Wpis z mikrobloga

@CHVRCH_OF_RA: ostatnio jak byłem na Thorze to była masakra xD ciągle myślałem o tym jak bezsensowny to jest film, że wszystko dzieje się idealnie wtedy kiedy ma dziać, że Thor tam się przygotowuje aby dotrzeć w idealnym momencie, a ta doktor w idealnym momencie decyduje się i trafia aby wszystko uratować xD zresztą Thor tak samo wpadł kilka minut wcześniej. A to jedna połowa, druga to myślenie dlaczego wszystkie planety są
@NewBlueSky gdzie niby? Po pierwsze Thor nie był czlowiekiem. Po drugie było wiele razy pokazywane np. w Straznikach Galaktyki, że atmosfera na niektórych planetach jest zabojcza dla niektorych ras, więc maja albo skafandry specjalne albo maja pole silowe odpowiednie dla większości ras.
Ale oczywiscie zamiast się zaglebic w temat i jakoś uwaznie ogladac, to przecież lepiej od razu negatywnie pisac.
A i jeszcze jak ktoś idzie na film Marvela z nastawieniem jakby
@NewBlueSky gdzie niby? Po pierwsze Thor nie był czlowiekiem. Po drugie było wiele razy pokazywane np. w Straznikach Galaktyki, że atmosfera na niektórych planetach jest zabojcza dla niektorych ras, więc maja albo skafandry specjalne albo maja pole silowe odpowiednie dla większości ras.


@Dariel: ale na szczescie tak sie sklada, ze na kazdej planecie na ktorej dzieje sie akcja to nitk tego nie robi xD ziemianie sobie leca na planete Thanosa i
@NewBlueSky czekaj, mowisz o Tytanie, gdzie Thanos nawet porownywal ja do ziemii? Czy do Xandar który jest pokryty specjalna bariera, ktora reguluje atmosfere i jest widoczna w scenie przylatywania?
Poza tym zakladajac że mamy miliardy planet w kosmosie, to czemu nawet nie mozna zalozyc, że zycie pojawilo się tylko tam gdzie warunki są podobne do tych ziemskich?

Druga sprawa, gdzie zdradzę Ci tajemnicę. W każdym filmie elementy dzialania są stworzone pod fabułę