Wpis z mikrobloga

Ok incelu, spróbowałeś terapii, byłeś u modnego barbera, odwiedzasz siłownię.

Dalej narzekasz?

A próbowałeś hipnozy incelu? A wiesz że marynarkę zapina się tylko na dolny guzik? To na pewno to, jak kobiety zobaczyły wszystkie guziki zapięte w marynarce to nic dziwnego, że cię olały. No nie mówiąc już o tym, że źle dobrałeś kolor paska zegarka do butów IN CE LU

Pobierz Pozytywny_gosc - Ok incelu, spróbowałeś terapii, byłeś u modnego barbera, odwiedzasz ...
źródło: comment_1659519899VDoMZU56bF5sMsWPpVtKqQ.jpg
  • 26
@harold97: nie będę Ci pokazywał przemian w budowie endomorfików po ćwiczeniach, bo skoro znalazłeś ten portal to powyższe też znajdziesz. Być może nie czujesz aż tak palącej potrzeby żeby odwrócić trójkąt.
@radziej: XD odwrócić trójkąt
chudłem do 60 kilo a i tak dupa większa jak u spaślaka a klatka chuda
całe trzy lata w liceum przechodziłem na siłownie i też nic z tego

Ale wiem, ty też tak miałeś ale w wieku 4 lat wziąłeś się za siebie, a i jeszcze po 8 latach zarabiałeś 15k
ach wykopki są nadto przewidywalne
niby ludzie sukcesu a lurkują pato i przegrywowe tagi udając jeszcze
@harold97: Cieszę się, że tak dobrze mnie znasz, ale nie odreagowuj na mnie za to, że po (strzelam) 30 latach #!$%@? obudziłeś się z ręką w nocniku, że Ci łatwiej spodnie przez głowę zakładać. Jeśli cały Twój rozwój fizyczny zamyka się na schudnięciu do 60 kilo i CAŁYCH trzech latach siłowni to szacun. Ja obejrzałem dwa filmiki dzikiego trenera i raz bylem na dziale fitness w Decathlonie i powiem Ci, że
@gnomol: no tak, też od tamtej pory krój marynarki się znacząco zmienił i jak w marynarce z czasów Edwarda VII zapięte wszystkie guziki wyglądały spoko tak we współczesnej wyglądają źle i ten dolny jest generalnie ozdobnikiem (sam mam jedną taką, gdzie ta dolna dziurka jest w ogóle zaszyta). Na tej samej zasadzie dzisiaj nieco inaczej produkuje się krawaty i stąd używa się innych, mniej symetrycznych węzłów niż dajmy na to przed
@faradobus: Może, ja nawet nie wiem, czy to prawdziwa historia.


@gnomol: wiele takich zwyczajów modowych ma swoje legendy, głównie brytolskie. Na przykład marynarki klubowe (granatowe ze złotymi guzikami) są wzorowane na marynarkach Royal Navy, które w pewnym momencie stały się po prostu modne. No i jest legenda, że to sama kurowa Wiktoria się zachwycała i tak dalej, ale to raczej taka otoczka. Tak samo jest krata księcia Walii (w domyśle