Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: mogę się założyć, że ta laska byłaby pierwsza do usunięcia upośledzonego dziecka, nie mówiać już o sytuacji gdzie ruskie zwierzęta wielokrotnie gwałcili by ją, przypalali papierosem i torturowali przez kilka dni po czym zostawili by ją z niechcianym bachorem, a ona na bank po kilku dniach poszłaby pobiegać i poczuła „instynkt macierzyński” XD ludzie po takich akcjach są tak wydrenowani paychicznie, że w nic już nie wierzą i ostatnią rzeczą
Pobierz gardzenarodowcami - @vulfpeck: mogę się założyć, że ta laska byłaby pierwsza do usuni...
źródło: comment_1659511647JTC7XivLIpyq4j1yIj2YPT.jpg
@vulfpeck: konserwatywka, która używa sformułowań 'szkodliwy społecznie' nie jest konserwatywką, a na pewno anarchokapitalistką. A taki pomysł jak kobiety po wojnie rodzące dzieci wrogich żołnierzy wynikające z gwałtów czyli dzieci bez ojców to jest wywrócenie do góry nogami jakiegokolwiek pojęcia o rodzinie w ujęciu konserwatywnym.

Konserwatyzm wręcz krzyczy, że dzieci wychowane przez straumatyzowane samotne matki to jest społeczna katastrofa, a nie 'korzystne społecznie'.

Więc sorry, ale obok konserwatyzmu to ona nawet
Konserwatyzm wręcz krzyczy, że dzieci wychowane przez straumatyzowane samotne matki to jest społeczna katastrofa, a nie 'korzystne społecznie'.


@LifeReboot: Wait what. Jakby się to godziło ze sprzeciwem wobec aborcji i zmuszaniem matek do rodzenia dzieci chorych, z gwałtu, albo niechcianych? Mówisz, że konserwatyzm wymusza prawo do aborcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulfpeck: Ale co ty chcesz, przecież ma rację co do małżeństwa.
Na wojnie to inna sprawa, ale śmieszy mnie, że nikt nawet nie wpadnie na to, że to Polska może coś wygrać i mieć problem, że to my gwałcimy a nie, że, jak zwykle, to nas gwałcą
@vulfpeck: acha ... No tak- myślę, że ta pani powinna wyjść za klawiatury i porozmawiać z kobietami, które zostały zgwałcone - najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu bez kamer gdzieś będzie 50 takich kobiet i niech im opowiada takie bdzury