu baba to najlepsza motywacja. Wizja związku, seksu, stabilizacji daje nadzieje i motywacje do działania.

Przestają się starać gdy się dowiadują, że pewne rzeczy nie są dla przegrywa. Po co się starać, skoro nie ma za to żadnej nagrody?

•  

Skoro jesteś taki brzydki to dlaczego kobiety się umawiały z Tobą na spotkanie??

@zbigniew23: bo oszukiwalem na zdjęciach, przerabiałem w apce, gdy wstawiałem oryginalne zdjęcia i podchodziłem do lasek na żywo stosując PUA dostawałem instant kosza

•  

@Pozytywny_gosc: Robisz kawał dobrej roboty.

•  

Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat. ów sobie sam dopisujesz

@Pozytywny_gosc: ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o niej wspomina. Gdzie ty widzisz by ktoś radził takie rzeczy na wykopie. Nikt też nie pisze by stawiać kobiety na piedestale - to są jakieś Twoje urojenia.

Taki przegryw zdaje sobie sprawę, że przez te ostatnie 10 lat mógł np poświęcić je na motoryzacje, naukę tańca, nurkowanie, fotografowanie kolei czy co tam ludzi robić. Ale nie. Normictwo dawało mu fake rady, które nie miały prawa zadziałać na przegrywa.

@Pozytywny_gosc: to ze o siebie zadbał i dobrze się ubrał to nie miał czasu na hobby xD? Tak btw. ludzie radzą by właśnie mieć hobby i inwestować w siebie - więc znowu jakieś Twoje chore urojenia.

•  

nie, wy mówicie że każdy może miec babe bez problemu i dajecie im fałszywą nadzieje. Ludzie się starają, pracują, bo prostu baba to najlepsza motywacja. Wizja związku, seksu, stabilizacji daje nadzieje i motywacje do działania.

@Pozytywny_gosc: Tylko nie zauważyłeś że na wykopie jest masę przeciętnych facetów którzy gdyby trochę zadbali o swoje życie to byliby w stanie rywalizować na polu matrymonialnym. Bo chyba nie powiesz mi że gość 5/10 ze 175 cm wzrostu nie ma szans na kobietę. Pomijam już autystyczne przypadki, ludzi z niskim SMV albo skrajnie niskich manletów ale to jest inny świat.

Wy natomiast próbujecie pokazywać świat w którym istnieją nadludzie czyli oskarki powyżej 190 cm wzrostu z kwadratową szczeką i reszta czyli podludzie którzy nie mają takich cech genetycznych. Pierwsi mają laski na zawołanie, drudzy są incelami i prawiczkami.

To jest takie kontrastowe podejście i wybór między czarnym albo białym. To jest czysta manipulacja - wciskasz ludziom że nie mają szans na rynku matrymonialnym (chociaż jak najbardziej mają) i sam napędzasz hipergamię pokazując nierealny obraz mężczyzn.

•  

@Pozytywny_gosc: to ze o siebie zadbał i dobrze się ubrał to nie miał czasu na hobby xD? Tak btw. ludzie radzą by właśnie mieć hobby i inwestować w siebie - więc znowu jakieś Twoje chore urojenia.

@zbigniew23: no właśnie nie, redpill polega na tym, żeby robić dokładnie to co lubią kobiety, żęby im się przypodobać. Wyglądać jak alpha, mruczeć jak alpha.

Lubisz gry komputerowe? Albo jakieś strzelanie ASG z kumplami incelami prawakami? Incelu, to nudne dla kobiet!. Kobiety lubią tancerzy. IDŹ NA KURS TAŃCA - to ostatnie wysrywy twojego kumpla @eldzej_10

•  

Pomijam już autystyczne przypadki, ludzi z niskim SMV albo skrajnie niskich manletów ale to jest inny świat.

@eldzej_10: ale właśnie to jest 90% wykopu, tak ciężko to zrozumieć?

•  

ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o niej wspomina. Gdzie ty widzisz by ktoś radził takie rzeczy na wykopie. Nikt też nie pisze by stawiać kobiety na piedestale - to są jakieś Twoje urojenia.

@zbigniew23: przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź i zobaczysz wychwalanie pod niebiosy pua

•  

Kto prędzej walnie samobója? Pacjent: nieświadomy wykopek przegryw 165 5/10 z ryja

Wariant nr 1: przegryw tryharduje, według redpillowych/PUA zaleceń stawia kobiety na piedestał, czyni z niej centrum swojego świata. Każdego dnia ogląda filmiki jak wyrywać kobiety, potem idzie na miasto i trenuje. Chodzi po barberach, stylistach, psychologach. Godzinami katuje się na siłce i rzeźbi diete w kuchni. I tak przez kilka lat.
      Śmieszki-normiki z wykopu dają mu ciągle rady, że kobieta jest dosłownie na wyciągniecie ręki, tylko za słąbo się stara!
      Za mało terapii!
      Za mało barberów!
      Za mało PUA!
      Za mało alpha!

Przegryw stara się jeszcze bardziej, jeszcze bardziej stawia baby na piedestale, żeby w końcu baba dała mu szczęście! Już 5 lat pracy za nim, jeszcze 1, 2 lata i kobiety będą jego! Porucha sobie 5, 10, 15 lasek na ONS/FWB a potem znajdzie porządną laske i weźmie ślub, będzie taki szczęśliwy.

Jednak taki przegryw zaślepiony PUA/redpill po latach się budzi. Dopasował w swoim życiu 2137 pasków do koloru butów, posiadał na głowie 13 różnych (bo różne są) pędzli pompadour undercut od BA RBE RA. Odbywał sesje psychodynamiczne, normiczne, behawioralne, grupowe, indywidualne. Nic.

Historia kończy się samobójem

Wariant nr 2: przegryw poznaje blackpillową prawdę. Its over. Wylewa przez jakiś czas frustrację na wykop pe el. Po jakimś czasie mu przechodzi. Usuwa tindera, zaczyna chodzić na divy. Poświęca czas na motoryzacje, naukę tańca, nurkowanie, fotografowanie kolei czy co tam ludzi robić. Jednocześnie dalej brak baby go boli wiec wchodzi se na wykop popisać i wyprowadzić innych z błędu, szerzyć brutalną prawdę. Że nie ma gwarancji. Że baba patrzy brutalnie na twarz i wzrost i tylko to ją obchodzi.

Wykopek przez chwile będzie miał depreche, a potem będzie sobie wegetowal. Profit

@Pozytywny_gosc: Bardzo ładnie napisane. Ludzie z oddaniem wierzą w moc działania, w ogóle nie biorąc pod uwagę negatywnych skutków działania. Musisz się ciągle starać, rozwijać, wyznaczać cele. A co jeśli taka postawa właśnie jest zagrożeniem, a nie zaniechanie. Praktycznie mało kto się nad tym zastanawia. W czasach coachów, kultu rozwoju czy PUA, każdy musi działać.

•  

IDŹ NA KURS TAŃCA - to ostatnie wysrywy twojego kumpla

@Pozytywny_gosc: Nie kłam. Sam zacząłeś temat w dyskusji i wyskoczyłeś z kursem tańca jako miejscem do prób podrywu.

Ja tylko powiedziałem że umiejętności w tańca przydają się w kontaktach z kobietami i kobiety samą umiejętność tańca u mężczyzny uważają za coś atrakcyjnego.

Nie wiem dlaczego znowu manipulujesz moimi wypowiedziami.

•  

@eldzej_10: Bo piszesz kocopoły i negujesz doświadczenia brzydkich facetów, bo liczą się przeciętni.

•  

@gnomol: im można napisać setki razy a oni dalej w żyją bajce, że tutaj przegryw = facet 175 - 185cm wzrostu, twarz 5-6/10 który jest po prostu nieśmiały czy coś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź i zobaczysz wychwalanie pod niebiosy pua

@Pozytywny_gosc: Tak samo na kursy też nie naganiam. W tym biznesie istnieje wielu naciągaczy, ale istnieje też wielu ludzi którzy zgłębili dokładnie psychikę kobiet i mają wartościową wiedzę na ten temat.

Nikt nie mówi że masz wydawać tysiące złotych na kursy. Czasami wystarczy przeczytać wartościową ksiażkę (np. Neil Strauss "Zasady gry") Pewne rzeczy w kwestii obycia z kobietami, odpowiedniej komunikacji werbalnej i niewerbalnej przydadzą się każdemu. Deprecjonowanie kwestii umiejętności społecznych pokazuje że jesteś tylko smutnym ignorantem który nie rozumie że te rzeczy też mają wpływ na postrzeganie naszej atrakcyjności.

•  

@Pozytywny_gosc: Ja myślę, że oni to bardzo dobrze wiedzą. Większość misjonarzy to hipokryci. Blackpill uderza w ważne grupy docelowe różnych biznesów, a i społeczeństwo nie ma taniej rozrywki np. brzydki facet po kursach PUA lub po wyjściu od stylisty, który myśli, że teraz ma powodzenie u kobiet.

•  

@gnomol: może tak być. Najpierw gnoili przegrywów w gimnazjum spusczając im głowe w kiblu, teraz gnoją dając im takie rady.

Pewnie celowo dają rady typu "idź zagaduj obcych ludzi, poznasz znajomych" bo wiedzą, że ludzie wyśmieją takiego samotnego przegrywa desperata chodzącego samotnie pośród grupek dobrych znajomych i próbującego wbić się do jakiejś grupy

•  

@eldzej_10: Neil Strauss "Zasady gry" są mocno pod koloryzowane.

•  

@gnomol: Neil Strauss przecież napisał potem drugą książke jak PUA zrujnowało mu życie i nie potrafi żyć normalnie w relacjach i potem stwierdził, że tak naprawdę to związek jest lepszy niż PUAsowanie

•  

@Pozytywny_gosc: Dokładnie, taki współczesny szeroko rozumiany,, kozioł ofiarny".

•  

ty masz jakaś obsesje od tym PUA, w kółko o niej piszesz, chociaż nikt o niej wspomina. Gdzie ty widzisz by ktoś radził takie rzeczy na wykopie. Nikt też nie pisze by stawiać kobiety na piedestale - to są jakieś Twoje urojenia.

@zbigniew23: przeczytaj posty @eldzej_10, @Jah00, @MatiKosa @D4Ru73K co chwila zachwalają PUA, naganiają na kursy. Nie chce mi się szukać, ale dowolny post z tagu #blackpill sobie wejdź i zobaczysz wychwalanie pod niebiosy pua

@Pozytywny_gosc: akurat jestem w takim I tego nie widze, a w poprzednich które czytalem rowniez nie widziałem. To ty sam wszystko pociągasz pod PUA, wszystko co ktoś powie co ci nie pasuje podciagas pod PUA - to sa Twoje urojenia.

•  

@Pozytywny_gosc: @gnomol: Neil Strauss (wikipedia)

Rozstał się z nią w 2009 roku i wrócił do prowadzenia własnej firmy związanej z podrywem o nazwie Stylelife. Podjął decyzję o kontynuacji i powrocie do gry. Jego nowa książka Zasady Gry jest właściwie połączeniem dwóch książek - Stylelife Challenge i The Style Diaries: The Pickup Artist's Companion, kolekcji krótkich opowiadań pokazujących pułapki drzemiące w grze, które zauważył Style. The Stylelife Challenge jest poradnikiem, który w 30-dniowym kursie zawiera codzienne ćwiczenia i misje do wykonania na mieście każdego dnia.

•  

@zbigniew23: Przecież dla nich nawet pójście do barbera to już zachowanie PUA xD

•  

@Pozytywny_gosc: O widzisz. Wiem, że on bardzo mocno wyolbrzymiał sukcesy i przemilczał wiele niepowodzeń. Fajnie było ośmieszone wiele takich zagrywek podrywu z
      ,, gry" w serialu ,,Teorii wielkiego podrywu".

•  

Ja myślę, że oni to bardzo dobrze wiedzą. Większość misjonarzy to hipokryci. Blackpill uderza w ważne grupy docelowe różnych biznesów, a i społeczeństwo nie ma taniej rozrywki np. brzydki facet po kursach PUA lub po wyjściu od stylisty, który myśli, że teraz ma powodzenie u kobiet.

@gnomol: Jakie to są te ważne grupy biznesów? xD Blackpill walczy z globalistami, koncernami farmaceutycznymi? xD Czy może ze zwykłymi przedsiębiorcami typu barber, właściciel siłowni?

Widzę że sam obrażasz brzydkich facetów mówiąc o nich "tania rozrywka". Teraz widać jaki masz do nich szacunek.

•  

@eldzej_10: Nie używaj sztuczek erystycznych, bo dobrze wiesz w jakim kontekście jest to użyte. Trenerzy, różni doradcy wizerunkowi, itp. Ja tego nie wiem, to akurat moje przypuszczenie. Prawdopodobnie może to być nieuświadomione, bo nie rozumiem co wami kieruje i tak zażarcie walczycie z brzydkimi.

•  

akurat jestem w takim I tego nie widze, a w poprzednich które czytalem rowniez nie widziałem. To ty sam wszystko pociągasz pod PUA, wszystko co ktoś powie co ci nie pasuje podciagas pod PUA - to sa Twoje urojenia.

@zbigniew23:

źródło: PUA.png

•  

Bardzo przystojny facet, to nawet nic nie musi robić. Kobiety same go podrywają.

@gnomol: Dlatego oni w ogóle nie potrzebują żadnych kursów mistrzów PUA. Ale to nie dlatego że są bardzo atrakcyjni ale dlatego że jest ich mało. Ogon rozkładu Gaussa, tak nie więcej niż 5% mężczyzn na świecie. Rozpatrujemy więc dwie grupy, brzydcy, drugi ogon i też jakieś 5%, zatem średniej urody, oczywiście w pewnym przedziale będzie lwia część czyli 90% mężczyzn. I tutaj dochodzimy do sedna problemu. Chady mają niewielką konkurencję, jest ich mało. A średniacy to co? Będą konkurować ze sobą. To ilu gości (wyłączając Tindera bo rozpatrujemy w realu) może podchodzić do statystycznej przeciętnej kobiety? Na pewno nie będzie to tak że jest to jeden do jednego.

A jak się przedstawia demografia? Podobno w Polsce jest nadwyżka jakieś 300 tys. mężczyzn nad kobietami w wieku tym który nas interesuje czyli możliwość związania się z kobietą i spłodzenia potomstwa. To jak myślisz jak w tym przypadku będą się przedstawiać szanse tych brzydkich? Jeszcze bardziej przerąbane, bo jak te 300 tys. mężczyzn jest za dużo, to rynkowe prawa popytu i podaży mówią że większe szanse będzie miał "lepszy towar". A im większa konkurencja to tym bardziej wybrzydza druga strona czyli w tym przypadku kobiety. Rozpatrujemy sytuację w realu, Tinder to rak i nie ma sensu brać tego miejsca. W Polsce głównym kanałem przez który się ludzie poznają są grona znajomych.

Jakby tego było mało, mega atrakcyjni goście jako że mają powodzenie mogą wcale nie myśleć o ustatkowaniu się i do tego będą jeszcze blokować rynek matrymonialny mniej atrakcyjnym, że już nie mówię brzydkim. Bo wiadomo, baba spotkała atrakcyjnego, teraz spotka mniej atrakcyjnego to już nie będzie to samo. To gdzie jest problem, w tym że ktoś z Was jest brzydki czy dlatego że nie możecie przebierać? Oczywiście dla brzydkich jest rozwiązanie problemu a dla konkretnej jednostki nadwyżka mężczyzn raczej nie ma znaczenia tak jak w skali globalnej. Po prostu bierze się to co jest na rynku i nie wybrzydza. Bo jak się zacznie wybrzydzać, ta jest do niczego, ta za brzydka, ta za gruba to koniec końców pozostanie samotność.

•  

@Pozytywny_gosc: Nie wiem z jakiej strony to masz i czy ta cena jest warta tego kursu. Jak ktoś ma kasę i nie ma gdzie jej wydawać, to jest jakaś opcja

Dla innych mniej majętnych bądź oszczędnych jest opcja darmowych tanich kursów, książek, wiedzy w internecie np. Naprawdę nie trzeba wydawac dużej fortuny na to.

Tak jak mówiłem - ten rynek też rządzi się swoimi prawami i są ludzie którzy rzeczywiście pomogą i są Ci którzy obiecują efekty a ich nie ma. Ale spróbowanie z PUA na pewno jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

•  

@Pozytywny_gosc: Zaledwie 10 sekund szukania w Google i już wyskoczyło mi o jakich trenerów chodzi. Nie wiem po co reklamujesz, skoro masz inne zdanie na temat PUA...

•  

@eldzej_10: sypianie z najpiękniejszymi kobietami za jedynie 3000zl, od zera do bohatera. Ty tak serio?

•  

@Pozytywny_gosc: aha tak jak myślałem @Jah00 mówi żeby przy kobietach być pewnym siebie i mieć swoje zdanie, podejmować decyzje i dla ciebie to PUA xD? To wychodzi na to że bycie facetem to jest dla Ciebie PUA xD Bo jaka jest odwrotność tego co napisał @Jah00? Być nie zdecydowanym, przy każdej decyzji się wahać i być taką ciapą co nie wie czego chce i kobieta za niego decyduje. Nikt nie mówi ze masz być alfą i podejmować wszystkie decyzje ale jednak w związkach trzeba być tym co "nosi spodnie". Jest czas na wspólne podejmowanie decyzji i przegadywanie jakiś ważnych spraw, ale faktycznie w części przypadków lepiej wypada jak to facet podejmuje decyzje niż "a nie wiem sama zadecyduj" itp itd @Jah00 ma 100% racji! Jeśli dla Ciebie bycie pewnym siebie to PUA to faktycznie nie dziwie się że jesteś tam gdzie jesteś. Kurczę to podstawy relacji damsko męskich i choćbyś miał ryj 8-10 to jak będziesz taką cipą to laska prędzej czy później się Tobą znudzi i znajdzie typa co potrafi podjąć decyzje. Wychodzi na to ze wszyscy którzy odnieśli sukces gdzie właśnie pewności siebie do PUA xD.

•  

Podobno w Polsce jest nadwyżka jakieś 300 tys. mężczyzn nad kobietami w wieku tym który nas interesuje czyli możliwość związania się z kobietą i spłodzenia potomstwa.

@daro1: już udowodniono, że ta luka jest mniejsza i to niecałe 90k.

•  

@zbigniew23: To wciąż bardzo dużo. Zależy jeszcze gdzie się mieszka i gdzie się kogoś szuka to tam może być różnie. Ale np. na wsi to jest kompletnie przerąbane. Wymiata wszystkie młode dziewczyny do miast i mało która zostaje. A nie wiem czy to nie jest tak że realny wybór może być w większych miastach, bo tam może być dużo kobiet no ale i mężczyzn tak samo więcej.

•  

@daro1: no jest trochę, ale też aż tak astronomicznie dużo. No na wsi jest ten problem, nie bez powodu jest "Rolnik szuka żony" Xd https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/mlodych-kobiet-jest-320-tys-mniej-niz-mezczyzn-jest-mniej-ale-nie-tyle,1024690.html

•  

sypianie z najpiękniejszymi kobietami za jedynie 3000zl, od zera do bohatera. Ty tak serio?

@Pozytywny_gosc: Jeśli Ty uważasz że kurs polega na tym że go kończysz i nagle zostajesz po miesiącu supersamcem alfa to tak nie jest. Kurs to pewien klucz, aby znaleźć w sobie samca alfa co przełoży się na późniejsze bardziej skuteczne relacje z kobietami.

•  

@zbigniew23: Brzydkie też wybrzydzają, bo mogą. Więc po co tu przychodzisz i robisz misje?
      @eldzej_10: Czemu tu przychodzisz nawracać?
      Rozumiem, że macie jakiś w tym cel.

•  

Czemu tu przychodzisz nawracać?

@gnomol: Są tu różni ludzie, niektórzy nie spotkali się jeszcze z pigułkami, niektórzy zauważyli że mają jakiś problem z kobietami, bo wciskano im całe życie niebieską pigułkę że wystarczy zabiegać o laskę i sama rozłoży nogi

Jak zapoznają się z redpillem to dzięki temu będą mieli szansę poprawić swoje życie w tej materii (oczywiście, nie wszyscy ale myślę że brzydkich 1-3/10 jest tyle samo co gigachadów - czyli poniżej 5 procent więc może na wykopie ich być trochę ale w społeczeństwie są rzadkością).

Bo co im da czarna piguła? Nihilizm i mizoginię? Popadanie w kompleksy, coraz większe przekonanie o własnej nieatrakcyjności, oraz to że nasza sytuacja matrymonialna, finansowa, społeczna jest uzależniona od braku wzrostu 190 cm czy niewłaściwego wymiaru szczęki (tak, są tacy ludzie na wykopie którzy uważają że od fizjonomii zależy wszystko w naszym życiu xD) Chyba nie muszę mówić do czego takie podejście prowadzi - depresja, izolacja społeczna w końcu po ciężkie próby samobójcze. Nie wiem jak Ty, ale ja nie chce żeby ktokolwiek przez bycie incelem próbował magika. Bo naprawdę nie warto. Dlatego takie osoby trzeba uświadamiać.

+: daro1
    •  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Jah00: Zapomnij, na pewno nie udostępnię swojego wizerunku.

•  

Jeśli Ty uważasz że kurs polega na tym że go kończysz i nagle zostajesz po miesiącu supersamcem alfa to tak nie jest. Kurs to pewien klucz, aby znaleźć w sobie samca alfa co przełoży się na późniejsze bardziej skuteczne relacje z kobieta

@eldzej_10: i uważasz, że to całkowicie uczciwie pisząc komuś, że będzie sypiał z najpiękniejszymi kobietami? Nawet jeśli by trenował 10 lat 24/7 to serio uważasz, że z gościa 160cm można zrobić PUA który będzie ruchał miss polski?

•  

@gnomol: on śmieje się z nas przegrywów, że jest ambitnym normikiem 7/10 z nietuznikowymi rozwojowymi pasjami, ma mase znajomych, kobiet, super relacji. Tymczasem spójrz na jego konto, siedzi w każdy piątek, sobote, niedziele o godz 20--24 i dyskutuje na tagu #przegryw z brzydalami o nieruchaniu, czyli tematy całkowicie mu obce i nie obchodzące go.

Tak samo Robert Lewandowski siedzi na forum "polska B klasa", a polscy milionerzy siedzą na stronie "biedacy-robacy.pl". To logiczne, czego nie rozumiesz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To są przegrywy na wyparciu, gdyby ich magiczne PUA i inne zaklęcia działały to myślisz, że mieliby konta na wykopie? I zamiast siedzieć ze znajomymi i ślicznymi Julkami, ruchać je w klubowym kibelku siedzieliby tutaj z przegrywami 1-3/10?

My jesteśmy nieudacznikami, ale nie udajemy i mówimy prawdę jaka jest. Oni są nieudacznikami, ale udają wygrywów życiowych siedząc na największym portalu stworzonym dla przegrywów - wypok

•  

i uważasz, że to całkowicie uczciwie pisząc komuś, że będzie sypiał z najpiękniejszymi kobietami? Nawet jeśli by trenował 10 lat 24/7 to serio uważasz, że z gościa 160cm można zrobić PUA który będzie ruchał miss polski?

@Pozytywny_gosc: To jest tylko marketing. Oczywiście jest on mocno naciągany, ale tak samo powinieneś się przywalić do różnych koncernów kosmetycznych obiecujących kobietom i mężczyznom niebywałe efekty po zażyciu ich produktów. Tak działa niestety reklama.

Ale wyśmiewanie całkowicie jakiejkolwiek wiedzy która może poprawić pewność siebie, poprawić komunikacje z kobietami, kształtować nasz charakter, świadczy o tym że jesteś po prostu zwykłym ignorantem który życzy każdemu aby siedział dalej w przegrywie jak Ty.

@gnomol: on śmieje się z nas przegrywów, że jest ambitnym normikiem 7/10 z nietuznikowymi rozwojowymi pasjami, ma mase znajomych, kobiet, super relacji. Tymczasem spójrz na jego konto, siedzi w każdy piątek, sobote, niedziele o godz 20--24 i dyskutuje na tagu #przegryw

@Pozytywny_gosc: Do mnie to było? Jeśli tak, to chyba nietrafiony argument bo ostatnio weekendowe wieczory mam zajęte i nie przypoiminam sobie żebyśmy wtedy ze sobą dyskutowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą weź już skończ z tym argumentem o siedzeniu na wykopie, bo jest tak naprawdę tak żałosny jak Twój wzrost xD

Tak samo Robert Lewandowski siedzi na forum "polska B klasa", a polscy milionerzy siedzą na stronie "biedacy-robacy.pl". To logiczne, czego nie rozumiesz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Pozytywny_gosc: A czy ja powiedziałem że jestem Robertem Lewandowskim? Chłopie ja zarabiam jakąś 1/3 tego co Ty, nie mam ani 190 cm wzrostu ani szczęki chada xD Mam pasje bo to jest normalne dla faceta, a swoim przykładem chce Ci pokazać że nie trzeba być superchadem żeby mieć doświadczenia z kobietami. Czego nie rozumiesz?

•  

Bo co im da czarna piguła? Nihilizm i mizoginię? Popadanie w kompleksy, coraz większe przekonanie o własnej nieatrakcyjności, oraz to że nasza sytuacja matrymonialna, finansowa, społeczna jest uzależniona od braku wzrostu 190 cm czy niewłaściwego wymiaru szczęki (tak, są tacy ludzie na wykopie którzy uważają że od fizjonomii zależy wszystko w naszym życiu xD) Chyba nie muszę mówić do czego takie podejście prowadzi - depresja, izolacja społeczna w końcu po ciężkie próby samobójcze. Nie wiem jak Ty, ale ja nie chce żeby ktokolwiek przez bycie incelem próbował magika. Bo naprawdę nie warto. Dlatego takie osoby trzeba uświadamiać.

@eldzej_10: Nie wiem czy jesteś ślepy, ze swoimi radami wyrządzacie przegrywom większą szkodę? Ja przebyłem tą droge, bawiłem się w PUA, zagadywanie, tinderowanie, spędziłem lata na siłowni i kucowanie w IT dla kasy. I co? Dało mi to kobiety? Nie. Nic mi to nie dało.

Swoimi radami wyrządzie ludziom krzywdę, już wcześniej szczegółowo to opisałem. Jak ktoś uwierzy w wasze rozwoje, zainwestuje najlepsze lata i kase zamiast w mieszkanie, samochód, DIVY to w barbera, stylistę, terapeutę, hipnozę, kursy PUA, będzie latami uczył się być atrakcyjnym dla kobiet i skońćzy jako 30 letni prawik, to co zrobi? Każdego dnia budzisz się, wylewasz 7 poty w nadziei na tą ukochaną babę i seksy, pracujesz nad sobą intensywnie i co? Co by zrobił chłop, któremu by powiedziano, że jak będzie pracował codziennie po 10 godzin przez 3-5 lat to dostanie w nagrodę 5 milionów EURO, ale dopiero pod koniec kontraktu po 5 latach, więc musi na boku kombinować i wegetować. W ostatnim dniu 5 roku pracy nagle wiadomość, że w sumie to nic nie dostanie. Co wtedy?
      Bo tak się właśnie czuje przegryw, który dostał rady od normików WYSTARCZY CHCIEĆ, lata pracy i zero nagrody w postaci kobiety? Albo głęboka depresja, albo samobój.

Tymczasem jak ktoś przełknie gorzką prawdę, że pewne rady działają tylko dla ludzi 180+ i twarz 5/10, a jak mają 160-175 i twarz 1-4/10 to powinni sobie odpuścić, wylewać frustrację na wykopie i szukać innych #cope, porzucić nadzieję. Chwile taki pocierpi, ale w końcu zaakceptuje swój los.

•  

A czy ja powiedziałem że jestem Robertem Lewandowskim? Chłopie ja zarabiam jakąś 1/3 tego co Ty, nie mam ani 190 cm wzrostu ani szczęki chada xD Mam pasje bo to jest normalne dla faceta, a swoim przykładem chce Ci pokazać że nie trzeba być superchadem żeby mieć doświadczenia z kobietami. Czego nie rozumiesz?

@eldzej_10: nie, jeśli miałbyś wiedzę o kobietach i udane relacje to niemiałbyś tutaj konta, skoro masz konto to twoi bogowie Redpill i PUA nie działają, zrozum to wreszcie

•  

Nauka jest bezapelacyjnie po stronie redpillu.

@Jah00: no to daj te badania naukowe. Daj link i zakończmy dyskusję, uznajmy wyższość redpilla.

Daj link do badań, które obalą te blackpillowe. Obal tylko każde z tych poniższych 200+ badań i uznam wyższość redpill, zrobie #usunkonto
      https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill

1Personalityback to top
      1.1Women tend to be attracted to the Dark Triad—narcissism, manipulativeness, & psychopathy
      1.2More psychopathic men tend to receive higher attractiveness ratings from women
      1.3On PornHub, women consume most of the porn where women are violently raped and abused
      1.462% of women have fantasies about rape and other forced sex acts
      1.550% of female porn viewers admitted to watching porn involving extreme violence against women
      1.6Women are drawn more than men to nonfiction stories of rape, murder, and serial killers
      1.7Criminal and antisocial men have more sexual partners and have sex earlier
      1.8Antisocial, criminal and violent men have greater sexual access to women
      1.9Imprisoned serial killers, terrorists and rapists receive thousands of love letters from women
      1.10Male gang members have dramatically more female sexual partners
      1.11Childhood bullies experience greater sexual success than non-bullies
      1.12More than half of prison staff sexual misconduct involves female guards/staff
      1.1339% of hospitalized male psychopaths had consensual sex with female mental health staff
      1.14Women desiring marriage and commitment are more attracted to narcissistic men
      1.15Female narcissism reduces marital quality for men, but male narcissism does not for women
      1.16Men are attracted to "nice" women, but women are not attracted to "nice" men
      1.17Vegetarian men are less attractive, likable, and masculine to women than omnivorous men
      1.18Rapists are far more sexually active than other men
      1.19Benevolent sexism is approved in society by both men and women
      1.20Misogynistic men are more sexually active than most men
      1.21Physically attractive people convey personality traits better during first impressions
      2Mentalback to top
      2.169% of high functioning autistic adolescents want relationships, but almost none succeed
      2.244.6% of high functioning adult autistic men remain virgins, despite high sex/relationship drive
      2.3Autistic males are more likely to have physically unusual facial traits
      2.4Autists are judged as awkward, less physically attractive and less approachable within seconds
      2.5Autistic men have 10 times as many suicidal thoughts as normal men
      2.6High IQ men are more likely to remain virgins longer
      2.7Teenage boys with ADHD have double the amount of sexual partners vs. 'normal' teens
      2.8Cluster-B personality disorders lead to 3.5x as many sexual partners and more offspring
      2.9Mental disorders significantly reduce men's fertility, substantially more than they do for women
      2.10People accurately perceive a man's mental health from facial appearance alone
      3Raceback to top
      3.1Women are more racist in online dating, and 92-95% with a "preference" exclude any ethnic men
      3.2All races agree that whites are most attractive, but women prefer whites far more than men
      3.3Women are more racist than men in speed dating, and find Asian men least physically attractive
      3.4White men get 11-14 times as much interest from women on Tinder vs. equivalent Asian men
      3.5Being Asian in the USA is a primary predictor of 'never being kissed'
      3.6Asian women marry interracially more than twice as often as Asian men
      3.7Asian men have half the relationships as white men due to women's 'racial hierarchy'
      3.8White and Asian women agree white men are 30-50% more attractive than Asian men
      3.9Women reply most online to white men and least to Indian men
      3.10Across America, women most desire white men, followed by black, Hispanic, and Asian men
      3.11Women enforce stricter racial requirements than men, advantaging primarily white men
      3.12Female porn actresses 'racially dodge' scenes with Black male actors or demand a premium
      3.13Whiter, golden, & rosier (ie. Caucasian) skin is seen as healthier and more attractive
      3.14An Asian face is more 'similar to that of an infant' than other races
      3.15Black men and women appear 'more masculine' than whites; Asian men appear 'less masculine'
      3.16Women who don't express a 'racial preference' in dating behave the same as women who do
      3.17Racism in dating is stable or worsening, not improving, over time
      4Looks (Life)back to top
      4.1Beauty is objective and measurable in the brain
      4.2People broadly agree on who is good looking or not, and it affects every aspect of life
      4.3It takes less than one second for people to accurately judge beauty
      4.4Babies can easily differentiate between attractive and unattractive faces
      4.5Parents treat attractive children better than ugly children
      4.6Physical attractiveness in adolescence predicts better socioeconomic status in adulthood
      4.7Physically attractive individuals are more likely to believe in a 'just world'
      4.8Attractive people are perceived much more positively than they really are
      4.9Attractive men are perceived as 'funnier', even when they are actually not
      4.10A man's looks are significantly correlated with his popularity and peer status
      5Looks (Love)back to top
      5.1Women feel sexual disgust when they imagine even talking to an unattractive man
      5.2Across multiple studies; attractiveness determines romantic evaluations equally for both sexes
      5.370% of women would avoid someone solely based on their looks, compared to 31% of men
      5.4Love at first sight can be predicted by physical attractiveness
      5.5Only a man's looks and race matter in online dating - his personality does not
      5.6Looks are most important in speed dating
      5.7Looks are most important in video dating
      5.8Looks are most important in blind dating
      5.9It is Looks > Personality > Money for both genders, but women lie more about it
      5.10Your looks define perception of your personality in online dating
      5.11A man's personality only matters to a woman if he meets her basic looks cutoff first
      5.12Being unattractive reduces men's chances of finding partners, but not women's
      5.13In short-term dating and provided many options, women care more about looks than men
      5.14'Very unattractive' women are more likely to be married than other women
      5.15Women are less likely to use a condom with a more attractive male partner
      5.16A man's masculinity and physical attractiveness predicts a woman's chance of orgasm
      5.17A man's physical attractiveness to other women predicts his partner's chance of orgasm
      5.18The attractiveness gap in a couple predicts how long they wait before engaging in sex
      6Faceback to top
      6.1Men's facial masculinity determines female interest for friendship vs. short/long-term dating
      6.2Women prefer men with dominant, aggressive and wide faces (high fWHR)
      6.3High fWHR men express greater psychopathy, aggression, cheating, and exploitative behavior
      6.4Teenage boys with 'dominant' facial features have sex earlier
      6.5Women who have experienced domestic violence find men with higher fWHRs more attractive
      6.6High fWHR is associated with greater lifetime reproductive success
      6.7Even chickens prefer sexually dimorphic human faces, to the same extent as humans
      6.8Symmetry is universally beautiful and leads to more sexual partners
      6.9Facial plastic surgery significantly changes how a man's personality is perceived
      6.10Facial shape predicts perceived leadership ability and election outcomes
      6.11Facial attractiveness contributes more to overall attractiveness than body, particularly in men
      6.12Facial attractiveness is more important than body because a face can't easily be changed
      6.13Bald men and men with thinning hair are perceived as less attractive
      6.14Males who start puberty late are more likely to remain sexually inexperienced or virgins
      7Moneyback to top
      7.1A man having the "correct" race, height, and face is worth millions of dollars to women
      7.223-33% of women intentionally mislead men they are not interested in for free meals
      7.3Women orgasm more when having sex with rich men
      7.4Most women fake orgasms and moan loudly without having orgasms
      7.5Men with much lower incomes than their wives are more than twice as likely to not have sex
      7.6Photoshopping a man into a luxury apartment made women rate him as 30% more attractive
      7.7Women are 1,000x more sensitive than men to economic status cues when rating attractiveness
      7.8By the end of her life, the average woman will have a negative $122,000 net fiscal impact
      8Heightback to top
      8.1A man's height determines his dating pool. Over 94% of women reject men for being "too short"
      8.2Women are happiest with their partner's heights when they are 8.24" inches taller then them
      8.3Short men have twice the suicide rate of tall men
      8.424% of men under 5'9" would undergo surgery costing 31% of their life savings to be taller
      8.5Taller men are quicker to engage in physical aggression than short men
      8.6Taller men have more partners and father more children
      8.7Sperm banks require that men be at least 5'8" tall
      8.8The most important thing to women in a man's online dating bio is that he claims to be 6' tall
      8.9Taller men report more satisfaction in their romantic relationships than shorter men
      8.10Short students more likely to be bullied in school
      8.11Short men more likely to experience premature hair loss
      9Bodyback to top
      9.136.4% of US male online daters are now resorting to anabolic steroids & bulimia to compete
      9.2Rated strength is the main predictor of men's bodily attractiveness. No women prefer weak men
      9.3The most attractive BMI range for men is ~24.5-27 and for women ~17-19 as it is most youthful
      9.4Men prefer low waist-hip ratios in women
      9.5Even congenitally blind men prefer a low waist-hip ratio in women
      9.6A man's muscle building capacity is primarily determined by genetics
      9.7Among university students, only physical dominance over other men predicted mating success
      9.8Antisocial personality disorders are linked with being overweight/obese in women but not men
      9.9Across 91 studies, bodily masculinity was predictive of men's mating and reproductive success
      10Penisback to top
      10.1Women most prefer penises longer than 84.8% of all men's
      10.2Larger penis size has an equivalent effect on male attractiveness to women as greater height
      10.3Women who prefer longer penises are more likely to have vaginal orgasms
      10.490% of women agree that penis girth is more important than length for their sexual satisfaction
      11Voiceback to top
      11.1Men with deeper voices have more children and sexual partners
      11.2Social dialect and men’s voice pitch influence women’s mate preferences
      11.3Among male CEOs, voice pitch is a significant predictor of earnings
      11.4Autistic males are much more likely to have a nasal voice
      12Ageback to top
      12.1It is normal for healthy men to find pubescent & prepubescent females sexually arousing
      12.2Men rate the faces of adolescent girls as more attractive and feminine than adult women
      12.3Men downplay their sexual attraction to adolescent girls, even where they are of legal age
      12.4Men sexually prefer young women throughout life, while women prefer age-matched men
      12.5Men's desirability to women online peaks at 50, while women's peaks at 18 and then falls rapidly
      12.6Younger female prostitutes are in higher demand and charge more, across numerous cultures
      12.7Women age facially at 2-3 times the rate of men
      12.8Age gap couples fare better than age similar couples
      12.9Young Americans are harsher critics than older Americans of older men dating younger women
      13Hypergamyback to top
      13.1Women rate 80% of men as "below medium", while men rate women on a bell curve
      13.2In sexually liberated societies, only women decide when sex occurs
      13.3Women prefer men with high income and high educational status
      13.4Career women are refusing to marry down facing a 'shortage' of equally or more successful men
      13.5A survey found a dramatically higher median sex partner count for young women than young men
      13.6Men's social status accounts for 62% of the variance of copulation opportunities
      13.793% of women preferred being asked out on a date rather than doing the asking
      13.8The top 10% of men get 58% of women's likes in online dating
      13.9Men like 61.9% of female profiles, women like only 4.5% of male profiles
      13.10The top 5-20% of men (ie. "Chads") are now having more sex than ever before
      13.11Average women receive 15 times as many matches as average men on Tinder
      13.12Tinder manipulates male profile visibility to promote hypergamy & maximize revenues from men
      13.13Women are more attracted to men who are already in relationships than single men
      13.14Women are prone to instability when they are more attractive than their male partner
      13.15Before 'enforced monogamy', women's effective population size was up to 17x larger than men's
      13.16Women bitterly reject unattractive men after facing rejection themselves by an attractive man
      13.17A large survey study found no clues to stronger sexual motivation among women
      13.18Aversion to having the wife earn more explains 29% of the decline in marriages
      14Cucksback to top
      14.1Women name the wrong man as the "father" for 3.36% of all childbirths
      14.2Women rapidly lose interest in sex once in a stable relationship or living with a man
      14.3The more women love their husbands, the less likely they are to initiate sex
      14.4Women initiate 69% of divorces
      14.5Half of women in relationships report maintaining a 'back-up' partner in their social circle
      15Slutsback to top
      15.1Women who have premarital sex partners have higher divorce rates
      15.2Promiscuous women are more incompetent, cold, and unstable, according to women
      15.3Women 'dehumanize' and act more aggressively towards promiscuous women
      15.4Women write 45.0-61.3% of all 'misogynistic' tweets on Twitter about female promiscuity
      15.5Income inequality not gender inequality explains female sexualization on social media
      15.6Women are half as likely as men to be very satisfied by a one night stand
      15.7Casual sex is associated with less depression for men and more depression for women
      15.8Women feel more "entitlement" to men's bodies for sexual pleasure than vice versa
      15.9Women's reported sex partner count dramatically increases when hooked up to a polygraph
      15.10Women get 2-3 times as many casual sexual relationships from Tinder than men
      15.1169% of young women have turned down sex due to concerns about their vaginal odor
      15.12Women who have tattoos or piercings or wear chokers are more promiscuous
      15.13Women with 5+ lifetime sexual partners have a >21.8% chance of carrying genital herpes
      16MeTooback to top
      16.128% of young women now consider men even winking at them to be sexual harassment
      16.2Women's definition of 'harassment' in online dating depends on the attractiveness of the man
      16.3The attractiveness of a male 'harasser' determines if the experience is enjoyable or traumatic
      16.4Attractiveness determines perceptions of guilt or innocence in cases of sexual harassment
      16.5Men & especially ugly men are considered inherently 'creepier' than women
      16.6Women permit 'creepy' behavior from attractive but not unattractive men
      16.727% of men report avoiding one-on-one meetings with female work colleagues
      16.8Men are equally likely as women to be victims of violent crime
      16.9Any sex a woman has while intoxicated can be defined as rape by a man under US law
      16.10As many US men report being 'forced to penetrate' each year as women report being raped
      16.11More teenage boys are victims of 'partner directed violence' than teenage girls
      16.12Many adult men are victims of intimate partner physical violence
      17Healthback to top
      17.1Many people prefer life without social media over life without sex
      17.2Sex is the most pleasurable, joyous, and meaningful human experience
      17.3Mating performance is significantly related to happiness and life satisfaction
      17.4Penile–vaginal intercourse is associated with health, but masturbation and anal sex are not
      17.5Loneliness increases premature death rates by 26% and is as deadly as obesity
      17.6Men are unhappier being single than women
      17.7Males gained peer status through having had sex and females lost peer status
      17.8Being single is a greater risk factor for developing depression in men than in women
      17.9People that are married are 2.4x more likely to recover early from clinical depression
      17.10The brain reacts to rejection in the same manner as physical pain
      17.11Being shown a picture of a romantic partner results in higher pain tolerance
      17.12Warm partner contact lowers stress levels
      17.13Women prefer stoic men who downplay their health problems in a long-term relationship
      17.14Social life in college and at age 30 predicts well-being during midlife
      17.15Tinder usage is associated with lower self-esteem for men but not women
      18ItsOverback to top
      18.1Sexlessness among young U.S. men is at a record high affecting especially Asian men
      18.2College women nowadays are more likely to be sexually active than college men
      18.3Incel forums are disproportionately populated by suicidal, disabled, autistic, and ethnic men
      18.442% of men and 44% of women 18-34 years old and unmarried in Japan are now virgins
      18.5There are now 70 million excess men in China and India who will live and die without partners
      18.6The percent of high school students who date is plummeting
      18.7Meeting online is now the primary way relationships are formed
      18.8Most online dating sites are dominated by men, only 21%-34% of users are female
      18.930% of millennials are often or always lonely and 22% have no friends
      18.1041.1% percent of U.S college students report being depressed; 6.6% have planned their suicide
      18.11Men are more likely than women to commit suicide
      18.12Winners in a rigged game will consider the game fair as long as they keep winning
      18.13Involuntary celibacy is defined academically as 6 months of celibacy despite effort for sex
      18.14Being widowed in one's 20s increases suicide risk by ~17x for men, but only ~4x for women
      18.15Monogamy may have been selected by cultural evolution because of its benefits for society
      18.16Arranged marriage may be natural for humans
      18.17Popularity continues to exist in college and bullying exists both in college and after college
      18.18Missing out on teenage love damages sexual success later on
      18.19A stigma against virginity exists and many women refuse to date a virgin
      18.20Involuntarily celibates often were ostracized, bullied, and socially withdrawn during childhood
      18.21Young men are now more likely to be single than young women

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

zamiast przyjąć postawę alfy który będzie miał gdzieś niepowodzenia z kobietami i nie będzie czuł się źle z powodu tego że jest sam

@eldzej_10: znowu jakieś szurskie gówno. Badania na ten temat?

Powtarzam ci, że twoi bogowie SPYCHOLOGOWIE już dawno to opisali, jak działa podświadomość. Podchodzi do ciebie o 22 w nocy 2 gości z nożami 35cm. I co wtedy? Będziesz potrafił przekonać swoją psychike, żeby nie czuć strachu?

Tak samo nie da się przyjąć "postawy alphy" jeśli nie masz do tego odpowiednich genów. Postawa alphy to szeroki frame, 190cm wzrostu, hunter eyes. Nie oszukasz swojej podświadomośći, że ze słabymi genami odrzucenie po tobie nie spływa.

Spływa, spływa. Każde odrzucenie zajebieście boli faceta, nie ważne co sobie w myślach powie. Możesz próbować się śmiać, manipulować reakcją, ale nie mamy wpływu na emocje.

Gdybyśmy mieli kontrole nad emocjami to np kobieta by olała chada 190cm 8/10 z ryja mimo iż ten wzbudził by u niej emocje, bo na logikę by wiedziała że taki ją tylko wyrucha i nie będzie związku. Jednak rządzą nami emocje i twoje myśli nie mają większego znaczenia w sytuacji emocjonalnej. Dlatego taka kobieta mimo iż logicznie wie, że powinna uciekać od chada ruchacza to będzie się z nim r00chać i się w nim zakocha, bo emocje. Tyle z rozsądku, automaty podświadomości wygrają

Tak samo na drodze gdy jedziesz 150km/h i ci wyskoczy jeleń. Emocje i automaty wezmą góre, a nie logika i zdrowy rozsądek.

•  

Ej dobra to w końcu wzrost i wygląd decydują o atrakcyjności czy cechy mrocznej triady? Bo już się pogubiłem :(

@eldzej_10: mroczna triada to nie są cechy, które da się wytrenować. To są cechy z którymi się rodzisz.

Tak samo jak z patologicznego ćpuna osiedlowego sebka nie zrobisz ułożonego informatyka, tak samo ze zwykłego gośćia nie zrobisz gościa z charyzmą i cechami mrocznej triady

No chyba że wierzysz w cuda, że z introwertyka można zrobić gościa z 1000znajomych?

•  

@eldzej_10: `Nikt nigdy nie powiedział że wystarczy chcieć. Nadal nie rozumiesz PUA bo zachowujesz się jak dziecko, któremu coś obiecano i jeśli to nie wyszło, to nagle obrażasz się na cały świat. Taki jest świat - nie wszystkie nasze chęci i praca przekładają się na zakładane efekty. Zresztą nawet nie zauważyłeś że popełniasz ciągle jeden kardynalny błąd - skupiasz się na efektach i przez to jesteś desperatem, zamiast przyjąć postawę alfy który będzie miał gdzieś niepowodzenia z kobietami i nie będzie czuł się źle z powodu tego że jest sam.

@Pozytywny_gosc:
      Czyli sam przyznaje, że w sumie nie działa.
      To taka sztuka dla sztuki.

•  

•  

•  

@eldzej_10: czyli co, każdy incel jest tak naprawdę volcelem, bo mu się nie chciało charyzmy uczyć i stać się jakimś alfą?

Porażka jest wliczona w każde życie - matrymonialna, zawodowa. Nie ma ludzi którzy nigdy tego nie zaznali. Ja takie rzeczy traktuję jako lekcję, nauczkę - ale uwierz, ciężko żeby odrzucenie miało mnie zaboleć.

@eldzej_10: a mnie bolało jak cholera, dlatego dawno temu dałem sobie z dupami spokój, nie mam dzisiaj już kompletnie żadnej motywacji, aby przed nimi pajacować. Nawet wizja śmierci w samotności mnie nie rusza.

•  

•  

•  

1.Zainteresuj się PUA

@eldzej_10: zapierdalałem 2 lata i zagadałem do 500+ kobiet, przeczytałem spokojnie z 10 ksiązek z tematyki PUA, znałem różne sześciany, rutyny, indirecty, directy, NLP, NLS, kotwice, lustra, push-pull-legsy.

2.Znajdź jakieś info w google z jakimiś przypadkowymi informacjami

@eldzej_10: naukowe badania to gówno hehe mati pa ja wyrywam kobieta na brzydka morda, obalam blackpyl

Plus poraz 1001 zadaje pytanie - dlaczego ty nie znajdziesz sobie takiego samego "gówna" na dowód redpillu/PUA w google? Dlaczego nie ma takich badań?

3.Miej złe nastawienie

@eldzej_10: bycie realistą to w tych czasach zle nastawienie. Wiesz dlaczego mam nazwę pozytywny_gosc? Bo prawda jest pozytywna. Dzisiaj mamy takie czasy, że ludzie bycie pozytywnym kojarzą z kręceniem gówno-tik toków i spiralą kłamstw. Dla mnie pozytywne to są fakty i prawdziwe informacje. A że bolą? Że powodują smutek? BOli? Ma boleć. Lepiej żyć w brutalnej prawdzie niż w kłamstwie. A nie klepanie się po plecach.

Wasze PUA rady to w skrócie - gadanie szczupłej laski do grubaski 30kg nadwagi "KOCHANA JESTEŚ ŚLICZNA 8/10 ZAAKCEPTUJ SIĘ TAKĄ JAKA JESTEŚ TO WTEDY FACECI TEŻ CIĘ TAKĄ ZAAKCEPTUJĄ, BODY POSIVITE HHIHIHI" tylko potem ta chuda laska idzie i ćwiczy na siłowni i rucha się z chadami 9/10 a grubaska 3/10 ma facetów 5/10 i płacze w poduszke, bo faceci 7/10 ją olewają.

4.Oczekuj efektów natychmiastowo

@eldzej_10: 28 letni pravik jestem ile mam jeszcze czekać xDDDDD

5.Nie zadziałało to krzycz całemu światu że PUA to gówno bo się przecież nie sprawdziło xD (Gość jednocześnie popełniał podstawowy błąd - nie pozbył się desperacji z powodu braku kobiety).
      @eldzej_10: a ty dalej nie wiesz mimo iż 1000 razy tłumaczyłem ci jak działa ludzka psychika, wiedza zaczerpnięta od twoich bogów SPYCHOLOGÓW.

To ty stosujesz fikołki cały czas i przeczysz temu co mówi @jah00 że nawyki wyrabia się latami, bo nie mamy kontroli nad podświadomością. Ludzie latami próbują i im się to nie udaje. Mi się nie udało pozbyć automatyzmów przez słabe geny, próbowałem stać się samcem alpha mając 170cm wzrostu, 2 lata pracy i siedzenia w PUA to chyba nie mało? Nie da się. Nie jesteśmy kowalami swojego losu, naszym życiem rządzi losowość ile razy mam to jeszcze napisać. Jaki miałeś wpływ na to że urodziłęś się w Polsce a nie Afryce? Taki sam wpływ masz na kierowanie swoją podświadością. A ty walisz fikołki "odrzucenie nie boli gdy masz nastawienie alpha" xDDD

Uhmm, ta. Gdyby tak było to ludzie by zagadywali po 10000 lasek w całym życiu! A tymczasem 99% puasów po zagadaniu 100 lasek daje sobie spokój, bo odrzucenia są tak kurewsko bolesne i NIE DA SIĘ nad tym zapanować, nie można się w nieskończoność okłamywać. I to nie są przegrywy! Przecież większość PUA to właśnie goście 5/10 od zawsze PUA to byli goście co np byli w 1-2 związkach i kończyli jako rogacze i zapragneli coś zmienić. Przegrywy nigdy nie pchały się w PUA. Jak normik co miał seks w życiu po 100 odrzuceniach sobie dawał siana to co dopiero miałby począc przegryw ze zjechaną psychiką, całe życie odrzucany i bez znajomych

Możesz sobie mówić, że pociąg nie istnieje. Idź i połóż się na torach i sobie afirmuj kłamstwa "pociąg nie istnieje". Może cię wtedy nie przejedzie. Wystarczy silnie myśleć bro!

A ty cały czas manipulujesz, że coś robie 3 tygodnie mimo iż wyraźnie pisze ile wysiłku włożyłem w zdobywanie bab, zgodnie z ideologią redpill/PUA stawiałem przez lata kobiety na piedestał i latałem za nimi jak pies.

•  

@eldzej_10: a mnie bolało jak cholera, dlatego dawno temu dałem sobie z dupami spokój, nie mam dzisiaj już kompletnie żadnej motywacji, aby przed nimi pajacować. Nawet wizja śmierci w samotności mnie nie rusza

@Jutuba_z_Krakowa: bo to jest pierdolenie. Jeśli cię boli to znaczy że jesteś zdrowym, sprawnym człowiekiem. Tylko psychopaty takie rzeczy nie bolą. Wielu trenerów PUA to psychopaci, podobnie jak świetni handlowcy. Bo trener PUA to przede wszystkim handlowiec.

Powtarzam, nie da się oszukać własnej podświadomości. Wiele osób już próbowało, nikomu się nie udało. Gdyby dało się oszukać podświadome schematy to czemu ludzie leczą się u psychiatrów BEZSKUTECZNIE po 5-10 lat?
      Dlaczego 1 na 100 po 10 latach treningu udało się mieć sukcesy w PUA a 99 się poddawało?

Bo nikt nie jest wrażliwy na odrzucenie. Dla faceta sprawy zwiazane z seksem/związkami są najważniejsze w życiu, taka biologia.

Jaki jest najczęstszy pocisk w kierunku Jarosława? Że jest kawalerem! Mimo "statusu", kasy, władzy ludzie widzą go jako przegrywa życiowego, bo nie ma baby.

Możesz mieć miliony, samochody, jachty. Nie masz związku, nie ruchasz? Dla ludzi będziesz przegryw. Nawet jeśli w myślach będziesz alphą to nie ma znaczenia zupełnie jak ty widzisz sam siebie. Liczy się jedynie jak inni cię widzą. To inni cię ustawiają w szeregu społecznym, w hierarchii, sam sobie nie wybierasz pozycji według własnych myśli.

•  

•  

•  

@Pozytywny_gosc: To jest niemożliwe. Albo jesteś mega brzydki albo jesteś tak ciężkim przypadkiem że nie da się z Tobą nic zmienić bo pewne schematy są tak mocno zakorzenione że niewiele pomoże

@eldzej_10: jest prostsze wytłaczanie, po prostu pua nie działa. Tłumacze jak to działa. 90% puasow to goście 5/10 którzy mieli związek i chcieli nauczyć się ona/fwb. Więc samo to że taka osoba zaczęła podchodzić do 1000 lasek dała efekt, bo już wcześniej byli atrakcyjni dla bab, tylko po prostu mieli mało prób.

1000 podejść x 0,01 skuteczności dało 10 sukcesów.

Jak przegryw taki jak ja co całe życie był odrzucany zaczął podchodzić to nic się nie zmieniło, bo zanim zainteresowałem się pua już byłem przygrywem, a inni pua mieli związki na koncie

500 podejść x 0 skuteczności dało 0 suckesow. Pua działa tylko dla gości 6/10 którzy chcą wskoczyc na 7/10. Niewielki rezultat. Ale dla gościa 4/10 już nie zadziała.

@Pozytywny_gosc: Stawianie całej tematyki relacji damsko-męskich na szali badań naukowych jest bez sensu. Najlepszą nauką jest po prostu własne doświadczenie

@eldzej_10: stawianie całej tematyki covidu na szalo badań jest bez sensu. Najlepszą nauką są filmy z żółtymi napisami #szury

@Pozytywny_gosc: W nastawieniu na PUA chodzi mi o to - że albo zrozumiesz że w byciu samcem alfa nie chodzi o to aby za wszelką cenę mieć kobietę - tylko nauczyć się własnego poczucia wartości które NIE jest budowane na powodzeniu z kobietami. Samiec alfa nie potrzebuje kobiety, żeby być pewnym siebie. Nie przejmuje się porażkami bo wie że laski kierują się instynktami. Samiec alfa ma obycie z kobietami i czuję się wobec naturalnie i swobodnie. Chyba ominąłeś tą lekcje bo nadal wylewa się z Ciebie desperacja i czuję że miałeś podejście na zasadzie "o super, zajebiście znalazłem wiedzę jak zdobyć tą laskę z uczelni co mi się podoba - skończę tę kurs, będziemy razem i nigdy więcej nie będę musiał tego czytać" To jest podstawowy błąd - skupianie się na efektach a nie na własnej przemianie.

@eldzej_10: oczywiście xD ja mam takie nastawienie że mnie nic nie boli. Zadasz mi cios nożem? Zero bólu. Takie mam nastawienie ziom. Jak ciebie boli to za słabo myślałeś.

Pewność siebie buduje się właśnie na sukcesach, to jest podstawa. Wyciskasz więcej na siłowni? Czujesz się pewniej. Zdobywasz awanse z pracy? Czujesz się lepiej. Wychodzi ci z babami? Czujesz się pewnie

Nie da się być pewnym siebie bez sukcesów. Przecież to w każdej książce o pewności siebie piszą, że bierze się z suckesow

Wychodzi ci w pracy? Czujesz się lepiej. Szef krzyczy? Masz stesy. Z kobietami jest tak samo.

Ty opisujesz jakiegoś bezdusznego psychopatę, a nie człowieka. Człowiek nie jest robotem. Porażka boli, sukces daje radoche. To co piszesz to straszne myślenie życzeniowe.

Gdyby dało się tak kontrolować życie to każdy byłby szczęśliwy, bo by se wmówił że porazka nie istnieje i nie ważne co się dzieje, czuję się zajebiście. Ty weź to gdzieś zgłoś bo to może byc lek na depresje. Wystraczy myśleć silnie że jesteś szczęśliwy i chuj, źle stany emocjonalne znikają. Ale czary, chce tak

•  

•  

@Pozytywny_gosc:
      - pua
      - ogarnolem się i wrucilem po tym jak mnie baba zdradziła
      wybierz jedno XDD to że ktoś siedzi na forum nie znaczy że ogarnia pua

•  

•  

•  

@eldzej_10: Chciałbym zobaczyć takiego faceta 165 cm wzrostu z twarzą 3/10 co udaje takiego Alfę i podchodzi do jakiejś laski, przecież to by wyglądało przekomicznie. A na pewno w momencie jak stanął by obok niego Oskarek 190, manlet by wygladał na gimnazjalistę a nie Alfe.

PUA i Redpill to najgorsze gówno, szczególnie Ci którzy mówią ze zalezy im na facetach, męskiej solidarności ale jednocześnie kasują na facetach kursy warte kilka tysięcy złotówek/dolarów.

Mówisz tez ze blackpill doprowadza do samobojstw, ale w sumie to co Cie to obchodzi? "Moje ciało - moja sprawa" Jak przegryw chce to niech się wyhuśta, to jego decyzja jest

•  

•  

@eldzej_10:

I znowu tworzysz jakieś kontrastowe projekcje na zasadzie wysoki przystojniak i niski brzydal. Zestaw ludzi którzy mają sporą różnicę wzrostu to zawsze efekt będzie zaskakujący.
      Po prostu rzadko widuje manleta z ładną twarzą i wysokiego z brzydką mordą. Po za tym ja cały czas uważam ze blackpill jest dla osób z dolnej części atrakcyjności czyli gdzie właśnie występują takie skrajności typu niski wzrost właśnie.
      Nawet jak się ma niski wzrost i ładną twarz to gówno zdziałasz.

Tutaj masz na zdjęciu od lewej: byłego koszykarza Charles'a Barkleya (198 cm), chada Marka Wahlberga (173 cm), gigachada The Rock'a (196 cm) i byłego koszykarza Shaqa (216 cm). Widzisz jak w tym zestawieniu nawet The Rock wygląda strasznie słabo? Jak jakiś beciak a przecież mówimy o gościu który jest gigachadem.
      Dryblasy ponad 2m często sami tracą atrakcyjność właśnie ze względu ze są bardzo wysocy. Mają wieksze prawdopodobieństwo bycia fetyszysowanymi. A szczególnie wyglądają przekomicznie jak nie mają mięśni to wtedy wyglądają jak lanklety

Teraz rozumiesz o co chodzi? Zestaw oskarka 190 cm z jakimś dryblasem to oskarek będzie wyglądał jak manlet.. Takich zdjęć do porównania na necie jest pełno i są tylko przykładem niewłaściwej perspektywy
      Oskarek w zestawniu z dryblasem moze tez wyglądać śmiesznie ale myslisz ze go to obchodzi? I tak nie wpłynie to na ilosc kobiet którym się podoba, a manlet 165 juz tak

Bo może to po prostu głupia śmierć? Może po prostu chciałbym pomóc tym ludziom bo uważam że zabijanie się przez jakąś polkę jest po prostu głupie.
      Brak kontaktu seksualnych z kobietami to nie jest jedyny problem na tagu, więc pudło

Jeśli czyjaś ciężka sytuacja psychiczna nie obchodzi Cię, to tak naprawdę nie stoisz w jednym szeregu z przegrywani - stoisz w roli ludzi którzy ich stygmatyzują i wyśmiewają. Jak może się poczuć osoba z problemami która czyta o sobie "chce to niech się wyhuśta, to jego decyzja jest"? Bierzesz jakąś odpowiedzialność za swoje słowa? Zgłoszę to do moderacji, przyda Ci się urlop od wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      I zgłosiłeś to i gówno Ci to dało. Ja po prostu uwazam się za osobę ktora podchodzi do autonomii osobistej w sposob "absolutny". Czyli decydowanie o swojej jej śmierci powinno zależeć od samego siebie, a nie policji czy jakiejs innej organizacji

I jeszcze ohydnie manipulujesz, prowadząc jakąś narrację że ktoś chce na przerywach zarobić - ja chętnie tym ludziom pomogę i zrobie to absolutnie za darmo.
      Dając im gowno porady

•