Wpis z mikrobloga

@snorli12: To jest tzw. ogród amerykański (nauczyłam się z House Flippera) i w nim chodzi o to, żeby było jak najmniej roboty. Aczkolwiek dopuszczalne są jakieś krzaczki, ale tutaj widać, że coś ktoś posadził i pewnie się rozrośnie. Szczerze mówiąc to krzaki są lepsze od drzew, bo cień to sobie można zrobić parasolem, a parasol liści nie gubi. Owocowe drzewka osobiście bym posadziła, bo ceny owoców to jakiś żart, a ceny
@snorli12: Mój dom rodzinny jest otoczony drzewami i na dłuższą metę to tylko #!$%@?. Jak drzewo ma już te 15-20 lat to zaczyna się #!$%@? korzeni w fundamenty, owoce trzeba przerabiać, może fajne ale jak masz nagle 5 wiader jabłek czy innych, a nie masz czasu tego ogarniać to przestaje być śmiesznie. Dodatkowo jak nie zbierzesz na czas to to wszystko gnije, osy latają. Przy swoim domu bankowo będę mieć tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@snorli12: ja dopiero będę się budować ale na działce już mam tuje oczywiście dookoła o 3 drzewka owocowe. Jak skończę za kilka lat budowę będą już większe :)

Na drugiej działce mam dużo owocowych, wiśnie, czereśnie, morele, jabłonie, dużo krzewów malin, aronie, porzeczki i agrest