Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No a co mają powiedzieć - że zabiorą Polakom pieniądze? Tak na pewno władzę by odzyskali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RaghNaarRoog: no ja #!$%@? () oczywiście, powinni budować radykalnie inna narrację od pisowców, a nie nieuduolnie ich naśladować
@Jaca656565:
PO by wygrać potrzebuje przejąć bardziej liberalny elektorat od PiSu, a on w większości popiera programy socjalne. Radykalna narracja nie jest atrakcyjna, widać to po tym jak na radykalne narracje ludzie głosują. Takie programy jak 500+ są politycznie nieruszalne, PiS to wiedział to wprowadzając.

@Glikol_Propylenowy: Ja się interesowałem jeszcze od czasu jak premierem był Pawlak, Uważam, że mijasz się z prawdą tak jak samolot minął się z lotniskiem w
@RaghNaarRoog: nie mijam się z prawdą, ale po prostu nie mam zamiaru słuchać w debacie publicznej jakie to Niemcy są super, i wolnościowiec i postępowość też, mam dość kamienia społeczeństwa zajebistym życiem w miastach i odcinania od srodkow polski powiatowej i gminnej, albo tak jak kiedyś powiedzieli, że we wschodniej Polsce, to najlepiej gdyby nic nie było. Ja patrzę po prostu z innego punktu widzenia na polską politykę niż Ty. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glikol_Propylenowy: na pewno zgodzę sie z tym ze nie szanują obywateli, jak i Morawiecki ("Polacy mają #!$%@? za miske ryżu") i Tusk ("Teraz to paliwo może byc i po 7 zl") mają za uszami a zwolennicy jednych i drugich nadal myślą że się różnią diametralnie xD
@Bielecki: Oni już od kilku lat prześcigają się z pisem na kiełbasę wyborczą. Jeśli uważasz, że po zdobyciu władzy tego zaprzestaną, to jesteś naiwny - wybacz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vrim: platforma nie jest najlepszą opcją, ale nie wydaje mi się, żeby były wiele lepsze, które mają szansę się do rządu dostać. Fakt, np. podnieśli VAT, podnieśli wiek emerytalny, ale to było niezbędne. Dzięki temu PiS miał kasę na 6-7 lat rozdawnictwa. To tylko pokazuje jaki platforma zostawiła po sobie potencjał dla kraju.
Nie przestaną się ścigać, ale po raz pierwszy zagłosuję na nich z nadzieją, że nie spełnią swoich obietnic