Wpis z mikrobloga

Jest nowa cena i "żniżka" na spidermana na steamie xDDD. Kurde w sony to chyba postanowili nie tylko dymać swoich na upgradach do wersji ps5, ale i pctowców. Ok jakby w cenie tego remastera był jeszcze Miles to, bym zrozumiał i nie chciałoby mi się pisać, bo wydają edycję kompletną, ale to? Kilkuletnia gra, jeszcze ten port to nieco polepszona o pctowe bajery wersja remasteru z ps5. Jestem olbrzymim fanem tej gry to jedna z niewielu moich platyn na ps4. Kupiłem ps4pro dla rdr2 i pajączka właśnie, ale to co sony z insomaniac #!$%@?ą z tą grą(w sumie nie tylko z tą) to jest nieśmieszny żart. Brak upgrejdów z ps4 do ps5, chyba, że kupi się dodatek i wtedy można ulepszyć podstawkę kupując za 20 euro coś tam. Do teraz nie mam pojęcia jak to miało działać. Ten dodatek z Milesem też miał pierwotnie być tylko na ps5, potem puścili go też na ps4(chyba znaleźli jakąś nieużywaną część pamieci konsoli i się okazało, że można i że pójdzie:) Szkoda, że wtedy pozbyłem się już ps4, a do 5 nie było opcji się dobrać. Niby teraz jest już spoko, ale jakoś przeszła mi ochota.

Żeby nie było na 100% zagram w to na pc, ale na pewno nie na premierę. Jak ktoś przegapił bo nie ma ps4/ps5 to także polecam, bo model poruszania się po mieście to jest coś niesamowitego. Z tym, że jeśli czekaliście na okazję, by zagrać, to spokojnie poczekacie jeszcze na promocję xD. Chyba, że nie macie problemów z ceną tej gry, ale wtedy radzę wam, żebyście kupili sobie ps5 i zagrali w spidermana remaster + miles morales.

#gry #spiderman #playstation
Maneharno - Jest nowa cena i "żniżka" na spidermana na steamie xDDD. Kurde w sony to ...

źródło: comment_1659482054zNmLZGlM3GmyvehwuZJnCH.jpg

Pobierz
  • 7
@PanPrezes_PL: Nigdy w to nie grałem, fajna jest?
Pamiętam że kiedyś grałem na PC w spidermana gdzie się śmigało po mieście w którym był nawet zrobiony ruch uliczny, bardzo dobrze wspominam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: Zajebista w #!$%@? i jeszcze trochę. Ja platynuje wyłącznie wybitne tytuły więc jak nigdy nie grałeś to będziesz zadowolony. Chyba najlepsza gra z człowiekiem pająkiem ever ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż mnie korci jeszcze raz fabułę przejść na pc ale kupka wstydu zbyt duża :)