Wpis z mikrobloga

czuję, że ten post z CSI zbierze poklask na wykopie, a jako, że nie cierpię bohaterki to zapraszam

„Kto: Martyna Kaczmarek
Co: potencjalny udział w Top Model

Martyna jest instagramerką, działaczką feministyczną i cialopozytywną, z która było tu kilka aferek (lupka przyjacielem ).
Miała swoją markę odzieżową, wydawnictwo. została oskarżona o plagiat treści i komercjalizację feminizmu.

Agenci CSI wyśledzili, że prawdopodobnie Martyna poszła do top model.

Poszlaki ️♀️
1. Od końca czerwca do prawie końca lipa była na „urlopie od social mediów” - pokrywa się to z czasem nagrań.
2. W maju czekała na ważny telefon, który dostała i przyniósł on dobra wiadomość, ale nie mogła powiedzieć co. następnie wrzuciła post, ze idzie spełniać swoja wielkie marzenie o byciu modelka.
3. Zaczęła chudnąc dla zdrowia i chodzić na zajęcia z chodzenia po wybiegu dla przyjemności
4. Jej stanowisko w korpo chyba się zwolniło, po firma szuka nowej osoby. oznaczałoby to, ze zrezygnowała z pracy.
5. W Wikipedii pojawiło się jej nazwisko jako uczestniczki top model. Zbieżność nazwisk może być przypadkowa.

Jeśli to prawda to myśle, ze można śmiało powiedzieć, ze top model jest hmmm mało feministyczny. Jak cała branża modowa zreszta. Mimo wszelkich starań (głównie marketingowych) również mało cialopozytywny. Byłby to chyba niezły fikolek. Przy czym zakladam, ze Martyna dopisałaby do tego ideologie, ze robi to wszystko dla nas, kobiet. Aby zawalczyć o feminizm w branży i reprezentacje osob grubszych ♀️

Dodatkowo, jeśli okaże się to prawda, to medal dla agentów CSI ”

#feminizm #instagram #topmodel #rozowepaski #logikarozowychpaskow #hipokryzja #martynakaczmarek #lewackalogika
kwasnydeszcz - czuję, że ten post z CSI zbierze poklask na wykopie, a jako, że nie ci...

źródło: comment_1659516570QogddHUacAX9dIggYhb6hg.jpg

Pobierz
  • 21
@skinrunner2: tu nie chodzi o jej ciało, bo ono mi zupełnie wisi, a działania tej osoby. promowała ciałopozytywność, a potem zaczęła się odchudzać, wciskając ściemę swoim obserwatorom, że robi to dla zdrowia. jednocześnie reklamowała jakieś beznadziejne suplementy na odchudzanie, twierdząc, że jej lekarz je poleca.

a o innych dramach z jej udziałem można by wiele napisać. jej krewny zabił dwie osoby jadąc nieprzepisowo jakimś top autem, a ona opublikowała story, że
@lexico: co mam powiedzieć prosto z mostu? sama pisała, że ma nadwagę, ale mnie nie obchodzi jej wygląd, nie zamierzam go hejtować. a w inteligencję nie wątpię, bo ktoś kto wydaje ebooki wątpliwej jakości i kosi na tym setki tysięcy złotych na pewno idiotą nie jest
na pewno idiotą nie jest


@kwasnydeszcz: ktoś kto jest oskarżony o plagiat, bo nawet nie potrafi zmienić treści?
Napisać książkę i sprzedać frajerom to nie wyczyn i nie świadczy o mądrości.
@kwasnydeszcz: uwielbiam ja obserwowac, mam niestety skrzywienie ze uwielbiam sluchac hipokrytow xD
co chwile robi akcje, dzialania itd. a wszystko po to zeby trzepac kase i promowac swoja osobe. robi jakies firmy feministyczne ktore bazuja na tanim szajsie z tkanin drugiej jakosci a sprzedaje po 200zl bo to "HERSTORIA". NIE HISTORIA, HERSTORIA, ROZUMISZ? ONA, po ANGIELSKU HER. Wszystkie ciala sa piekne i zasluguja na szacunek ale moje najpiekniejsze xd. Poza tym
a o innych dramach z jej udziałem można by wiele napisać. jej krewny zabił dwie osoby jadąc nieprzepisowo jakimś top autem, a ona opublikowała story, że tamte babki zginęły, bo jechały 20-letnim samochodem.

potem założyła ciałopozytywną markę ciuchów, które wyglądały jak z 2005 roku, rozmiarówka kończyła się bodajże na rozmiarze 42 i ona sama nie mieściła się w swoje kreacje.

następnie powstała fundacja i wydawnictwo Herstoria, w którym wydała swoją książkę o
@kwasnydeszcz: Promowanie tej kobiety to dyskryminacja niskich, normalnych kobiet.
Ona ma 183 cm, która ma tyle? Jak się czują oglądając jej zdjęcia baby z 155cm? No jak? Tylko wielkoludy zasługują na bikini i wybieg? A co z krasnoludami? Stop dyskryminacji krasnoludów i niziołków.
Ona nie jest wzrostopozytywna! Wpędza w kompleksy po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważam że nie należy takiej budowy promować, bo o ile schudnąć