Wpis z mikrobloga

Jak jako dorosły człowiek można nie mieć 5 tysięcy oszczędności na czarną godzine(akurat nazwa pasuje) żeby przetrwać i kupic ten yebany węgiel? Teraz pospólstwo płacze ojoj nie przeżyje dajcie pieniążki bo nie mam. Bo trzeba kupić paczkę szlugow hot dogi 4 dla rodzinki z orlenka po 8 złotych każdy i wydać stówkę tankując za 50 albo 4 kebab zestawy po 25 złotych każdy żeby nakarmić rodzinkę xD. #!$%@? ja zarabiam 3500 mam 22 lata i mam 20k prawie odłożone z różnych gówno robótek i nie płacze bo szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze. To nie jest kraj dla normalnych ludzi, którzy myślą rok do przodu przynajmniej.
#wegiel
  • 6
@absoladoo: na dobrze zaizolowany dom z lat 50tych zużywam co roku 2.5t węgla. Było dobrze i mogłem kupić tyle węgla ile potrzebowałem za rozsądną cenę za płotem to i to zostało #!$%@? w tym kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°). To nie jest kraj dla ludzi. I co raz bardziej dociera do mnie że ten dom rodziców nie był taką złą opcją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak jako dorosły człowiek można nie mieć 5 tysięcy oszczędności na czarną godzine(akurat nazwa pasuje) żeby przetrwać i kupic ten yebany węgiel?


@NiebieskaFantaZero: jeśli mieszkasz w rejonie gdzie minimalna brzmi jak wygrana, masz na utrzymaniu rodzinę i dom, to nie jest wcale takie abstrakcyjne.

Poza tym nie oszukujmy się: na czarną godzinę to mamy na myśli raczej utratę pracy, chorobę, jakiś niespodziewany wydatek. To dość abstrakcyjne że w kraju gdzie pcha